Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
-
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
-
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
-
Има ли налична информация за българското-американско училище "Талант" във Варна?
-
Как да кандидатствам в Софийския университет?
И аз казвам, че не е нормално дете да не може да отиде в най-близкото до дома му училище. Но наблюденията ми са като на Андариел - училището на дъщеря ми до 7-ми клас беше по-хубавото и там имаше наплив. Само на две преки от него имаше друго училище, с което плашеха нашите деца, че ако не слушат, ще ги пратят там
За мен това другото училище е разхищаване на ресурс. Мислех, че нашето се пръска по шевовете, защото обявеният прием беше по 22 деца в клас, а се оказаха 26, но сега като чета, явно не е било чак толкова зле положението. За справка, в моето училище до седми клас бяхме по 40 деца в паралелка. Следващият випуск го раздробиха и станаха по 30 в паралелка. 
) обаче тя е частна.... и какво правим сега, Химикал?