
Младеж се прибира с три мацки и казва на майка си:
-Маме, познай коя от тях ми е годеница, ще се женим!
-Ей тая в средата!-казва сърдито майката.
-Е,как позна?
-Само като я гледам и ме дразни!

На себе си досадих вече с това - не тичай и внимавай да не те лепим пак в болницата, ама бяс по-голям на моменти дори от кака си.


Да знаете, че и аз ще я позная от пръв поглед, дори само като заговори за нея и вече ще я знам коя е! 













То не толкоз че нещо пукна и се видя заря, колкото аз се чувствам по друг начин определено, не са ми само сополи и акита в главата, а и имам приличен доход, абе чувствам се човек, с една дума.
Надявам се и ти да се разведриш като се върнеш на работа. 



Даже съпружието намали звукофона състоящ се - айде дай газ, дай трета, изрежи го тоя и т.н. - всяка, която е карала с мъжа си мисля, разбира за какво иде реч... 


), то и аз трябва да напраЯ нещо за себе си, защото съм го закършила с кръста и защото тонусът ми е на минус 100. Цялото това положение е доста изнервящо честно казано (как не, да не мож се сгъна, или ако дръзнеш, да не мож се изправи после).
Аз предпочитах облачно за днес, но кой ме пита.
Препоръчани теми