Калории броим, здравето ценим и кила топим! - тема 8

  • 56 102
  • 741
# 570
Дидка, ти като си била 67кг, сигурно си била и по-млада.  Mr. Green Аз така се успокоявам, че е от ЕГН-то няма връщане назад.

я да ви питам, случвало ли ви се е от череши да ви се подува корема, да ви бълбучка, да имате газове?  Thinking Откакто почнах да ям череши и все така се чувствам общо взето, пък много череши ми донесоха тази година, не мога да не ям  Embarassed
Виж целия пост
# 571
почти всички плодове и зеленчуци образуват газове, а черешите особено много  Crazy
аз съм с плосък корем ако се храня само с месо и кис.мляко  Rolling Eyes , подувам се също много от тестени.

абе аз все още се считам за млада ...  Laughing
п.п. 67кг бях преди 5-6години
Виж целия пост
# 572
почти всички плодове и зеленчуци образуват газове, а черешите особено много  Crazy
аз съм с плосък корем ако се храня само с месо и кис.мляко  Rolling Eyes , подувам се също много от тестени.

абе аз все още се считам за млада ...  Laughing
п.п. 67кг бях преди 5-6години
и аз  и аз  Hug
мерси за черешите...явно още седмица докато свършат ще съм така  Party Тестените и ориза ми действаха така досега на мен.
Виж целия пост
# 573
И аз в последно време свалям по 0.5 кг и толкова.... за месец и нещо...  но пък е БЕЗ режим Rolling Eyes Одеве експериментирах с 1 хлебче и бяло вино и си припомних пракчитески колко лесно се опива (напива) човек така....  Twisted Evil Не го пробвайте това сами в къщи!  Laughing

did_ka - ако ако си решиш, че искаш да станеш 65 кг, примерно... ииии... по пътя до тази цифра достигнеш лесно до 67 - ще може да решиш (тогава) дали да се откажеш рязко и да се закотвиш на новото ниво ИЛИ кротко да си достигнеш хубавата цел!  Hug Peace

 
Виж целия пост
# 574
Него пробвайте това сами в къщи!  Laughing
 
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

Ама ти попара ли прави с хлебчето и виното!!!  Mr. Green

За вчера съм екстра - 1243 ккал.  bowuu Коремчето поспадна...
 

Скрит текст:
Излязоха резултатите от изпитите на детето. Мноооого съм доволна. Според миналогодишните балове, спокойно си влиза там където иска, че даже и горница има.  Wink Дано само не се вдигнат много тази година пустите балове  Praynig...ще разберем в края на месеца чак, тогава е първото класиране...сега ще чакаме, някой от МОН да си мръдне пръстечто за статистиката в София  Rolling Eyes, за да видим къде сме
Виж целия пост
# 575
Не го пробвайте това сами в къщи!  Laughing
 
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

Ама ти попара ли прави с хлебчето и виното!!!  Mr. Green

А бре, неее... Ух, ама си и тииии...  Laughing На принципа хапка-глътка-хапка-глътка действах...  Sunglasses Тва с попарата е сутрешно ядене!  Mr. Green Имам 1 братовчедка, която именно по такъв начин е отгледана - с попарка от залчета хляб потопени в паничка с вино, но червено, не бяло... И си е ОК тя - румена, засмена и червена... Нищо лошо не й се е случило значи  Twisted Evil

What ever...   Whistling
Виж целия пост
# 576
за виното само с любов  Crazy

Маями, с тия 65кг направо ме върна в техникума  Laughing

отчитам за вчера 1410кал, от които 24% белтъчини, 17% мазнини и 59% въглехидрати

отчитам -1см от ръцете и -0,5см от бедрата, кантара въобще не го питах на какво мнение е  Crazy
Виж целия пост
# 577
Дидка, браво!   bouquet Ама ти наистина отгоре надолу сваляш  Grinning

Непокорна, стискам палци  Hug

аз докато не приключа с черешовата одисея няма да се качвам на кантара  Crazy

иначе калориите ми за днес са 1340ккал в съотношение (40/31/29)
Виж целия пост
# 578
1657 ккал.  Embarassed Кандидат-гимназиалната кампания хич не ми действа добре на нервите. Вчера излезе статистиката за успеваемост, която породи повече въпроси, от колкото отгвори. Направили са я на някакви огроооомни интервали, които не вършат особена работа...Ядосаха ме ...и изядох един цял шоколад!  Mr. Green

Днес не очаквам дразнене от страна на министерството  Mr. Green и ще се постарая да намаля дажбата! Laughing

Хубав слънчев ден от мен!!!  Hug
Виж целия пост
# 579
Здравейте!  Hug

Броите ли, броите ли?  Twisted Evil

Аз понеже не броя активно, прелитам от време на време оттук..... ма слабо движението нещо...  Rolling Eyes

Непокорна - За класиранията, ако това ще те успокои малко - те са си така всяка година! Не знам защо...  newsm78

Успехи на всички! Айде, че лятото иде - след 2 дена ще е 30-31 градуса навсекъде у БГ...   grinning039
Виж целия пост
# 580
А ти броиш ли Маями или само прелиташ?  Mr. Green

Не си прав. Статистиката миналата година беше през 0,1 интервал и даваше по-ясна представа. Сега е през 0,5, което си е направо смешно и тъпо...МОН-човци направо се подиграват с побеснелите майки!!!  Mr. Green После кой ще ни сваля килограмите, не знам!!!  hahaha
Виж целия пост
# 581
Непокорна - Аз не броя активно, нито наум... хванал съм с малко повечко спорт обаче  Peace

Непокорна - Споко, бре! Ти гледай да запишеш детето у първи избор, после щи направим програма за смъкване на колкото искаш КГ....  Twisted Evil
Виж целия пост
# 582
понеделник!   Hug
ще ми се от днес да сложа ново начало на начина си на хранене и да бъда малко по-сериозна!  Embarassed
Причината, поради която го правя е, че през последните 3-4 дни се храних основно с въглехидрати и не се чувствам никак добре (болки и подуване на корема, дискомфорт). Попрочетох някои материали и си направих списък на храните, които могат да причинят това ми състояние. Мисля, че е добре да изключа всички тах за определен период и после постепенно да ги връщам обратно, за да видя от кое точно е проблема ми.
Ми, стискайте ми палци да устискам поне за известно време без тестени, нишестени и др., някои подправки, бира  Cry и прясно мляко. Трябва ми воля  Praynig
Виж целия пост
# 583
Привет приятелчета! Hug

Ние бяхме на ранно олл-инклузивно море и се прибрах с +2 кг., ау... Първия кг. си замина, сега ще гоня втория. Ама през лятото ще ходя на още почивки, и ако след всяка трябва да се връщам на изходно положение, кога ще заслабна съвсем, не знам...ще изследвам това явление.

did_ka, пожелавам ти успех! - Аз преди 2-3 години си бях объркала доста корема, мисля, че имам колит, много неща ме дразнят, от други мога да ям само от определени производители. Нужно си е самоизследване и да видиш какво и в какви количества те дразни.

Спокойни и успешни дни!  bouquet
Виж целия пост
# 584
did_ka - може да си се претоварила шоково с въглехидрати (сладки неща), та затова да ти е зле... все едно си изяла 1-2 шоколада без почивка - след 15-ина минути почва да ти пуслира главата и прочие подобни ефекти.... или бурканче мед, каквото искаш (шоколада все пак си е полезен - препоръчва се да се хапне именно по 1-2 броя по 100 гр. след като се кръводарява, например... и тогава НЕ ТИ слава лошо... той компенсира липсата на няколкото стотин МЛ кръв дарена). Но все едно - разкарай смело тия описаните работи заедно с подправките, ако са СЪС СОЛ или ЗАХАР.... по 1-2 бири за ден си остави (малки), ключът е у мезетата!  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия