ПЛЕВЕН 153

  • 87 065
  • 742
# 120


 Аз дотук съм се насочила към една учителка, но какво от това Sad Нали не може да избираш учител. Ако имаме късмет да сме при нея - добре, ако не - дано да имат късмет Rolling Eyes

Като гледам ,всички сме се насочили към тази учителка  Laughing,събрахме половината клас   Grinning.Ани ,аз ще ходя да говоря в понеделник с нея.Ще видя дали ще каже нещо ново за записването,ще ти се обадя после.
Виж целия пост
# 121
Кво стана със срещичката??????
Да не би да съм пропуснала нещо и тя да се е състояла без мен?????
Я си признавайте #2gunfire
Виж целия пост
# 122
 smile3556
Виж целия пост
# 123
Момичета търся ся добър уролог.
Виж целия пост
# 124
radostka1983, аз съм доволна от д-р Коцев-работи в Уромед.
Виж целия пост
# 125
Здравейте!
Аз съм от Бургас. Исках да ви попитам нещо. Преди около година и половина-две в нашия град дойде д-р Златко Кироваков. В момента всички сме луднали по него. Той беше споменал, че преди това е работил в Плевен. Можете ли да ни дадете повече информация за него. Доволни ли сте или не?   bouquet
Виж целия пост
# 126
Хайде и аз да попитам,
мнение за училище Единство?
Баси, в този град се оказва, че човек няма къде да си запише детето в предучилищна....

Лече-Буболече, доколкото намира инфо е работил в Свети Панталеймон, но аз дори не съм го и чувала. Не знам по какво точно сте му луднали?. )
Виж целия пост
# 127
Много се радвам за Златко Кироваков!  Grinning
И хич не се чудя защо са луднали бургазлийки по него  Laughing
Опит с него като гинеколог нямам, познаваме се от времето му, в което работеше в Спешна помощ.
Виж целия пост
# 128
Здравейте!
Аз съм от Бургас. Исках да ви попитам нещо. Преди около година и половина-две в нашия град дойде д-р Златко Кироваков. В момента всички сме луднали по него. Той беше споменал, че преди това е работил в Плевен. Можете ли да ни дадете повече информация за него. Доволни ли сте или не?   bouquet

За първи пат го чувам!!! Embarassed

Как ли пък да не лудна по лекар!! Опазил ме Бог!
Виж целия пост
# 129
Много се радвам за Златко Кироваков!  Grinning
И хич не се чудя защо са луднали бургазлийки по него  Laughing
Брех, Дикси, сега как ще ме накараш да го гугълна да го видя тоя доктор. Laughing
Виж целия пост
# 130
Еееее, вие пък, да не мислите че луднали, значи да си дерат ризите изпаднали в екстаз като го видят.
Разбирам я Лече какво има предвид. Просто е позитивен, усмихнат и слънчев, но за сметка на това и добър професионалист. Нещо рядко срещано, за съжаление, в нашите среди.
То пък нещо хубаво да не каже човек за някой, все ще си намери кой да си плюе в пазвата  Tired
Виж целия пост
# 131
Е, не луднали в този смисъл на думата, просто е истинско златно попадение в Бургас. Тука повечето доктори (да не кажа всичките) гледат на теб като касичка за пари и професията си са я направили в бизнес повече, отколкото да помогнат. И изведнъж се появява д-р Кироваков, който ти обръща внимание, дори да отидеш с направление, внимателен, мил, обяснява, спокоен и сега имам чувството, че половината бургазкийки са пред кабинета му (в това число и аз). И понеже нямаме много информация за него, а знаем, че е от Плевен, затова ви попитах вас. Дали някоя от вас е ходила при него за следене на бременност, профилактичен преглед и т.н.   bouquet
Виж целия пост
# 132
Аз помислих, че е някой Аполон и си представих как се редят на опашка бременните майчета. Шегувам се, естествено.
В интерес на истината и аз съм чувала доста негативни отзиви за бургаските гинеколози /от познати/.
Виж целия пост
# 133
Здравейте! Моля ви,ако някой има повтарящи стикери от албума на ANGRY BIRDS да разменим.......?
Нашите повтарящи се са:7,14,18,20,21,22,26,34,49,66,71,75,86,90,91,113,121,125,128,129,130,139,141,155,156,160,
Виж целия пост
# 134
искам да попитам, какво ви е мнението за МЦ КИРМ- Плевен, и най-вече за доц. д-р С. Стойков ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия