БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 972
  • 718
# 600
Ferhi, да кажа и аз, нека панамата не те притеснява, бързо омеква и е много удобна така разграфена на 10 нишки, поне на мен. Лесно се следи схемата и броенето е по-малко.
Виж целия пост
# 601
Честит празник на всички!   bouquet Да сте винаги усмихнати!
Виж целия пост
# 602
Момичета,благодаря за отговорите
утре го започвам  smile3508защото чаках доставката много дълго
ще шия на оригиналната си панама,няма да сменям с българска както мислех пък ще видим
Виж целия пост
# 603
Честит празник момичета! Бъдете много обичани и щастливи всеки ден!
Продължавайте да творите красота.
Направо ме разбихте с тези картички. Аз нещо нямам муза. Дано да дойде скоро, че и аз да се похваля с нещо.
delfin4e, розите и феичката са страхотни.
Виж целия пост
# 604
Честит празник и от мен на всички!Да сте чакани и желани като пролетта!
Виж целия пост
# 605
Здравейте мили момичета и аз да се похваля днес се прибирам от работа и децата ме посрещат с едно пакетче  Flutter ДиДи благодаря ти мила за  хубавото подаръче


Виж целия пост
# 606
Ей, началото на март сме, не краят на декември!
Браво, много ви се радвам! Само си плакна очите в красотиииии...
Виж целия пост
# 607
Една бъдеща картичка за базара /няма си картонче и ще си сгъвам сама/:

Виж целия пост
# 608


Момичета честит празник от мен, нещо напоследък не ми остава време да шия но ви седя редовно. Благодаря на Делфинче че се сети да ми се обади с това ми направи празника по светъл   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 609
Момичета , една моя колежка искала да си купи панама Аида 16 антик бяло .. Пък аз като гледам , има бяла , екрю , и светлосива ... каква ли точно имат предвид като казват "бяла-антик"
http://www.8888bg.com/products.php?cid=453
Май ще е най добре да я питам за кой точно гоблен й трябва  newsm78
Аз днес бързах и само с две думи ми каза, че търси бяла аида 16 , бяло -антик...

Една бъдеща картичка за базара /няма си картонче и ще си сгъвам сама/:


Инат , може ли схемичката  Praynig Че на моето момиче групичката им в детската градина се казва "Калинка"
 Heart Eyes    bouquet

Виж целия пост
# 610


 Twisted Evil
Виж целия пост
# 611
ba4iiska  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 612

 Кажи ми сега дали не съм права?!?!?!?

Виж целия пост
# 613
Не съм се записвала в тая тема, че нямаше с какво /хич не ми се шие напоследък/.

 Ето какво получих вчера - страхотна бродирана пеперудка на пласмасова панама и картичка. И тук да ти благодаря, albenapd ! Много обичам магнитчета. Твоето вече кацна на нощната ми лампа. Hug /а откъде намираш самите магнити, които слагаш на гърба?/


Със закъснение честитя рождения ден на ania1 и отминалия вече 8-ми март на всички дами тук!  bouquet
Виж целия пост
# 614
Заповядай, Мимито & Светла:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия