Калории броим, здравето ценим и кила топим! - тема 8

  • 56 103
  • 741
# 540
Здравейте мацкии! Споделете някаква идея за вечеря, като изключим всички млечни продукти (без кисело мляко) и като изключим месо.
яйца по панагюрски, миш-маш без сирене само с яйца
Ех, пропуснах и яйцата. Също и яйца не мога да ям. Simple Smile
Виж целия пост
# 541
останаха ти зарзаватите - спретни си салата Mr. Green зеленчуци на грил, на пара, печени, задушени картофчета, борш, гювеч, имамбаялдъ, пълнени патладжани с маслини, домати  и лук, капоната, фокача с лук и/или маслини, табуле, гуакамоле, плодова салата и т.н. идеи безкрай  Wink
удари ме музата - леща, боб, грах яхния, спанак с ориз, гъби с ориз, спаначена супа, пълнени чушки постни, лозови сърми постни, пълнени гъби с хлебни трохи, гъбена/доматена каша, джуркана коприва с орехи ... лелее, колко съм идейна  Laughing дано си харесаш нещо  Peace

отчитам 1571кал (Б22%   М25%   В53%) за вчера и няколко часа обикаляне   Crazy
Виж целия пост
# 542
амииии тогава печени зеленчуци със сос тахини примерно, ама с по-маслено мляко, че ще умреш от глад иначе... иначе ако ядеш въглехидрати е лесно, макарони с нещо, примерно аз много ги обичам с зеленчуци на скара и песто, може със сос, може ориз с нещо си.. варианти много... риба не предлагам, предполагам, че и нея не можеш да ядеш?
Виж целия пост
# 543
месо не ям, защото не искам (да и рибката включително), а млечните поради проблеми със стомаха са ми забранени...  Sad Тестеното също... абее гадна работа... Дано го измисля до довечера... Grinning
Виж целия пост
# 544
1532 ккал. bowuu

Днес е рибен ден!  Mr. Green
Виж целия пост
# 545
..... пълнени гъби с хлебни трохи, ....... джуркана коприва с орехи ......   Peace

Лелеее... тия горните ястия звучат потресаващо добре!  Heart Eyes Ще гледам и аз някой ден да вкуся от тези неща!  Peace
Виж целия пост
# 546
 Hug

отчитам 1444кал за вчера , от които   Б 18%   М 19%   В 63%

з. 2 преп.филии с шунка, кафе
о. зелена салата, шунка, 2 пълноз.филии
з. шепа череши, 10 бадема
в. зелена салата, парче сирене, препечена филия

много тестяно го докарах вчера ...  Blush

п.п. много съм идейна с манджите, но хич не ми се готви  Whistling
Виж целия пост
# 547
Привет приятелчета!

Аз нещо се бъгнах и свалих още -1 кг. Ям по около 1320 калории, без алкохол, но от стрес ли, от какво се забързах така, не знам. С антибиотика ми бяха предписали и вит. В комплекс, а той явно доста ми убива апетита. Вече не пия антибиотик, но за оправяне още пия по малко В комплекс, 2 вида пробиотик, 200 мсг метилирана фолиева киселина, 400 мг калий, 120 мг магнезий, мазане на вит. Е . Може от тази комбинация да нямам апетит.  Ще гледам да не свалям повече в следващите 14 дни, а и да не качвам.

Спокойни дни!
Виж целия пост
# 548
На мен никое лекарство не ми действа на апетита... Rolling Eyes Ламята в мен никога не спи!!! Mr. Green

Днес съм на елда с гъбки, шаран със саладка... ,ммм...малко софийска баничка... Mr. Green Вечеря - неизвестна още... 1600 няма да прекрачвам, обаче... Naughty
Виж целия пост
# 549
 Simple Smile
отчетът за вчера - 1126кал   , от които Б 25%   М 17%   В 58%   
з. препечена филийка с масло и шунка, кафе
о. зелена салата, прошуто, пълнозърнеста филия
з. кафе с  мляко  и захар
в. купичка леща, парченце царевична питка, наколко мариновани гъбки

Виж целия пост
# 550
Да ви кажа какво забелязах...като ходим на кино и си вземаме пуканки, та те ме засищат, и после не ям вкъщи ама пък не са малко калории пущините  ooooh! обаче на сутринта кантара винаги показва -500-600г, иначе вчера без тях бях на 1100ккал, като В ми бяха към 35%
Виж целия пост
# 551
Честит празник на всички!  baloni

Да са живи и здрави всички малки и големи деца!  Flutter И техните майки и татковци тоже!  Hug Peace

Днес се мерих на КГ и установих, че нямам разлика ни нагоре, ни надолу.... В сантиметрите също... и се чудя дали да не си спретна 1 кратко по-сериозно хр. режимче...  newsm78 По-скоро - ДА!  Heart Eyes Че да мога по-успешно да вляза у банските след седмица-две  Sunglasses

Успехи по викенда на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 552
привет  Hug
Маями, и аз не мърдам от много време  Blush
броя си, в нормата съм (около 1400-1500кал), движа се повече (отколкото зимата), ама ни кг. ни см. мърдат. Имам чувството , че просто на организма ми така му харесва и не се дава  hahaha пък и не ми се правят по-строги режими (май си се харесвам повече от необходимото и не съм особено самокритична Crazy), а и с лятното зареждане на дрехи пак съм 38-40 размер (М)  Heart Eyes не съм си намерила достатъчно важна причина, за да отслабна още 2-3кг  Mr. Green
Виж целия пост
# 553
did_ka - купи си потниче и шорти независимо от коя марка, размер XS и тутакси ще се сдобиеш в 2 причини да махнеш още КГ и СМ  Twisted Evil
Виж целия пост
# 554
ха ха ха , дообре де  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия