Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 110
  • 731
# 555
ванче с какво бяха пълнени
Виж целия пост
# 556
София, този е стар модел, отдавна ми е писнал  Laughing

Точно това щях да кажа й аз  Laughing Софи, явно не ядеш много често шоколад просто. Де да можех и аз. Сега след трансфера ще трябва пак да спирам сладкото  Crossing Arms

Шътко, аз и Занзибар няма да откажа  Laughing Но и аз като Фели много искам да отида до Малдивите, или Бора Бора, или Бали, или .... още доста места всъщност  Laughing
Виж целия пост
# 557
Мерси Меме, ша почакам да порастнат децата и да ме водят на круиз  Joy Joy Joy

Ванче, ти да не си причакала Пепито и да си и взела торбата със сладкото.
Виж целия пост
# 558
Фели, не в ресторанта.
Меме, с ядки и крем и сладко от кайсии имаше.
Макси, ти пък защо ще спираш сладкото след трансфера newsm78
Виж целия пост
# 559
по тия места няма ли урагани  и цунамита  newsm78
по нашето си море поне такива работи няма, нищо че всичко друго може да си намериш  Mr. Green
Виж целия пост
# 560
София, този е стар модел, отдавна ми е писнал  Laughing

Точно това щях да кажа й аз  Laughing Софи, явно не ядеш много често шоколад просто. Де да можех и аз. Сега след трансфера ще трябва пак да спирам сладкото  Crossing Arms ...

Наистина не ям често сладко. Има цели седмици изобщо да не ми се и близва даже. И тестени неща не ям. Но това не пречи да съм едно 10-12 кг. над нормата.
Виж целия пост
# 561
Виконтето де забегна newsm78 да не е отишла пак на лов за карантии Mr. Green
Виж целия пост
# 562
максче като гледам и нии като фелито ще чакаме децта да ни водят  Wink


бамба, аз като ходя някъде , бедствията се случват след мен и повече не ходя там.
 в тайланд бях 2004, и след мене потоп, ама гледах само по тв

 бамба пък ако не вярваш имам стимка на торнадо от 2010г на нашто море в телефона си
Виж целия пост
# 563
бамба пък ако не вярваш имам стимка на торнадо от 2010г на нашто море в телефона си
то ще да е дигнало само малко прахоляк  Mr. Green
Виж целия пост
# 564
не знам как да ви го прикача файла иначе ще го постна, и беше в морето с фуния ивсички екстри, аз на плажа и не вярвах на очите си. за първи път виждах такова нещо в българия
Виж целия пост
# 565
Бамби, сигурно има ама аз там да се излежавам малко на плажа и повече във водата да съм топната, пък ако ще края на света да идва.
И на Карибите няма да откажа, нищо че имало хапещи гадинки. Важното е банския да е във водата.

София споко, и аз не съм много по шоколадите тоз дори не съм го виждала, толкоз и се заглеждам.
Виж целия пост
# 566
Иванке, престани, гад такава  Mr. Green Mr. Green

в кой ресторант ги яде тия смокини???
Виж целия пост
# 567
ко ма Шътко, нали каза, че си яла Mr. Green Mr. Green
Само на Бамбито й се извинявам, ма тя другата седмица ше навакса. И Горкия Дебеланчо и той на диета.
Виж целия пост
# 568
И аз съм виждала торнадо - от новата магистрала в едно поле след Сливен. Доста прахоляк вдигна. Не можах да повярвам на очите си. Даже имаше спрели коли и снимащи хора. Атракция отвсякъде.
Виж целия пост
# 569
По канал 1, малеее ми смешно ми изглеждат сега  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия