Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 57 064
  • 745
# 195
Далче, честит рожден ден! Такива неща да ти стовари съдбата, че да си доволна и щастлива!

Пф, не работа, ми кърски труд пред компютъра, ви ка'ам! Пък толкоз ралти имам да правя други, кога ще ми остане време?  Crazy Преди час и нещо ме заболя главата и се присетих, че днес съм забравила да пия кафе.  doh Ми взех един аспирин да удържи положението докато стане време за биричката, която се изстудява в хладилника.  bowuu

Днес освен Далчето, рожден ден има и свекървата. Ако има някаква закономерност в астрологията, хич не завиждам отся на булчЕто, което Бо ще доведе у Далчини. Не че ми е лоша свекървата, ама трудно върви комуникацията понякога и от добри намерения доста злини са ставали.  Twisted Evil Joy

Ла вида, честити кокили и на теб! Със здраве да си тропате с Котето smile3539, аз съм прекалено спъната за такива обувки.  Stop
Виж целия пост
# 196
Благодаря ви за хубавите пожелания, дами!   bouquet Hug
Юхче, в повечето случаи комуникацията добре ми се получава, но определено съм изтъкана от добри намерения! Ама к'во ми е, бе, хайде сега! Освен това асцендента ми е телец, тъй че....той ме "прибира"! Crazy Девойките да си стоят по къщите още. И без това се борим с една Криси! Хубава била, "плекласна" била, мекишка (мекичка) била...айде, моля!  Naughty
 Mr. Green
Виж целия пост
# 197
... Хубава била, "плекласна" била, мекишка (мекичка) била...айде, моля!  Naughty
 Mr. Green

 Joy Joy Joy На "мекишка" ми потекоха сълзи от смях  hahaha

Да си здрава Dallcheto, че свекърство те чака  Hug Пък да ти пожелая и щерка, че да не избяга и тъществото   bouquet
Виж целия пост
# 198
Далче,да си много здрава и щастлива!Късмета и усмивката да са винаги с теб!
Виж целия пост
# 199
Далчееее,  много щастие ти пожелавам !  Hug Hug

Виж целия пост
# 200
Честит рожден ден, Далче! Жива, здрава, щастлива, доволна и много обичана!
Мале, страхотни са обувките, не знам как ще ходиш на тях.
Аз се полакомих за едни от фешън дейс. Дойдоха, премерих ги и установих, че няма да мога да ходя на тях изобщо. Купих ги за 86, сега ги продавам за 50 в продавалника. Уникални са, но просто не мога дори да си изпъна крака. Ето ги: http://prodavalnik.com/unikalni-damski-obuvki-i19921029.
Мяу, наистина доста добре ми се отрази екскурзията, нищо че беше кратка. Като си дойдох тук се случиха куп неприятни неща, ама дано са с щастлив край, но нищо, държа се мъжката. Снимката вече не е актуална, защото съм с къса коса вече Simple Smile. Ще пусна снимки при добър повод. Пак съм си със старата рошава прическа. Гласим рожден ден на Радина и после кръщене. Ще пусна снимки и от там. Друга седмица ще правим рождения ден, а на 6.05 кръщене на Соколския манастир, като на Тино. Това е от нас. Лека на всички!
Виж целия пост
# 201
Далче, честит рожден ден! Пожелавам ти да си много щастлива и обичана.
Виж целия пост
# 202
"Мекишка" ми е любимо вечееееееееееееееееее!  Joy
Виж целия пост
# 203
Добро утро!



Далче честит рожден ден със закъснение  bouquet Жива,здрава,щастлива и нека ти доведат най-добрата "мекишка" снаха Simple Smile


Ние сме добре.Сияна се позакрепи здравичка,но сега баща и е болен,та ще очаквам включване Confused
Утре и двамата сме първа смяна и още не съм намерила кой да я гледа.Малката снощи като ни чу да говорим  взе да плаче милото.
Виж целия пост
# 204
Далче, скъпа, честит рожден ден със закъснение! вчера си мислих през цялото време да ти пиша и забравих  Embarassed пожелавам ти любов, семеен уют, хармония и само положителни емоции. мъжете в живота ти да те радват и слушат много Simple Smile
пух, бих си предложила услугите на детегледачка, ако бях по-наблизо..... дано си намериш работа без смени, позволяваща ти да прекарваш повече време с детето.
хубав ден на всички и нещо сладко за подкрепа Wink
Виж целия пост
# 205
Привет и от мен Simple Smile
При нас, ми к'во да ви кажа... Калина паднала днеска в леля си, сцепила си тиквата, та ходихме в Токуда да я лепят. Crazy Викам си, ей, свършава се тая невъзможна седмица, ама... на прибирам се от работа  и ме посрещнаха с тази чудна новина. Няма нищо сериозно, слава Богу, но поредната порция емоции...
Далче, разсмя ме Бо, много е сладък и любвеобилен. Heart Eyes
Ох, тотално загубих и звук и картина, че и дая слово, ма ми е криво още.

Хубава вечер ви желая. Hug
Виж целия пост
# 206
Олее, Слънч, колко гадно, Божее - човек да иска малко да си поеме въздух и да го събори каръщината наново и наново! Hug Hug Hug

Хубаво поне, че всичко е наред. Grinning Дай, Боже, бързо да минава и заминава и даже спомен да не остава!!
Виж целия пост
# 207
Слънчи, бързо да й минава на Калинката! Hug
Виж целия пост
# 208
Добро утро м/дами  Hug

Слънч, дано с края на седмицата да приключат неприятните изненади за теб  Praynig

Кафе  newsm78

И да се похваля, че днес пристигнаха обувките  bowuu За моя най-голяма изненада са страшно удобни  newsm78


Виж целия пост
# 209
Много космато това кафе!  Crazy
Ла вида, радвам се за обувките! Да са все така удобни и да ги носиш често!  Flutter

Слънчи, много съжалявам да прочета за инцидента при Калина. Представям си какво ти е!  Hug
И за Диди върла ценност в един човек е мекотата, но засега аз съм фаворит и съм по-мека от всички други.

Излизаме ей сега - къде по работа, къде за забавление.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия