Ebay - 87

  • 43 785
  • 746
# 105
Поръчах си телефон от Китай (ebay) на 07.12.2012 г. Телефона пристигна около 20-ти същия месец. Взех го от пощенската станция на 05.01.2013 г.
В комплекта пишеше, че има тъч писалка, която реално не получих (не беше в пратката). Телефона крашваше на всеки 15 минути и даваше някаква грешка. Нямаше възможност за нормална работа.
Свързах се с продавача и му обясних ситуацията. Разбрахме се да му го върна срещу пълно възстановяване на сумата. Изпратих му го на 04.02.2013 г.
Свързах се с него и го уведомих, че съм му го изпратил.
Днес е четвъртия ден, от както съм му задал въпроса кога ще си получа парите, а отговор няма.

Какво да правя? Къде и как да докладвам на ebay?
Благодаря.
Виж целия пост
# 106
Момичета и третото плащане ми е отказано от Ибей. Писах на продавалката, да видим тя какво ще каже Thinking
А вие някакви идеи затова къде е проблема newsm78

едно бързо резюме на проблема ми - днес три пъти се опитвам да платя една рокля и трите пъти отказ от Ибей<пробвах и с двете ми карти>, в същото време платих други три неща без никакъв проблем #Cussing out

ninabo  Не прави повече опити да плащаш, а първо пиши на продавача, защото най вероятно е объркал имейл адреса който е оставил в Пей Пал за получаване  Naughty  Ако си влезеш в профила на Пей Пал ще видиш няколко плащания които стоят в статус "непотърсено" , анулираш ги и пишеш на продавача да ти укаже начин за плащане  Peace Тези пари няма да ти се загубят но  ще останат блокирани и ще се върнат в картата след 5-6 дена в зависимост от твоята банка.

Лелеее ще умра от смях  Joy rotfImbo голяма мания  hahaha
Виж целия пост
# 107
Поръчах си телефон от Китай (ebay) на 07.12.2012 г. Телефона пристигна около 20-ти същия месец. Взех го от пощенската станция на 05.01.2013 г.
В комплекта пишеше, че има тъч писалка, която реално не получих (не беше в пратката). Телефона крашваше на всеки 15 минути и даваше някаква грешка. Нямаше възможност за нормална работа.
Свързах се с продавача и му обясних ситуацията. Разбрахме се да му го върна срещу пълно възстановяване на сумата. Изпратих му го на 04.02.2013 г.
Свързах се с него и го уведомих, че съм му го изпратил.
Днес е четвъртия ден, от както съм му задал въпроса кога ще си получа парите, а отговор няма.

Какво да правя? Къде и как да докладвам на ebay?
Благодаря.

Много си изчакал да му го върнеш.Срокът за диспут/кейс е 45 дни от датата на плащането.
Виж целия пост
# 108


Хахаха, без думи съм направо  Laughing
Виж целия пост
# 109
Здравейте!
Искам да поръчам чрез превозвач столче за кола.
Кажете какви опции да задам за търсене, за да могат да го доставят до БГ  Thinking
Ето това например ми харесва http://www.ebay.co.uk/itm/Britax-First-Class-car-seat-Exc-Cond-u … 1dc689&_uhb=1
Виж целия пост
# 110
Здравейте!
Искам да поръчам чрез превозвач столче за кола.
Кажете какви опции да задам за търсене, за да могат да го доставят до БГ  Thinking
Ето това например ми харесва http://www.ebay.co.uk/itm/Britax-First-Class-car-seat-Exc-Cond-u … 1dc689&_uhb=1


Това е с взимане от място.Първо питай превозвача предлага ли такава услуга и как я таксува.
Виж целия пост
# 111
Питах превозвача, не предлага такава услуга  Sad
Препоръчайте тогава превозвач, ако в темата е забранено- на лични  Peace
Виж целия пост
# 112
Питах превозвача, не предлага такава услуга  Sad
Препоръчайте тогава превозвач, ако в темата е забранено- на лични  Peace

Ами тогава си потърси столче, което може да бъде доставено до англиския адрес на превозвача.
Виж целия пост
# 113
Поръчах си телефон от Китай (ebay) на 07.12.2012 г. Телефона пристигна около 20-ти същия месец. Взех го от пощенската станция на 05.01.2013 г.
В комплекта пишеше, че има тъч писалка, която реално не получих (не беше в пратката). Телефона крашваше на всеки 15 минути и даваше някаква грешка. Нямаше възможност за нормална работа.
Свързах се с продавача и му обясних ситуацията. Разбрахме се да му го върна срещу пълно възстановяване на сумата. Изпратих му го на 04.02.2013 г.
Свързах се с него и го уведомих, че съм му го изпратил.
Днес е четвъртия ден, от както съм му задал въпроса кога ще си получа парите, а отговор няма.

Какво да правя? Къде и как да докладвам на ebay?
Благодаря.

Много си изчакал да му го върнеш.Срокът за диспут/кейс е 45 дни от датата на плащането.
Нищо ли не мога да направя? Confused Confused
Виж целия пост
# 114
Момичета и третото плащане ми е отказано от Ибей. Писах на продавалката, да видим тя какво ще каже Thinking
А вие някакви идеи затова къде е проблема newsm78

едно бързо резюме на проблема ми - днес три пъти се опитвам да платя една рокля и трите пъти отказ от Ибей<пробвах и с двете ми карти>, в същото време платих други три неща без никакъв проблем #Cussing out

ninabo  Не прави повече опити да плащаш, а първо пиши на продавача, защото най вероятно е объркал имейл адреса който е оставил в Пей Пал за получаване  Naughty  Ако си влезеш в профила на Пей Пал ще видиш няколко плащания които стоят в статус "непотърсено" , анулираш ги и пишеш на продавача да ти укаже начин за плащане  Peace Тези пари няма да ти се загубят но  ще останат блокирани и ще се върнат в картата след 5-6 дена в зависимост от твоята банка.
По интересното в случая е, че нямам нищо отразено в ПейПал акаунта ми за тези плащания, след всяко проверявах, сега го направих отново, но и друго ми направи впечатление - трите други плащания от днес <направени към 10 часа> са отразени с дата 17.02, само това, което направих чрез send payment e отразено с днешна дата newsm78
Относно неуспешното плащане на роклето и след всяко такова<разбира се половин час по късно> проверявах чрез интернет банкирането<и за двете карти имам такова> дали има дръпнати пари но и там нищо нямаше пипнато  ooooh!
Виж целия пост
# 115
FULL_BASS

 пробвай да пишеш на съпорта на ибей, все пак някакъв шанс... Ако още не са изтекли 60 дни - тръсни на този китаец една хубава негативна . постарай се  с 80 символа да опишеш проблема така, че на всички да са наясно какво се случило  Mr. Green

 Освен това винаги го има чарждбек... поне можеш да питаш в банката, но преди това пробвай да се разбереш с пейпал или ибей. Пейпал много не обичат тази операция, но ако те не могат да помогнат, пиши им, че ще се пробваш с чарджбека.  По-добре е да знаят, че иначе могат и блокират акаунта




Виж целия пост
# 116
Е, това поне е добре, щом не са блокирани пари, защото е неприятно когато се заклещят за няколко дена  Peace Най добре пиши на продавача  Peace На мен ми се е случвало няколко пъти, но на мястото на лиричката излиза един досаден пясъчен часовник и транзакцията се вижда и ме пита за анулиране. Има съобщение за неуспешно плащане. Също може да се попита и на скайпа  на поддръжка на клиенти, много са услужливи и отговарят на секунда  Peace
Виж целия пост
# 117
Здравейте!
Някой да е мяркал тази рокля:


Извинявам се за огромната снимка, но не знам как да я намаля  Embarassed
Виж целия пост
# 118
Здравейте, за пръв път си поръчвам неща от Китай, естествено като новачка за сума си пари, много бройки и само с два тракинг номера, което е нормално както ми стана ясно Simple Smile но пък дори и тези два номера нещо не мога да се ориентирам как да проверя newsm78 Ето ги shxr001363568 от shanghai, China и E13094670 от Hong Kong, моля помогнете влизам в поста на първа страница за тракинг проследяване и не се справям, някой би ли проверил тракинга ми  Praynig
Виж целия пост
# 119
Е, това поне е добре, щом не са блокирани пари, защото е неприятно когато се заклещят за няколко дена  Peace Най добре пиши на продавача  Peace На мен ми се е случвало няколко пъти, но на мястото на лиричката излиза един досаден пясъчен часовник и транзакцията се вижда и ме пита за анулиране. Има съобщение за неуспешно плащане. Също може да се попита и на скайпа  на поддръжка на клиенти, много са услужливи и отговарят на секунда  Peace
Ако имаше пясъчен часовник, това ще рече че е направено плащане и проблемът е при продавача, а при мен такъв няма/и при мен ми се е случвало да се появи и със съответния продавач сме се разбирали/ а на тази мома още вчера й писах, и към момента ни дума ни вопъл ни стон #Cussing out
Ще изчакам до утре и ще пиша на Ибейците, да видим те какво ще кажат newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия