Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 28 962
  • 750
# 660
Ама, че съм ку-ку вече  Embarassed – забравих да честитя за новите бебчета.

Много се радвам за новите мами Nadejda и mpp07. Пожелавам на малките принцеса Магдалена и принц Мартин да са живи и здрави, да са усмихнати и кротки бебоци. На мамите също много усмивки и радости.   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 661
Браво на новопоявилите се бебчета, да са живи и здрави и майките бързо да се възстановяват!
Чудесен разказ на Барболина, което доказва, че колкото и да го мислим, накрая всичко и по всяко време може да се случи, дори да изпаднем в необикновени ситуации  Crazy

На мен ми излезна микробиологията, май има някакви стрептококи и утре ще звънна на док да видим какво ще ги правим  Whistling Иначе всичко е наред, умората си надвива, апетитът намалява, ама май повечето сме така вече.

Ето една статия за лесно раждане, дано ни послужи Simple Smile http://www.moetodete.bg/rajdane/7-tajni-za-leko-rajdane.html Аз така или иначе си ги правя тези упражнения, но в болницата дали ще могат да се правят... както дойде Simple Smile

Довечера сме навън малко, че ми доскуча вече всяка вечер вкъщи. Скоро трябва да си използваме и спечелената вечеря, а другия петък е рожденият ми ден (чуквам 30! ) и се чудя какво да го правя...
Виж целия пост
# 662
Здравейте сладки коремчета. Напоследък не съм активна в писането,но ви чета. ММ си е в къщи и за мен много много ред не остава. Чета хубавите новините и честито на мама Nadejda и mpp07 и добре дошли на техните бебчета. Да са им живи и здрави,скорошно пребиране у дома и очакваме още позитивни постове като на мама Барболина. ЕЕеех и аз се притесних за чорапите  rotfImbo От утре почвам и аз активна подготовка за всичко,че после няма да имам време  hahaha ще взема и да си огледам надулите се като понички крачка,че да не се дърпам и аз после    Joy Да се преведем малко във вид  Wink
Виж целия пост
# 663
Barbolina, записах си вече час за педикюр в петък!  Laughing

Виж целия пост
# 664
Тъкмо щях да кажа, че Розаура и Деситка липсват днес и да чакаме новини, но остана само Деситка. Хей, да не отидеш да раждаш, преди да ни направиш новата тема  Hug Даже можеш да пуснеш две за всеки случай Simple Smile

Иначе и аз вече нямам апетит, не ми се разхожда, гледам Синеочка вече сваля килца Simple Smile Аз и предният път в деветия месец свалих, това май си е нормално....

Розаура - и аз с тези стрептококи Б точно от лабораторията във Вита се притесних, нали вчера се оплаках, че ми изписаха антибиотик за тях. Лекарката ми каза, че били опасни за бебето при раждане и да не губя време, така че започнах, ама не е ли съмнително да се засичат изследванията? Сподели утре какво са ти казали и назначили и на теб, моля те!
Виж целия пост
# 665
Сладурки как така нямате апетит елате да ме видите мен. Сигурно през цялата бременност не съм била толкова хищна,колкото сега   food002 Миналата сутрин се събуждам и усещам една болка от глад чак вече чувствам,че ми е мнооого лошо все едно не съм хапвала цял месец  ooooh! какво е това незнам. Посред нощите се събуждам и си имам ред 1 до тоалетна,после през кухнята(заредена съм с кроасани) Crazy и после 1-2 чаши вода и обратно в леглото-следователно около 1 час мъка за заспиване. Та не знам на вас къде ви е апетита,моя малък мъж нали е шишко та и аз си хапвам доста  Laughing
Виж целия пост
# 666
    Големи сте сладурки! Подготвяйте се ,че то изненадите валят:)
    Ние сме вече големани-2500!!!Колко го чаках това покачване, в болницата оцених  стойността на всяко грамче.
   Не се тревожете , всичко ще е наред, той Господ си знае работата и си пази мамите и бебоците. Като родите,някой близък да отиде в църква-ако искате,разбира се-чете се молитва за новороденото бебе, много силна защита за мъниците.
    Стига да мога, довечера ще продължа сагата:)
Виж целия пост
# 667
Тук съъъм, ЗМ  Hug Снощи ви четох два часа, бяхте изписали света. Днес сте по-лежерни  Mr. Green Подготовката и при нас кипи, та имам по-малко време напоследък  Crazy
Честити рожби на Феб и Мпп   bouquet Браво, мамчета, нека бебчетата ви са живи и здрави!
Барболина, искам продължение на разказа  Mr. Green Поздрави на бебка  Heart Eyes
Мимосариа, радвам се, че се разписваш вече с бебе в ръце  Hug
Мимсат, много харесвам постовете ти  Hug
Сега отчет и при нас: беба се е врътнала пак и се нагъзила нашата  Shocked Док ми показа как да стоя на колене и лакти за по десет минутки, та вика дано й натежи главата  hahaha Всеки вторник съм на преглед вече, та сега драугата седмица ако не се е врътнала ще се престраша за малко акробатика  Mr. Green
Хемоглобина е паднал до 95, а пих желязо, ама две седмици вече не съм пила, та явно пак ще почвам. Другото е, че съм свалила кило и половина  Shocked Ама това мисля, че беше заради това, че сега по-рано се мерих и бях на една ябълка  Mr. Green
Та малко дълго стана май  Laughing
Розаура, хихи, много не се чуди какво ще правиш на РД, всеки ден сме в очакване вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 668
Като ви чета с тези чорапи...  Mr. Green
Миналия път си раждах с чорапки и си стоях с такива през цялото време. НО бяха с глезен и не беше много удобно за машинката за кръвообръщение на краката ми, която ми закачат за 1-2 дни да не се подуят от обездвижване. Сега си подготвих мои чорапи без глезен ( иначе си дават от там, но аз не желая).

Бебевалежа започна обилен да става, все така да ни е!
Снощи беше безсънна нощ за мен, принцесата ми цяла нощ беше с Т и най- много ме е страх да не го пипна и аз, че ще е доста голям зор ако тръгна да раждам с Т.
Виж целия пост
# 669
bella_rosa Прегледът беше с ръка, не е най-нежното докосване, но и не мога да кажа, че чак ме е боляло. Напълно търпимо е, не се притеснявай.  Simple Smile
Виж целия пост
# 670
Феб и Мпп  честити бебчета!Много да са здрави и спокойни!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 671
Тази вечер е много спокойно  Rolling Eyes да нямаме още изненади,аз тъкмо взех да съм активна и вие изчезнахте.  NaughtyНо пък утре може някоя мама да ни сервира още някоя добра новина  Peace
Виж целия пост
# 672
Мина консултацията при мен. 3 кг. излиза че е, както и очаквах. Всичко е наред.

Днес ме боли глава цял ден и вечерта ужасно се засили. Чудя се дали да лягам или да стоя? То като се въртя в леглото още по-зле...
Виж целия пост
# 673
Мина консултацията при мен. 3 кг. излиза че е, както и очаквах. Всичко е наред.

Днес ме боли глава цял ден и вечерта ужасно се засили. Чудя се дали да лягам или да стоя? То като се въртя в леглото още по-зле...


Пила ли си достатъчно вода днес? Много често това е причината. Друг вариант - да си изстинала днес при излизането?
Виж целия пост
# 674
Честито на новите мами, да са им живи и здрави дечицата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия