Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 57 063
  • 745
# 180
Дойдох си. Добре съм. Разнообразих се, чувствам се чудесно. В къщи нещата са наред с мъжо и той се държи както трябва.
Колажът е разкошен.
Радина кашля лошо, сега я водих на рентген, че даже и повториха снимката, та съвсем да я облъчат, ама нямаше как - та, нищо й няма, нит пневмония, нит чуждо тяло...Вдигала температура до 39 - 3 дена я е държало, докато ме е нямало, ама й избили 2 зъбчета и така...Абе ядват се нещата.  Simple Smile
Весело изкарване на концерта. На болните - да оздравяват!!!
Виж целия пост
# 181
Мерка, добре си се завърнала.  Hug
Балеринче, тежка е царската корона.  Wink Със сигурост и това ще ти се налага да правиш на управленското място. Успех!
Котано, много Ни  Mr. Green е готЯн колажът.   bouquet
Мяуче, подкрепи се:



У нас я овапцахме- и Ния е в кюпа- Т и сополи. Аля пък се закашля от многото сопол. Засега сме на хомеопатия и имуностимилант, но но изписаха и Аугментин, ако се влошат. Дано НЕ!  Praynig
Виж целия пост
# 182
Добър ден и от мен!!!
Пак много болни,в това число и моя Дани.От вчера не е на ясла,че взе да кашля ,има и сополки.Пием сиропи,противоалергични и витамини,та дано да се размине с това.Дано бързо да се оправят всички дечица. Praynig
Абе момичета къде го гледате този колаж,че нещо не схващам с моята бременна кратуна. newsm78
Виж целия пост
# 183
Камбанчо, на 11 страница като скрит текст го е сложила Xcat в поста си. Бързо оздравяване на всички ни!
Виж целия пост
# 184
Благодаря ти Танче.  Hug
А за Котето-поздравления наистина се е получил мноооого добре колажа. Peace
Виж целия пост
# 185
Xcat  Hug   bouquet  Hug   bouquet

Добре, че Танчето обърна внимание на страницата с колажа, че аз к'вато съм блейка и не го бях видяла  Embarassed

Леле, че са ни хубави дечинята  Heart Eyes
Мери, добре завърнала се Simple Smile
Всички болни бързо да поправят тази грешка  Hug
Ние сме добре ... Ирина е на градина, каката при баба ... аз от време на време на работа  Joy Но вчера и днес ми се разказа играта ... сменям паспорт и Чоферска книжка (за нея по-сложно, че се водя на учет във Враца) ..., ами поболях се от хартийки и бюрокрация ... Та, тъй с нас Simple Smile

И да редактирам късно, късно ... Мразя изскачащите реклами  Twisted Evil Заради тях и по светлия пример на Котето ... си поръчах ей сегинка това
Скрит текст:
.
.. Ако си счупя краката не знам кой по напред да съдя ... Маммата или Котето  Joy
Виж целия пост
# 186
Момичета, почерпете се! Днес пораснах!

Виж целия пост
# 187
Честит рожден ден Васи!
Пожелавам ти много здраве, късмет, усмивки и любов!





Ла Вида, страшни са сандалите! Със здраве да си ги носиш!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 188
Далче, честит рожден ден!
Бъди весела и засмяна! Нека домашните много те радват!
  bouquet

Ако си счупя краката не знам кой по напред да съдя ... Маммата или Котето  Joy
fiuuuuuu
Страшни са! Предлагам да се видим и заедно да си чупим краката. Grinning
Виж целия пост
# 189
ДД, дами!

Честот рожден ден, Васе!



Ла вида, успех в ходенето!  Sunglasses

Ние сме без тати, замина за Варна за около седмица пак. Чакам бабчето да дойде да пази дребните, докато спят, че от 15ч. съм на зъбар. От февруари ми се обажда един зъб и е крайно време...
Виж целия пост
# 190
Далче, честит рожден ден!!
Бъди все така прекрасна и деликатна (сродна) душица!
Пожелавам ти много здраве, радост, обич и късмет!
Весел празник!

Ако си счупя краката не знам кой по напред да съдя ... Маммата или Котето  Joy
fiuuuuuu
Страшни са! Предлагам да се видим и заедно да си чупим краката. Grinning
Е, що пък, като мога да дойда и аз в ролята на патеричка - да ви поподпирам. Ще си подбера внимателно обувките, обещавам. Twisted Evil

Мене ме е подгонила раЛтата нещо. running  animal037
Виж целия пост
# 191
Е, що пък, като мога да дойда и аз в ролята на патеричка - да ви поподпирам. Ще си подбера внимателно обувките, обещавам. Twisted Evil
Заповядай.  Ама наистина ще ти трябват съответните подкови, че сантиметрите на моите са 13, а Лавидовите не са по-малко като гледам. Mr. Green
Виж целия пост
# 192
Те май и нейните са тоя модел, само дето друг цвят. За мен е достатъчно просто да съм здраво стъпила на земята, пък вие му мислете.

Мерка, не мога да не отбележа, как една приятна екскурзийка успя да ти промени възгледите за живота. Дай Боже всекиму!! Laughing

Видях и една снемка, много свежарски изглеждаш. Heart Eyes
Виж целия пост
# 193
Е, що пък, като мога да дойда и аз в ролята на патеричка - да ви поподпирам. Ще си подбера внимателно обувките, обещавам. Twisted Evil
Заповядай.  Ама наистина ще ти трябват съответните подкови, че сантиметрите на моите са 13, а Лавидовите не са по-малко като гледам. Mr. Green

 Joy Joy Joy
Водят ги 15, ама отпред платформата е 5, та са "само 10" см. реално Simple Smile
Уф ... аз сега се разкарвам у дОма с подобни, но официални и черни ... Мно'о кофти ... То трябва да си променя стойката и да се науча да ходя бавно, а не да "шляпам" по 1-метрови крачки като с маратонките Simple Smile Много е "забавно" като забравя, че съм на високо и реша да ходя бързо  Joy Добре, че няма никой вкъщи да ми се смее  hahaha

Мяуче, само да стане за сандали и ще ти припомня обещанието  Mr. Green А и Котето няма да се отърве ... Ще се водим на разходка  Twisted Evil
Виж целия пост
# 194
Привет и от мен!

Далче, честит рожден ден! Бъди много здрава и щастлива и нека сбъднеш всичките си мечти.



Точно си отчетох работата и сега заслужена отмора.  Crazy
Към нас нищо ново, Софи ваканция, малко да поотпочине, Калина на градина и така..
И аз хич не разбрах, че има готов колаж, но ще поправя тази грешка веднага Simple Smile

Хубав ден ви желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия