Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 28 974
  • 750
# 420
Честито бебче на мама Тиара!   bouquet Дано малкият човек да ти носи много радост, да стане силен и прекрасен мъж. В Ст. Загора се раждат много хубави мъже, та затова и аз от там си взех един.  Laughing А 17.02. беше рожденият ден и на моя татко – най-прекрасният човек, който съм познавала и обичала.

Тоновете на моя бебчо не са идеални. Докато е в покой всичко е ОК, но щом се размърда скачат до 170 – 180. Продължавам си с хапчетата и във вторник пак на тонове. Хубавото е, че съм качила хемоглобина, така че поне желязото ще спра, както каза доктора „да не взема да стана Желязната лейди”. Трябва да устискаме още 8 дни.  Praynig
Виж целия пост
# 421
Честито и от мен на мама Тиара  newsm51, здрави и щастливи бъдете!!!!!! newsm30
Виж целия пост
# 422
  bouquet Честито на Тиара и на Водна лилия, здрави и прекрасни бебоци да бъдат за радост на мама и татко! Радвам се, че сте позитивни, момичета и ражданията са минали добре! Така и трябва, да сме настроени позитивно, пък то е ясно, че които сме за първи път, няма как да знаем какво е, но както пише в една моя любима книга " Всяко нещо в живота се поражда от едното от двете чувства - страх или любов. " Естествено, нека за този специален повод изберем любовта, ражда се нов живот, каквото и да става, мислете само за това!  Heart Eyes

Аз напоследък все по-често се уморявам и спя по 10-11 часа, с много прекъсвания, но искам още и още да спя, такава умора ме е налегнала. Вчера в един мол направихме разходка из 3-4 магазина и това беше, сякаш бях обикаляла цял ден  Tired

Аз мисля от утре да почна чаят от малинови листа, имам вкъщи, а и исках да минат тези 36 седмици Simple Smile

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 423


Аз напоследък все по-често се уморявам и спя по 10-11 часа, с много прекъсвания, но искам още и още да спя, такава умора ме е налегнала. Вчера в един мол направихме разходка из 3-4 магазина и това беше, сякаш бях обикаляла цял ден  Tired
!

И аз съм станала страшно поспалива, чак се чудех нормално ли е  Mr. Green Много се надявам тази сънливост да ме напусне като родя малкия, че е някакъв ужас !
Виж целия пост
# 424
И на мен ужасно много ми се спи.Даже тъкмо оставам от следобедна дрямка Simple Smile
  Искам и да питам за матрака, спрели сме се на кокос и пяна, но незнам каква височина на матрака да избера.Колебая се между 9 и 10 см (незнам дали 1 см има някакво знчение) или пък трябва да е по висок
Виж целия пост
# 425
канарска-маймунка, при всички положения, щеш не щеш, ще будуваш като се роди малкия Crazy
Виж целия пост
# 426
Ехее какви хубави новини. Честито на Тиара и водна лилия! Да са им живи и здрави бебоците и само хубави моменти от тук нататък  newsm19
Започна сеее една по една всички ще си минем по реда. Страх не страх накрая всички ще сме доволни като си гушнем здравите и хубави бебоци  hug
За съня и на мен така да ми се спи,ама като дойде малкото съкровище всичко ще отмине,ако е някое бебче дето не спинка  Cry ,ама и аз и таткото сме санливци.
Виж целия пост
# 427
Колко хубави новини Simple Smile Честито на щастливите мами, да са им живи и здрави бебенцата. Дано всички да имаме късмета на Тиара, звучи много весело. Аз искам да ви питам, тази сутрин се събудих с подути глезени, пръсти и лице, добре че снощи си свалих халката.Забелязах още вчера леко подуване, но днес е видимо.До колкото знам, а и това, което разрових в нета, разбирам, че това е задържане на вода. Няоя от вас има ли подобен проблем. Не ми е удобно да званя на доктова, който ще ме  изражда днес, а с АГ-то от ЖК си казахме вече довиждане.
Виж целия пост
# 428
Колко хубави новини Simple Smile Честито на щастливите мами, да са им живи и здрави бебенцата. Дано всички да имаме късмета на Тиара, звучи много весело. Аз искам да ви питам, тази сутрин се събудих с подути глезени, пръсти и лице, добре че снощи си свалих халката.Забелязах още вчера леко подуване, но днес е видимо.До колкото знам, а и това, което разрових в нета, разбирам, че това е задържане на вода. Няоя от вас има ли подобен проблем. Не ми е удобно да званя на доктова, който ще ме  изражда днес, а с АГ-то от ЖК си казахме вече довиждане.

Щом и в лице си се подула, е малко съмнително. Аз от един месец се подувам в ръце и крака, но не в лице, урината ми е чиста, не е лошо ако  се притесняваш да питаш доктора да пуснеш урина, кога си правила последно?
Виж целия пост
# 429
Колко хубави новини Simple Smile Честито на щастливите мами, да са им живи и здрави бебенцата. Дано всички да имаме късмета на Тиара, звучи много весело. Аз искам да ви питам, тази сутрин се събудих с подути глезени, пръсти и лице, добре че снощи си свалих халката.Забелязах още вчера леко подуване, но днес е видимо.До колкото знам, а и това, което разрових в нета, разбирам, че това е задържане на вода. Няоя от вас има ли подобен проблем. Не ми е удобно да званя на доктова, който ще ме  изражда днес, а с АГ-то от ЖК си казахме вече довиждане.

Щом и в лице си се подула, е малко съмнително. Аз от един месец се подувам в ръце и крака, но не в лице, урината ми е чиста, не е лошо ако  се притесняваш да питаш доктора да пуснеш урина, кога си правила последно?


Пусках и урина и кръв във вторник, а в петък бях на тонове и нямам проблеми, няма белтък в урината, всички показатели в норма. И утре ако съм така май ще скокна до МД.
Виж целия пост
# 430
Честито на новите мамчета, да са живи и здрави бебоците!

За отоците си провери и кръвното. И аз имам по ръцете, а от вчера и по краката и ми казаха, че е от високо кръвно. От 10 дни пия хапчета, защото докторите казаха, че може да направя прееклампсия   Sad
Виж целия пост
# 431
Честито на Тиара и Водена лилия и от мен!   bouquet

Да са здрави и кротки бебоците и дано скоро си ги гушкат  в къщи! Hug
Скоро не съм писала тук, но се опитвам да ви чета редовно. Причината е, че и аз по цял ден спя 
Blush Blush Blush
Такава умора и сънливост са ме налегнали, че нямам думи. Както чета не съм само аз Crazy
Важното е че така и бебка е спокойна. Иначе се върти и много ме е страх да не се обърне в последния момент.
За Арника и аз се замислям, иска ми се да започна, но т.к. пия и др. хапове - желязо, магнезий и един сироп п/в запек... не знам дали това е проблем. Трябва да питам док. тази седмица, като се видим.
Лека и спокойна вечер на всички мами !
Виж целия пост
# 432
Колко хубави новини Simple Smile Честито на щастливите мами, да са им живи и здрави бебенцата. Дано всички да имаме късмета на Тиара, звучи много весело. Аз искам да ви питам, тази сутрин се събудих с подути глезени, пръсти и лице, добре че снощи си свалих халката.Забелязах още вчера леко подуване, но днес е видимо.До колкото знам, а и това, което разрових в нета, разбирам, че това е задържане на вода. Няоя от вас има ли подобен проблем. Не ми е удобно да званя на доктова, който ще ме  изражда днес, а с АГ-то от ЖК си казахме вече довиждане.

Щом и в лице си се подула, е малко съмнително. Аз от един месец се подувам в ръце и крака, но не в лице, урината ми е чиста, не е лошо ако  се притесняваш да питаш доктора да пуснеш урина, кога си правила последно?


Пусках и урина и кръв във вторник, а в петък бях на тонове и нямам проблеми, няма белтък в урината, всички показатели в норма. И утре ако съм така май ще скокна до МД.
[/

А кръвното мери ли го?
Виж целия пост
# 433
Ей, честити бебчета на Тиара и Waterlily-  да са ви живи и здрави малките сладурчета! Ние верно ще имаме бебчета с по месец разлика Simple Smile

Алекс23 - бързо оздравяване ви пожелавам! И аз съм спряла малкия от градина до раждането, той изкара една болест тази седмица, сега и аз съм с ужасно болящо гърло и запушен нос Sad По-различно си представях последните дни на бременността, защото с малкия е доста изморително, но няма как...

Teoangel - не ги мисли толкова матрачетата и мазането на дупето, бебето в началото има нужда от храна и гушкане Simple Smile Иначе аз на всяко зацапване на памперса мия дупе. За мазане - сама ще си прецениш според кожата на детето. Аз кремовете против подсичане не ги харесвам изобщо, защото остават супер плътен филм, който после трудно се измива и ми се струва, че с тях кожата изобщо не диша, така че и за дупе ползвах лосион за тяло и не съм имала проблеми.

Аз пък вчера вечерта доста се попритесних, защото детската градина ни е в друг квартал, с една кола сме и изобщо не знам как ще се оправяме с двете деца, отделно първите дни вкъщи няма да извеждам бебето, а трябва да извеждам баткото... Не знам мъжа ми дали ще може да си вземе бащинството, защото има много работа. Не знам как не се бях замисляла по-рано... и в един момент ми се доплака... Та сега се надявам бебчо да не бърза, че да се поспопли времето до раждането, а все някак ще се справяме.

Виж целия пост
# 434
Честито на Водна лилия и Тиара!Да са ви живи и здрави дечицата ! Желая ви бързо прибиране вкъщи и чакаме разкази!   bouquet
За смяната на пелените-мисля да мия дупето на бебето при всяка смяна,няма да ползвам пудра,а кремче за подсичане само при нужда.
Крису според мен звънни на лекаря си!Стискам палци всичко да е наред!
На мамите с болежки-бързо да се оправяте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия