Здравейте. Мисля да си купя този гел на Пародиум. Някой ползвал ли го е ? Какво ви е мнението ? Препоръчайте ми някой гел за венци. Този ми направи впечатление, че е описан, че възстановява и регенерира структурата на пародонталните тъкани ( което не приемам за чиста монета ествествено ) Чакам мнения и отзиви за този гел или за който и да било за венци. Целта е да се заздравят венците. Не за кървене, а за подсилване и стягане по-скоро. Благодаря ви  Hug
Виж целия пост