Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 375
сигме добро да е Hug
Виж целия пост
# 376
Добро утро  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 377
гуге, що да не те отразявам бе  Hug Hug Hug Hug

милкеееее, стига се жалила, тепърва ти почва неспането. ся правиш само демо. до къде го докара с литража

меме, мързи ме. след обяда ша ходя. ся съм кисела и може да ме изхвърлят
Виж целия пост
# 378
Добро утро Mr. Green
Виж целия пост
# 379
слънчо, много си уфатна бе. га стана, га закуска спретна
Виж целия пост
# 380
охо, Слънчо, страхотна закуска, мерсаж  Hug Hug Hug
Вико, имах предвид, че вчера те запитах като идвате в Пловдив и ако аз не пътувам към Сф., че има такава вероятност, ще имаш ли време за кафенце  newsm78 Hug
Виж целия пост
# 381
литраж  smile3532

Де беше снощи като търсех съвет от теб  newsm78 как да окастрим горските площи  Naughty
Виж целия пост
# 382
оооооооооо гуге, забравих да отговоря. много съм проста. мисля че ще имам достатъчно време за кайвета. в 11 трябва да сме там и по-рано от 3 няма да си тръгнем. веднага щом имам пълна яснота ще се докладвам къде съм
Виж целия пост
# 383
Ми тъй е, Виконте, оправна булка съм аз. Пък съм станала в 8 и досега се чудих ква закуска да ви сервирам да не заслабнете Mr. Green
Виж целия пост
# 384
литраж  smile3532

Де беше снощи като търсех съвет от теб  newsm78 как да окастрим горските площи  Naughty

ми вложи въображение и бъди футуристична. остави една линия покрай шева и една перпернидикулярно. ще си фешън. ако залесяването е повечко може и на шахматна дъска да се докараш, ама не се заседявай много в болницата, да не извадят фигурките докторите
Виж целия пост
# 385
Добро утро,мили дами newsm51
Пожелавам ви един жизнерадостен и усмихнат ден 1swing
Виж целия пост
# 386
не знам как ще докарам коня. Ама сигурно нещко такова  hahaha

Виж целия пост
# 387
Добър ден! Спиииииии ми сееееееееее

сега поне това, което видях сякаш точно тая екстра ще е в едно помещение, само не знам нощница кога ще получа  newsm78
Бамби, къв цирк на последната пункция- нали сега се събличаш долу и по голо-гъзие(уж нощница) се качваш до 3-ти етаж. И аз и още 5 жени, докато чакахме асансьора нахлува някакъв заблуден чужденец(явно щеше да продава нещо на клиниката) и още едно момче от персонала.
И момчето му вика: here is the changing room, и оня не чул и почва да ни гледа и вместо да побърза- спря и гледа като полезно изкопаемо hahaha hahaha
толкова ми стана смешно и му викам на българчето: споко, свикнали сме да ни гледат голи hahaha hahaha
голям смях беше
Виж целия пост
# 388
Добро утро Mr. Green, прекалих със сънуването снощи ooooh!

Сигме, още ли е така болезнено това упражнение бе душко.

Прическата може да я докараме много фешън, ти на бритонче, може и с фибичка да я прибереш да не прече на дофторите, аз ще я умувам след конците. hahaha

Мишкито беше след трансфер, ама  newsm78  bouquet

Слънчо, пак ли с туй ядене почвате  ooooh!, а спрете се малко, че моя кантар превъртя вече  #Crazy
Виж целия пост
# 389
уу ма слънчо много ти е слънчева засуксата как да не си апне човек eat


ванче що ти се спи да не си ходила някъде снощи Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия