Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 111
  • 731
# 120
Мимата,  тел: 359 2 9655757 - това имам аз, но не знам дали е актуален, защото съм ги правила в старата клиника "Малинов", пробвай все пак.
Виж целия пост
# 121
Меме хич не съм отлетяла Naughty но съм си джо бързия Mr. Green а и ся кат ми забие нета чак довечера  Close

Виж целия пост
# 122
Ооооо Иве благоволи най накрая да ни посетиш  Whistling hahaha hahaha hahaha hahaha
Ванче жив и здрав да ти е мъжо  Hug всичко най, най ....
Са кажете тоя Дивак на какъв номер на Гладстон е, че ако требе да тръгнем от началото на улицата от Ботев, че докато стигна до крайната точка вие ще сте си тръгнали  Joy Joy Joy Joy малко не се ориентирам да не взема се загубя  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 123
гуге, а дано всичко мине както трябва.

ройтерс, да ти е живо и здраво съпружеското тяло

миме, почвам да търся телефони

кифли, има опция да отпадна за събота ,щото май до Пловдив ша хода, ама ще ви държа в течение
Виж целия пост
# 124
Привет и от мен.

Миеринка, на номер 54 е Дивака. И мен ме бройте за събота. Ама вече сериозно се притеснявам де ще ни намерят такава голяма маса....  newsm78

Гуги, стискам палци  Praynig

Наде, спокойно, всичко ще е наред  Peace

Ванче, жив и здрав да е мъжа ти, скоро татко да стане!
Виж целия пост
# 125
Зази благодаря Hug Hug Hug а така, че инак не е ясно га ша пристигна  Joy Joy Joy
Мерси миличка  Hug
Виж целия пост
# 126
сестро ти поне си оправна, не си като мене  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 127
 hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 128
ми слънчо, тя поне ще стигне за където е тръгнала  Blush
Виж целия пост
# 129
ми слънчо, тя поне ще стигне за където е тръгнала  Blush

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

сестро  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 130
миеринко , по близо е до плащад славейков, уличката зад макдоналдс, ако си с кола първата пресечка в дясно след графа, като се движиш по раковска поскока НДК.

има маси за по 16 човека Mr. Green
http://www.programata.bg/?p=71&c=1&id=119&l=1

 smile3510 smile3510  party023  party023

айде и аз да почерпя скромно, че и моя мъж днес се е родил Embarassed


 
Виж целия пост
# 131
Меме, да е жив и здрав и твоя мъж! Hug
Виж целия пост
# 132
Добро утро  Hug

Ванче, жив и здрав да е мъжът ти и много да се обичате  Hug

Меме, свата и той да е жив и здрав, да те обича и глези и да се стяга, че ще трябва да гледаме децата  Hug

Миме: 0882 193 978; 02 441 79 78  доц. Балтаджиева (имунологичен кабинет)

А за Дивака щом Мемето казва, че не запазват маси, значи е така, то последно и аз като звънях ми казаха същото. Но то не пречи пак да им се обадя и да попитам за всеки случай.
Виж целия пост
# 133



мойто е смешно, обаче с това на мъж ми се попиках да се хиля Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 134
Кифли, мерси за пожеланията.
Меме, честит празник и на твоя мъж.
Аз за събота нищо не казвам, защото може да съм в разход. Още не е ясно, ама до събота все ще се изясни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия