Любители на кучета - 35

  • 35 487
  • 730
# 600
здравейте,
не съм писала скоро.
Белла е добре, другата седмица имаме и последна 3 ваксина и навън. Някакви съвети?
и друго да питам- ние сме изцяло на гранулирана храна и марули и други тем подобни като си открадне, вие с какво храните лабрадорите?
Виж целия пост
# 601
вие с какво храните лабрадорите?
Лабитата нали са кучета, та няма разлика дали е пудел или друго Mr. Green
Само да подметна че има кучета Гурмани, ценители...дето дъФчат полека-полека.
Месцето да е на дребничко, сосчето не знам какво си.
Лабитата не влизат в тази категория.
Значи, моята тъмно- русата не се мисли за куче, а за прасе. Яде всичко, омита на секундата без да дъвче и ако успее да се навре в някой уличен кош за боклук, ще е най-щастливата Embarassed

жгмъц, що сте къпани? Пак из локвите ли се цамбурка Бианка
Лабрекс, Сър Рексю изморен след разходка си подремва Heart Eyes
Виж целия пост
# 602
Май не е очарована от факта, но пък е много готина! Hug Heart Eyes

Лабрекс, чак на мен ми се доспа! Ако ми даде и да се гушна до него...
Виж целия пост
# 603
Здравейте приятели  Hug

Ние бяхме на почивка, а Мики на хотел. Понапълнял ми се видя  Thinking

Моите деца искат овчарка, но ми се струва, че ще е трудно да съчетаем породите newsm78 Аз по принцип съм против куче да живее на двора, но пък да затворя две кучета и две котки в къщи ми се струва като дядовата ръкавица  Thinking
Един познат има кученце което може би няма да задържи и ме попита дали го искаме, за това съм се замислила дали да го вземем, нали и децата искат. То живее на вън с майка си и е свикнало на двора и може би при нас също ще му е по-удобно на вън... След месец ще се разбере дали ще имаме ново попълнение  Grinning
Виж целия пост
# 604
matze, сър Рексю подремва не, ами направо спи и похърква след бесенлък. Днес имаше по-дълги и сутрешна и следобедна разходки и трябваше да си почине момчето. Grinning  bouquet

mariyka, хич не дава да го гушне човек. Като го извардя и се сложа до него, е скокнал и се е настанил на друго място нашироко и без да го безпокои някой. А, като мъничък, ми спеше на шията, аз не смеех да мръдна да не го събудя, че и за работа аха да закъснея, тичах в последния момент! Grinning Само в колата, ако седна на задната седалка при него, веднага ми заляга в скута и може да спи през цялото пътуване. Иначе дори не ляга, или е изправен, или само на дупе и така пътува.

~Elg~, ще трябва да и подбереш най-доброто за нея. Рекс беше захранен с гранули, продължих с американски Даймънд, после изчезнаха, минахме на Нутра нагетс, после към 3-тата година май newsm78 направи някаква алергия, аз реших, че е от гранулите и минахме на готвена храна, оказа се, че не е хранително, но така кара и досега. Пилешко варено със зеленчуци, ориз понякога, риба, черен дроб, шкембе, агнешко и телешко по-рядко. Слагам и хляб в бульона, това яде и, да чукна на дърво, добре се чувства и изглежда. Просто следи, някоя храна може да не и понася, друга да е по-добра.......Мисля, че хиляди мнения ще чуеш и прочетеш по тоя въпрос, но в крайна сметка ти ще трябва да прецениш според кондицията на кучето, т.е. да определиш, кое е най-доброто за нея. Peace

Къпаната госпожица.......като къпана, толкова беличка и сладка, сигурно и пухкавичка след изсъхването на козинката! Heart Eyes  bouquet

kiara, щом е свикнало навън, нека си живее на двора. Просто му подсигурете удобна къщичка и каквото там е нужно, за да му е удобно, то пак ще си е при вас. На майка кучето живее на двора в къщичка и, като отидем с Рекс, той нали си ми е домашен, постои на двора, но щом ние сме в къщата и той с нас. А госпожицата може да влезе просто да подуши и пак е изхвърчала навън. Не мисля, че им е лошо на двора, иначе и аз се втелявам понякога как мръзнат и подобни, но като видя оная игривка, и тя вече е на 8 години и да чукна на дърво, изобщо доктор не е виждала. Та......щом искат децата, явно ще си имате кученце. Grinning Да го покажеш!  bouquet
Виж целия пост
# 605
Моя проблем с двора и големите породи са паразитите  Blush

Ние снимахме кучетата, бяха ни на гости миналата седмица. Затворихме наш Мики в къщата и ги пуснахме другите да се разхождат из двора. Интересното е, че се подушиха и видяха през вратата и никой на никой не изръмжа  Grinning
Ще ви ги покажа  Wink
Виж целия пост
# 606
~Elg~ да я нацелуваш муцунката. Ние не изчакахме 3-та ваксина, малък Оскар от вчера излиза на вън, днес бяхме на градинка и "барабар Петко с мъжете.."  На 2 мес. и 10 дни, нормално е, нищо му няма, по-добре отколкото да стои затворен по цял ден, то полудя милото..
Сега сме уморени и ще спим.. И никой да не припарва до леглото, ей..  Mr. Green

Скрит текст:


Ние сега храним само и еднинствено с гранули на Адванс, за средни и едри породи от 2 до 12 мес.
Както съм казвала и преди, много много добре ни се отразяват. Да не излезе като реклама, щото все ги изтъквам, предполагам има много по-добри и по-висок клас гранулки, много са марките.  Всичко е в зависимост от потребностите на кученце.

Не смея да мешам, онзи ден му дадох пиленце, половин пиле печено изплюска за аламинут (само мръвката ест, без кожи и кости и т.н..) на другият ден малко ни озориха гранулите, та се зарекох повече да не го съжалявам. Освен всичко, калций и извара, кис.мляко, сурови домати и моркови похапва, харесват му и не виждам да пречат. Давам едни лакомства с ябълки, но нещо не ги одобрява и им бърчи нос..  Mr. Green

На Сър-а Рекс да му изям меките ушета..  Heart Eyes

жгмъц, прекрасна е направо, как отегчено гледа.. мамина сладка душичка, ко ли си вика, а и за снимка ли да стоя.. Heart Eyes   

matze, много ме радва как ги описваш нещата..  Joy 

Киара, аз също съм ЗА  thumbsup  Не им чупи "хатъра" на дечица, ще се радваш и ти, сигурна съм. Но ти си знаеш най-добре наистина.



Виж целия пост
# 607
KiА , на съра Рексю май само ушаците му останаха меки и копринени, но тоя твоя плюшко невероятен целият е мекичък, така че като го почнеш от единия край, та до другия........уф, да можех да го докопам! Heart Eyes  Как се е курдисал само, като в неговото си легло Grinning, пу-пу, да не са му Уроки, ама е страхотен!  bouquet
Виж целия пост
# 608
Лабрекс, Сър-а е чудно създание, ти недей..  Simple Smile Нали са "синя кръв" лабовете. Титлата баш му приляга, обожавам ги тез клепнали ушета пу пу.. И аз не бях суеверна, ама нейсе..

Бяхме се зарекли малък Оскар да го строяваме по-сериозно, да не допускаме такива дупки в обучението му (Алекс беше галеник), но май ще се окаже тъкмо обратното.

Сега на това мъниче му треперим повече, като старци над внуче.  ooooh!
Не смея да го пипна. Не мога сутрин да тръгна за работа - дърпа ми дрехите, пишка, ака, (само в банята, но баш когато ще излизам) докато се обърна да си взема единият чорап - другият е пренесен в хола.. Голям смях пада сутрин рано..  Joy
Зная, че всички сте го преживели, но ме върна една година назад и му се наслаждавам на всеки един момент от "бебешките лудории" понеже вече знаем, че скоро ще са само спомен...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 609
КИА, това легло май ще се превземе и скоро няма да можеш да го ползваш  Joy
Много сладко бебче.

Ще видим за кучо  Wink
Виж целия пост
# 610
KiА, чудни създания са наистина! А тоя смях с чорапите и др. постоянно пада. Май лудурийките им не са само бебешки, ами постоянни. Да ме беше видяла как тичах одеве след него, беше ми грабнал шапката от кучешкия тоалет, дето излизам с нея на неговите разходки. Хем търча и не мога да го хвана, хем се заливам от смях, голяма веселба е с тия маймунки. Grinning    bouquet

Едно поздравче за лека нощ или за добро утро!  bouquet

Виж целия пост
# 611
КИА, това легло май ще се превземе и скоро няма да можеш да го ползваш  Joy

Киара  Hug ако му пуснем още малко кредит, може и така е стане..  Joy 

Лабрекс, видеото е невероятно, гледай какво нещо!?!  Благодаря, че го сподели  Hug За мене е лека нощ, аз съм си сова..  Mr. Green 
Виж целия пост
# 612
И аз съм от нощните птици! Grinning А видеото не знам колко пъти вече го гледах, Роки е по-пластичен от дамата си, по-добрият танцьор е! Направо ме изпълни! Heart Eyes   Peace
Виж целия пост
# 613
Ето, за това говоря. Майка и син  Wink  :

Скрит текст:
Виж целия пост
# 614
Добро утро!  Hug

Бианка е изкъпана, защото намери някакво лайно и се овъргаля в него.  Sick
Отдавна не го беше правила, но ...
Бяхме на дълга неделна разходка из полето с една приятелка и три песа.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия