Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
-
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
-
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
-
Има ли налична информация за българското-американско училище "Талант" във Варна?
-
Как да кандидатствам в Софийския университет?
Беше ми много интересно! Наистина им трябва все още време да дръпнат, но пък има и много интересни идеи.
Код, за мен е направо професионално предизвикателство да й разкодирам посланията или по-скоро дали има такива. Сега виждам, че са й вкарали нова теза защо няма пари за ЧУ и ЧДГ - имали сме избор да изберем "държавно" (да вземем всички да отидем в НУКК ли?). Та жената се разви: