Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 57 064
  • 745
# 210
По повод репликата на Dallcheto, без лоши чувства  Stop
Цитат
Девойките да си стоят по къщите още.

Младеж се прибира с три мацки и казва на майка си:

-Маме, познай коя от тях ми е годеница, ще се женим!
-Ей тая в средата!-казва сърдито майката.
-Е,как позна?
-Само като я гледам и ме дразни!  Mr. Green
Виж целия пост
# 211
 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 212
Благодаря ви момичета! Калина е ОК, засега няма индикации за проблеми, само 4 денЯ трябва да я опазя от мокрене на лице. Само се човърка лепенката и вдигам ръце... Crazy На себе си досадих вече с това - не тичай и внимавай да не те лепим пак в болницата, ама бяс по-голям на моменти дори от кака си.

Ла Вида, чуден е вица  Laughing

Хубава вечер ви желая Simple Smile
Виж целия пост
# 213


Младеж се прибира с три мацки и казва на майка си:

-Маме, познай коя от тях ми е годеница, ще се женим!
-Ей тая в средата!-казва сърдито майката.
-Е,как позна?
-Само като я гледам и ме дразни!  Mr. Green
Ла вида, ужасна си!  tooth  Hug

Вчера с това дребното направо изцедихме деня и хубавото време.
Виж целия пост
# 214
 smile3532 Да знаете, че и аз ще я позная от пръв поглед, дори само като заговори за нея и вече ще я знам коя е!  bowuu
Съжалявам, че чак сега, но ви благодаря за прекрасните пожелания към моята така "мекишка" особа. Да ви се връщат добрите орисии и във вашите къщи и сърца.   bouquet Hug
Ах, Слънчи, ах! Дано бързо заздравее малката калинкина"кратунка" и не се сеща детето за това. ooooh!
Пухче, да оздравява мъжа и да няма включване никакво повече!
3 дена си починах с домакински задължения през болничния и се сетих какво беше като гледах бебе Бо у дома. Ще вземе да ми се доще пак, бе! Ще се "повредя" втори път! Mr. Green
Хубава седмица момичета!
Виж целия пост
# 215
ДВ!  Grinning

Далче, да си много здрава и щастлива и да се "повредиш" втори път когато си пожелаеш!  Heart Eyes  bouquet


Бързо оздравяване на всички болни и пострадали дечица и родители!  Hug

Благодаря ви за включванията относно пишото, нашия е хипер-оправен и си ходи на тоалетна сам отдавна, беше единствения в яслата който се обслужваше сам по въпроса и не ангажираше персонала със себе си. Обаче водичките им ги държат отгоре на шкафчетата, къдто децата естествено не ги достигат, и явно наистина се обезводнява до някаква степен.
От есента го местя в друга градина, там реда е поне да си държат шишетата вътре в шкафовете и дано пие вода, щом ще има достъп до нея.
Днес записах Бо на училище, хем вълнуващо, хем страшно... порасналото ми момче!  Crazy

 Hug
Виж целия пост
# 216
Днес записах Бо на училище, хем вълнуващо, хем страшно... порасналото ми момче!  Crazy Hug
Вай, вай, вай! Аз отложих с една година, ама... няма къде да избягам в крайна сметка. ooooh!

Пожелавам леко да му е на първокласника в училище през първата му учебна година, а и по-натам, и да му върви по вода!! babydust7

Дано и Макси да е на по-добро място в новата градина, че да не го мислиш как се обезводнява!!

Далчей, Далче, като решиш да се повреждаш, свиркай да вадим фертилити арсенала (с Юхчева най-вече, ма мисля, че имаше и други орисници)!  hahaha

П.П. Днеска бях офицЯлно осветлена по един много важен въпрос:
„Мамо, ти знаеш ли, че акитата не се ядат? Защото те не са кусни.” Wink
Виж целия пост
# 217
Никич, наистина вълнуващо, но и далечно – има още цели 5 месеца. Mr. Green
Нищо, наесен с Алекс заедно ще тръгват. Кой на училище, кой на градина, еееххх... Crazy
Виж целия пост
# 218
Мале, Никич, кога порасна Бо?!
Мяу, добре са се сетили да ти кажат...току-виж се объркаш  Laughing
Далче, давай!
Аз се връщам на работа на 29 април. Намерих една жена, която доста ми допадна да се грижи за Радина до септември. Свърши лентяйството, ама няма начин, тряя се работи. В петък прави една годинка таз маймуна. В неделя ще празнуваме. Дано ваксината не я разкисне за празника.
Танче, какво стана с апартамента? Аз нещо опуснах информацията... newsm78
Виж целия пост
# 219


Ника, Коте, ще се вълнуваме заедно наесен за учениците!  Peace

Мяуче, нещо не разбрах момента с отлагането на училището с една година, но не съм си изпила още кафето, тъпа съм.  Crazy

Мери, кога роди, кога се върна на работа пък ти?  Mr. Green

В яслата на Диди до миналата година носехме туби с вода, там сипваха в чашки водата. Сега пак сипват в чашки (след сън, след ядене или когато решат, всички ги нареждат и им връчват водичка), но събрахме пари и сега са с машина за вода (тия големи туби, сещате се). Сипват им по малко, за да не се полеят и ги питат дали искат още. Аз съм била свидетел как моето си иска три пъти още вода и му сипват. Нямат вода по шкафовете, даже не е позволено. Във всяка градина си имат различна практика, но ми се струва странно водата да е отгоре на шкафчетата (недостъпна). Моето няма да се сети в играта си да излезе до шкафчето си. Ще му мине през ума, че няма да откаже вода, но сама няма да отиде да си вземе.  Mr. Green

Далче, дай сигнал когато си готова да се повреждаш пак, че да мобилизираме пчелите.  Crazy
Виж целия пост
# 220
Мяуче, нещо не разбрах момента с отлагането на училището с една година, но не съм си изпила още кафето, тъпа съм.  Crazy
Ами много просто: можех да я пусна тази година, ако бях пожелала. Grinning
Виж целия пост
# 221
ДД!  Hug

Баси почивния ден дето го почивам, току що клякам.  Mr. Green Twisted Evil Разбих се от чистене, готвене и пране, ся имам един свободен час и после ще водя Бо на манту. Наложи се по спешност да търкам извънредно банята  Mr. Green Mr. Green щото милите ми момчета се надпикавали от вратата къде плочките в далечината и се сещате за ква смрад идеше реч.  Twisted Evil На всичкото отгоре някой от тях беше скъсал пломбите на радиаторите  Mr. Green, та току що ни сложиха нови срещу скромните 11 лв. на бройка. Та тъй, споделих, знам, че тук ще намеря разбиране.  Laughing

Мерка, щях да ти пиша по оня въпрос, че ацки добре ни се отрази на взаимоотношенията тръгването ми на работа.  Peace То не толкоз че нещо пукна и се видя заря, колкото аз се чувствам по друг начин определено, не са ми само сополи и акита в главата, а и имам приличен доход, абе чувствам се човек, с една дума.  bowuu Надявам се и ти да се разведриш като се върнеш на работа.  Hug

Мяу, ти си знаеш за Халюшка, аз например не бих имала колебания що да го чиня Максо. Ако продължава да се развива така, ще върви на даскало рано-рано, хем да са на едно място и с един режим.  Peace

По въпроса за снахите - при Бо се ратури работата по негово желание, след като момата имА неблагоразумието да го заплаши, че повече нямало да си види любимата кола, щото щяла да му я вземе.  Mr. Green От тогава му е черна в очите.
Максо иначе често споделя, че най-красивото момиче била Ади, и в знак на обич я побийва вече няколко пъти.  Embarassed Балканска му работа. Joy
Виж целия пост
# 222
Танче, какво стана с апартамента? Аз нещо опуснах информацията... newsm78
Мерка, к'о да стане?! Сдобихме се днес с кредит, скоро ще го прехвърлят на наше име жилището. Ама някой път ще ви споделя подробности, че направо не ми се говори- толкова нерви, опасения... И няма изгледи скоро да спрат...
Виж целия пост
# 223
Добро утро момичета!
Благодаря ви за милите думи относно тиквата Калинска. Заздравява, тъпото е, че е централно на челото и ще остане белег. Ама то и това да се беше спряло за малко... за втори път му шият главата, ей ще взема да се самозапаля и аз...  Crazy
Да ви се похваля - повъзтанових си шофирането и вече трети ден карам сама. Първия ден се препОтих 10-ина пъти за няма и 5-те км до работата, но се справих, много съм горда.  bowuu Даже съпружието намали звукофона състоящ се - айде дай газ, дай трета, изрежи го тоя и т.н. - всяка, която е карала с мъжа си мисля, разбира за какво иде реч...  Mr. Green
Освен това взътанових тренировките и вече съм минус 3 кг. Скромно, на фона на нуждите, кото имам да сваля 40 кг, но все е нещо ио трябва да се почне от някъде.
Таничка, стискам палци опасенията ти да се окажат напразни, да бъдете много щастливи в новото жилище. Искам да знаеш, че мислено съм с теб, стискам ви палци и се надявам тази сага да поприключи....
Мерка, кога стана Ради на 1 годинка бре???  Shocked Ама то верно, вие бременнехте в априлската тема с една моя колежка и приятелка, та нейния син я направи годинката, нормално е сякаш.
Ника, успех на бъдещият първокласник. Бо е спокойно, кротко дете, изключително интелигентно, щот на майка си се е метнал, та предполагам няма да имаш много грижи в училище. А за надпикаването в банята умрях да се хиля, на моите все още не им е хрумнало Crazy
Мауска  Hug
Хубав ден ви желая, момичета и много усмивки.  bouquet
Виж целия пост
# 224
Даже съпружието намали звукофона състоящ се - айде дай газ, дай трета, изрежи го тоя и т.н. - всяка, която е карала с мъжа си мисля, разбира за какво иде реч...  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
Браво, Слънч! Макар че аз мислех, че ти си шофираш откак тръгна на ралта, но явно не е било съвсем така.

В интерес на истината аз още не съм карала с лъв ми (надали и ще карам, щото той не дава и да се издума, поне засега), ама предполагам ще си спомни колко скоро беше, когато гаснеше през светофар, караше само в най-дясна лента, държеше и спираше на дистанция от 50 метра, тъй че вервам не ще да се вживява много дълбоко в ролята си на инструктор не, ами даже на инспектор (както твоето съпружие). Laughing

Уф, туй с Калинчита много неприятно. Rolling Eyes Дано случката поне малко да я понастрои към само-пазене, макар че не знам доколко може да се разчита на тяхната преценка (изключая Дидиту, за която всички знаем, че е необичайно внимателно дете!). Страх лозе пази, ама тригодишните май не знаят що е страх.

Супер за тренировките (ти вкъщи ли тренираш? Party), то и аз трябва да напраЯ нещо за себе си, защото съм го закършила с кръста и защото тонусът ми е на минус 100. Цялото това положение е доста изнервящо честно казано (как не, да не мож се сгъна, или ако дръзнеш, да не мож се изправи после).

Бях се наточила на йога, но се оказа, че само  на едно място има в удобни за мен часове. Хайде, парите ще ги прежаля (макар че са двойно на тези, които искат тук при нас), ама ми е далечко, пусто. И така си оставам само с колебанията. А знам, че би могло да помогне, защото навремето правех вкъщи асаните и се чувствах умерено добре (но никога прекалено, не е типично за мен) Twisted Evil.

Никич, големи състезания у вас, голямо чудо!! И моите все ги влече към банята, ама за надпикаване не им е дощъл акъля. Виж, надпръскване се случва чат пат и ако съм наоколо... жална им майка. Но най-обичат да перат плюшени играчки. То сещате се за какво пране става дума и как след като „изперат”, из целия апартамент се образуват вадички от мокрото животинче. Уф....

Танче, стискам палци за вашия случай - всичко да се нареди. А ти не го мисли вече (по този начин). Взели сте кредита, няма връщане назад. Сега е важно да се оползотворят паричките и да се застраховате (с договор, с помощта на адвокат, не знам как, не ги разбирам никак тия ралти аз).

Хайде, сполай ви! И хубав слънчев ден!   Nature Sunny Аз предпочитах облачно за днес, но кой ме пита. Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия