БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 972
  • 718
# 585
    Честит 8 -ми март прекрасни дами!

    Влизам да се похваля и аз за прекрасния ,неочакван подарък от....didida!
    Благодаря ти Диди!Ти усмихна денят ми и го направи незабравим!Бъди здрава!

   http://www.facebook.com/photo.php?fbid=229045620574855&set=a … ype=3&theater
Виж целия пост
# 586
Честит 8 - ми Март, момичета! Бъдете усмихнати и щастливи, за да е по-добър и красив денят ни!  bouquet
Ето и моите скромни картички:  http://media.snimka.bg/s1/1808/029859235.jpg?r=0
Виж целия пост
# 587


ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК И ОТ МЕН, МИЛИ ДАМИ!

Тази сутрин и аз получих прекрасна изненада от didida !  Hug Hug



Страхотно шалче, вкусен български шоколад, пролетна картичка и много нежна пеперудка за телефон в тон с шалчето. Иска ми се да си я сложа веднага, но ми се иска и да си й запазя новичка.  Mr. Green
Толкова ми стана хубаво, че едва си поемах дъх първите няколко минути. Синът ми нещо ме обикаляше и ме разпитваше, но не помня и дума.  Laughing

Благодаря ти отново!  Hug
Виж целия пост
# 588
Момичета Hug моля ви, няма нужда да благодарите, да казвате и да показвате. Исках просто да изненадам(надявам се приятно) няколко от вас. Уважавам ви много и сте ме научили на много. Направих докъдето ми стигнаха възможностите.Надявам се всички, на които изпратих да бъдат получени. На дамите от чужбина държах да изпратя БЪЛГАРСКИ шоколад Laughing
Щастлива съм, че успях да ви усмихна HugТова беше единствената цел Grinning  
Душевната ч*кия е за мен Wink Бачийска ме провокира с тези картинки да говоря такива думи Joy

Скрит текст:
Малко идейки Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU&ob=av3e

Аз много често си нося шала така или на кръста - вместо колан  Wink От тези висулки имам окачени и по чантите - на дръжките или на ципА Crazy
Виж целия пост
# 589
Като обикалям днес из форума, поне да ви покажа най-после над кой гоблен се трудих през януари, вече е подарен успешно на дама - в знак на благодарност за всеотдайния й труд: Grinning



И картички:
Скрит текст:


Диди, как няма да се похвалим! Нали сме си свои, ако тук не споделим... Crossing Arms Аз само ще си редактирам големината на снимките.  Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 590
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДАМИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ и ОБИЧАНИ!
Дидида, ти си чудесен човек!!!!!!!!!!!! Благодаря ти за чудесното шалче, милата картичка и висулката, вече е на телефона ми!!!

Пепи Мама, много ти благодаря и на теб! Чудесна картичка, чудесно сърчице!

Ах, че ме изненадвате, а аз не успях никой да зарадвам за празника  Cry Но ще дойде момента!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 591
Душевната ч*кия е за мен Wink Бачийска ме провокира с тези картинки да говоря такива думи Joy

 newsm08 newsm48  Чакай малко - да не се правим много на ЕнтЕлЕгентни.
Виж колко е хубаво, като се отприщи човек. Направо като в рекламата "...оправя ти чревният тракт и те гласи с холестерола" Twisted Evil

Сякаш аз съм получила подарък - толкова се радвам, да не кажа, че и аз имам пръстче в таз работа Wink Wink
Наистина, ми е едно ведро на душата,  Crazyмакар че и аз като ИнаТ нещо не го харесвам този празник.
Виж целия пост
# 592
Бачийска Hug имаш пръст, че как да не, даже много пръсти потопи   bouquet 
Празник или не....просто си потърсих повод. Не, че е задължително да има повод, де Simple Smile
Бяло Цвете Crazy много сладки отворчета на тези картички. И как сполучливо си ги запълнила Heart Eyes
Виж целия пост
# 593
Честит празник на всички момичета, дами, мами, да сте живи и здрави и много щатливи!
ето малко красоти и от мен:
една сладурска феичка - благодаря на albenapd, шошкамошка и пепен за съдействието!   bouquet

Това е едно подаръче на Джемма, което стана много бързо и много красиво!

Ето и един стар подарък на мъжа ми вече в рамка, гордо виси над работния му плот


И за всички, които с нетърпение чакаха рамкирания ми пейзаж ето го вече в пълния му блясък, рамката е от бате и кака - Нели благодаря ти още веднъж! Hug


Получих много подаръци за 8ми март от Росито123, albenapd, Азарея - благодаря ви момичета за прекрасните изненади и сладки изкушения - разплаквате ме три дни подред!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 594
Оле то наистина заприлича на Коледа ,подаръци ,вълнения,красоти  Crazy  Браво на всички
Делфинче то при теб като на конвейр  smile3501
В тази тема само заговорници Joy
Виж целия пост
# 595
В тази тема само заговорници Joy
Нали?  Wink
Виж целия пост
# 596






Момичета,да разбирам ли от приложената инструкция че гоблена трябва да го шия 1:1
а панамата е страшно твърда,гоблена е Есенната воденица на Лука

Виж целия пост
# 597
Ferhi от тази инструкция аз разбирам, че трябва да се шие 1:1 Peace с два ката конец. А панамата доколкото я виждам е от румънската - разграфена през10квадратчета (не като българската през 20) и наистина е много твърда.
delfin4e Hug не малко, много красоти Crazy Hug
Виж целия пост
# 598

                     
                     ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!!


 
Момичета,да разбирам ли от приложената инструкция че гоблена трябва да го шия 1:1
а панамата е страшно твърда,гоблена е Есенната воденица на Лука

 Правилно си разбрала, че се шие 1:1.Панамата омеква бързо и със сигурност е по-хубава от българската, аз шия оригинала на тази фирма в момента.
Виж целия пост
# 599
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДАМИ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия