Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 450
Аз като ви казвам, че някои от нас ще изпращат първокласник и ще си лепят зъбките с Корега, вие ми се смеете.


Ноооо, важното е, че ДУШАТА БРЪЧКИ НЯМА!   

 Peace
Виж целия пост
# 451
аз съм съгласна със шарки, до 27-30 имах амбиции да си намеря добра работа по специалноста и за добри пари, после исках жилище, после да обиколя света
при мен тия неща се случиха на по-ранна възраст.
Виж целия пост
# 452
ванче ти каке си от бързоразвиващите се Joy Joy Joy ние да му мислим с корегата Joy Joy Joy

рали тни къде миткаш из младост, що не свиркаш за кафенце съботаи неделя Mr. Green


а навън е ракшоно временце, само за разходки Hug

вико да пребориш фондовата Mr. Green

наде никви бръчки само от смях
Виж целия пост
# 453
aбе на 25 и аз забренях дето се казва от въздуха..ама нали заминавах за чужбина тогава точно да уча..и направих избор. после не съм се и съмнявала че няма да стане, да ама не. не ства и това си е. че и късно се ожених, нали нещата едно след друго, учене, дом...и когато се ожених реших че работата ще е след бебето, ама запецнах на първо водоравно. бебе няма.....

тя Ванчето е от бързоразвиващите се. аз на нейните години нямах нищоооо,  че и акъла ми май още бе купонджииски
Виж целия пост
# 454
и аз съм като Ванчето, ама за жалост това не ми е помогнало  Mr. Green
Виж целия пост
# 455
Никога не съм слагала работата на първо място  Naughty Кариера няма и не исках да правя. От 16 год. възраст работя и пораснах много бързо  Peace Peace Забременях без да го искам, но не беше тогава писано ....сега вече е трудно, но се надявам скоро и това да стане  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 456
za protokola na 09.03 sym za postavqne na lekarstvo ot 12:10
Виж целия пост
# 457
за протокола миме, дано накой от момичета близо до клиниката да кажат с какво се пътува или да минат да те вземат, че от там не знам с какво се стига до центъра hahaha
 иначе лекарството не пречи на събирането ни, поне така си мисля Hug

браво мимата, стискаме палчета и на теб Praynig Hug
Виж целия пост
# 458
ако няма сто часа закъснение, не пречи-да Peace
Виж целия пост
# 459
миеринко и аз работя от 17 годишна, но не защото ми се налагаше а защото аз така си бях решила, питай ме сега дали ми се работи Mr. Green ама сега се налага Sad

а за другото вече ни е ред и ще стане, тази пролет си е наша Heart Eyes Hug

Виж целия пост
# 460
миеринко и аз работя от 17 годишна, но не защото ми се налагаше а защото аз така си бях решила, питай ме сега дали ми се работи Mr. Green ама сега се налага Sad
аз работя от 18-годишна, в същото време ходех и на лекции.
Майка ми, като завърших училище, ми каза да почвам да си търся работа, не, че не е имала възможност да ме издържа, ами просто начин на възпитание.
Тогава й се ядосвах, ама сега съм доволна, че се научих да работя и да съм самостоятелна.
Виж целия пост
# 461
ванче и аз така, на работа, на лекции, вечер купона и кой кат мен, и мен мойта майка така ме учеше да съм самостоятелна и независима, тя и сега казва че ако няма 200 лв. в джоба да хване едно такси и да иде до рилския манастир не се чуствала човек Mr. Green и все още роботи да е жива и здрава Hug
Виж целия пост
# 462
нападнала съм една кутия шоколадови бонбони в легнало положение Mr. Green,докато не свършат няма да я оставя  Mr. Green
Виж целия пост
# 463
о наденце значи се върна и оцеля и на местно ниво, какво казаха добре ли зарастав операцията?
Виж целия пост
# 464
нападнала съм една кутия шоколадови бонбони в легнало положение Mr. Green,докато не свършат няма да я оставя  Mr. Green

И като гледам колко си щастлива, май не ти се опъва кутията  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия