БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 973
  • 718
# 570
      БАЧИЙСКА, папарак такъв, кога успя да щракнеш благоверния ми!!! А ние мислехме, че обстановката е обезпечена от НСО!!! Joy      

Аз си харесАх един друг, но ми беше неепилиран, та го оставИх да се епилира, да тренира и довечера ще ми се поднесе в този вид
Виж целия пост
# 571
[

Много любов за вас и покрай вас, но не за един ден. Приятно изкарване на празника.Много положителни емоции и изненади
Виж целия пост
# 572
Мили дами честит 8ми март! Hug

Виж целия пост
# 573
Тези картички съм ги показвала като реших да пробвам меланжираните конци, но сега ето ги оформени. Вече са притежание на госпожите в училище и градината.

Нещо не успях да сколасам тази година с поздравителни картички за 8Март Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 574
Благодаря ти Роси за прекрасната изненада   bouquet HugНаистина изненада!По тел . ми звъни , че подарък на вратата ми стои /на крака ми го е донесла и не се обажда  Grinning/ ShockedИзтичах набързо , пакета отворих и в него  Heart Eyes




Ей Роска ,с  тез бонбони мила ,всички ни ще опияниш днес.А картичката в рамка направо е прекрасна.Ключодържателя за  късмет ще си го сложа за да ми върви днес /отивам да си купя билет от лотарията/.Още веднъж  newsm51 newsm51 newsm51

didida-    bouquetкрасиви картички  Peace
Виж целия пост
# 575
Изненадите на Роси не спират, браво!
didida, със силикон ли лепиш панделкитеи цветята върху картичките, или с нещо друго?
Виж целия пост
# 576
Аз си харесАх един друг, но ми беше неепилиран, та го оставИх да се епилира, да тренира и довечера ще ми се поднесе в този вид

          Joy Joy УтепА ме! Joy Веднага пратИх Възлюбления да намали размерО и да купи сметана! Mr. Green НО, категорично забраних жив косъм да пада от него! Naughty

          Ама много ме кефите с тези изненади, да знаете! Толкова е приятно да се види подобно нещо- озарява духа и повдига либидото! Laughing Честито и браво! bouquet
Виж целия пост
# 577
Бачийска,този направо го пращай у нас,да ми повдигне настроението  Wink Blush (и всички други от мъжки пол)
Виж целия пост
# 578
Аз също имам изненада от Росито. В другата тема го показах още вчера, но да го покажа и тук.

Благодаря Роси.
Виж целия пост
# 579


Много хубави подаръци  Hug Hug Hug

Да се похваля с малко картички едни вече подарени другите са за базара




линк към албума за по-голям формат
http://hrid.snimka.bg/family/moeto-hobi.432386.29850891
Виж целия пост
# 580
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА. Да сте много обичани, ценени и обгрижвани.

Малка почерпка за порастването ми
Виж целия пост
# 581
didida, със силикон ли лепиш панделкитеи цветята върху картичките, или с нещо друго?

Да Hrisi, лепя със силикон  Simple Smile

ania1 Hug да си здрава, щастлива и обичана.
Виж целия пост
# 582
Скъпа ми didida
още не мога да си овладея емоциите добре ,че в къщи съм сама
както си шиех гобленчето и се звъни на вратата отварям- пощальона
очаквах го защото съм поръчала два гоблена,но какво беше учудването ми когато ми подаде два пакета
 newsm78 викам си този се обърка нещо,но не моето име моя адрес.Отворих веднага разбира се непознатия пакет и какво да видя за празника получих страхотен подарък.Не очаквах ,изненадата беше огромна,БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
имам си красив шал,ключодържател с бродериика и моята буква и сладичко шоколадче  което вече е изконсумирано,отивам да си направя кафе да се успокоя вече,еййй голяма ревла се оказах,но пък деня ми ще бъде усмихнат Hug
Виж целия пост
# 583
Първо да ви честитя празника на всички и тук.  newsm51

Подковата на мама сега я прехвърлих в ПМ и после в графичен файл. Мама я е шила с Ариадна, но не намирам такива в програмата, затова го нарисувах с някакви цветове, колкото да си личи какъв цвят се търси. Ако искате мога после да ви напиша номерата, които е написала на листчето, мисля, че с тях го е шила. Струва ми се, че не личи на картинката, но възлите са черни. Останалите цветове, според надписите, са сиво, червено, розово, лилаво, зелено и жълто.

Виж целия пост
# 584
Благодаря и аз , адаш , Дидида  Hug

Прибирам се преди малко и свеки ми даде пакетче - красив шал и една джаджа с лилаво морско конче , много красиво , меланж ,не знам  с какво съм заслужила Blush и картичка  със страхотно пожелание .

Сутринта детето ме разрева с  картичка / тайна, от вчера си я носи от училище  /, отивам на работа - на всички жени на бюрата -саксии от кмета с нарциси ..Сега ги насадих до кокичетата , ама ми стана едно пролетно  , и времето е много топло днес .За първи път садя китки на двор  Tired,защото свекървата си се оправяше досега .

Хубав празник, момичета !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия