Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?

някои има ли подобен проблем и как се справя ?
, глупости аз просто трябваше да поясня още тогава че това го е казал в кръга на шегата 
и не смея да излизаме така .. Ходихме сутринта до стринка ми на гости , пихме кафе
( тя живее тука на една улица от нас ) , и нейното дете т.е. братовчед ми е на 2г. и половина , е няма да ви казвам каква ревност 
! Имай едно на ум, че може да има някаква реакция върху бебка и така. От няколко лъжички едва ли ще стане нещо.
. Не спира просто. Не знам какво се случва, но иска да е на ръце. Като го вземем продължава да реве и както и да го държим не спира да плаче. Може би е от коликите, но и днес не е акал и си мисля, че може да го боли коремчето
.
Аз съм взела от него , обаче пише че е от 2 месеца , но в аптеката ми казаха че може да и давам но на половин доза , и като стане на 2 месеца мога да си и давам както си трябва . И аз честно казано дадох и веднъж малко и повече не посмях
, или да се обадя на педиатърката да я питам пфф
