Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
Какво е менюто на една от участничките във форума?
Как участниците реагират на децата и бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
Препоръките за хранене по време на бременност включват консумация на зеленчуци, плодове, ядки и мед, като се избягва прекомерната употреба на тестени изделия. Важно е да се консумират повече зеленолистни зеленчуци, плодове, ядки и мед и да се избягва прекомерната употреба на тестени изделия. Също така е препоръчително да се избягва прекомерната консумация на бира и цигари, както и внимателното използване на алкохол и никотин.
-
Какво е менюто на една от участничките във форума?
Една от участничките споделя, че храненето и яденето са част от нейния режим. Тя включва макарони, кускус, леща, ориз, боб, грах, картофи, пици, торти и други нездравословни храни само при едно хранене. Освен това тя консумира поне два плода на ден и предимно салати. Тя предпочита постни ястия/супички с месо като акцент върху телешко, кайма и риба. Тя също така споделя обичайното си дневно меню и какво яде на нишестен или празничен ден.
-
Как участниците реагират на децата и бременността?
-
Какви са мненията на участниците относно лечението и здравословното състояние?
-
Какви са мненията на участниците относно домакинството и разпределението на домакинските задължения?



Престраши се най-после 
Именно за това си мислех и аз - ако си махна гела, моите нокти ще са тънки и остри и трябва до дъно да са изрязани, а с гела сега са ми дебелички и никой не мога да одраскам, камо ли да се почеша нормално
а на краката ще съм без лак или с безцветен
Аз между другото трябва да си призная, че Kvak (от предните страници с латинско име) е заменена от Квак (на кирилица), защото днес обърках нещо в настройките и се самоблокирах
На този профил не смятам нищо да му пипам повече и ще съм си с него, но ако трябва инфото да се актуализира на първа страничка да си знаете, че лицето е едно и също
със такава убеденост сякаш обяснява, че слънцето изгрява от изток. А аз съм се запънала да раждам естествено и "безпощадно"за бебето