ПЛЕВЕН 153

  • 87 083
  • 742
# 165
Бисерка, а в сервиза на "Стемо" на бул. "Русе" ходила ли си?

Не, защото преди имах проблем с iPad Apple, и ме отрязаха... Що сеплашата така тези хора ор Apple, не знам...
Според мен в София трябва да го пратиш. Да го поправя някой, който не разбира е по-лош вариант.  Не вярвам да се плашат от Apple-a, сигурно нямат резервни части и не са компетентни. Аз чаках 4 месеца да изпратят гаранционна карта за Ipad , купен в  Технополис. Тук не можело да се напише.

Съгласна съм на 100% за София. Само ,че пък там не се знае, колко време ще отнеме, особено ,като чуят за ,,провинцията,,... Дадох последен шанс на един плевенски разбирач . След това е ред на оторизиран сервиз в София.  Peace
Виж целия пост
# 166
Здравейте,

Бих искала да помоля, ако някоя от вас има наблюдения върху работата на Д-р Владислав Караиванов ( ортодонт в Плевен), моля да сподели впечатленията си. Тъй като искам да си сложа брекети или прозрачни алайнери и попаднах на сайта му, искам да събера мнения за него и работата му предварително. Не съм от Плевен и не знам към кой друг мога да се обърна по този въпрос. Във въпросния му сайт прочетох, че предлага лечение с прозрачни алайнери на цена от 1000 до 2000 лв., което направо  Shocked , понеже за тези които досега съм чета и гледала по разни сайтове са поне над 5-6 хиляди лева и ми се струва нереално. Или пък, че ще са некачествени. А и все пак лечението зависи от самия ортодонт най-вече.

Така, че ще съм много благодарна, ако можете да споделите информация за него.   bouquet
Виж целия пост
# 167
R0, изобщо не съм го чувала този ортодонт,ама сигурно,защото не ми се е налагало да ползвам услугите му  Peace
  Къде ще се чисти в Плевен утре?
Виж целия пост
# 168
Момичета Къде се намира бебешката борса но е тая до канала имала и друга такава?
Виж целия пост
# 169
R0, изобщо не съм го чувала този ортодонт,ама сигурно,защото не ми се е налагало да ползвам услугите му  Peace
  Къде ще се чисти в Плевен утре?
Аз уж гледах плевенските новини,за да разбера къде ще се чисти ,но така и не разбрах. Кайлъка,като гледам има нужда от чистка...
Виж целия пост
# 170
R0, изобщо не съм го чувала този ортодонт,ама сигурно,защото не ми се е налагало да ползвам услугите му  Peace
  Къде ще се чисти в Плевен утре?
Аз съм го чувала, ще дам инфо после Simple Smile

Ди, ето къде - http://www.pleven.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/1658-% … %D0%B5%D0%BD.html
Виж целия пост
# 171
Здравейте,

Бих искала да помоля, ако някоя от вас има наблюдения върху работата на Д-р Владислав Караиванов ( ортодонт в Плевен), моля да сподели впечатленията си. Тъй като искам да си сложа брекети или прозрачни алайнери и попаднах на сайта му, искам да събера мнения за него и работата му предварително. Не съм от Плевен и не знам към кой друг мога да се обърна по този въпрос. Във въпросния му сайт прочетох, че предлага лечение с прозрачни алайнери на цена от 1000 до 2000 лв., което направо  Shocked , понеже за тези които досега съм чета и гледала по разни сайтове са поне над 5-6 хиляди лева и ми се струва нереално. Или пък, че ще са некачествени. А и все пак лечението зависи от самия ортодонт най-вече.

Така, че ще съм много благодарна, ако можете да споделите информация за него.   bouquet
Говорейки с него, разбрах, че алайнерите се използват за коригиране на леки изкривявания на зъбите, а дали дадена деформация е лека или тежка решава ортодонта след измерване на рентгенови снимки , гипсови модели и фотоснимки.
Ако отидеш на ортодонтска консултация при него, след необходимите материали като снимки, снемане на отпечатъци, прави презентация с всичко на монитор, който е на стола и всичко обяснява, което те вълнува, всякакви варианти и т.н.
Виж целия пост
# 172
здравейте мами имам нужда от помощ моля ако някой знае нещо по въпроса къде в Плевен се прави амниоцентеза кой я прави и малко инфо ако сте се сблъсквали с това защото ме насочиха към Майчин дом София но имам дете и не мога да замина за Майчин дом.Благодаря
Виж целия пост
# 173
mimi mi6i,не съм чувала в Плевен някой да прави амниоцентеза.
Виж целия пост
# 174
mimi mi6i не правят амниоцентеза в Плевен. Аз съм правила в Света София при Мазнейкова.
Виж целия пост
# 175
На мен ми казаха в медицинския университет в Плевен че се прави амниоцинтеза
Виж целия пост
# 176
На мен ми казаха в медицинския университет в Плевен че се прави амниоцинтеза
Там правят БХС. Не съм чувала за амниоцентеза, но провери.
Виж целия пост
# 177
Няма как в Медицинския Университет да правят амниоцентеза. Само БХС правят.
Виж целия пост
# 178
На мен ми казаха в медицинския университет в Плевен че се прави амниоцинтеза

Не правят в Плевен....но за пари, както гледам напоследък какво става с феталната морфология, могат и амниоцентеза да ти направят.
Провери си в София и отиди, ако е належащо. Или поне се консултирай с още един специалист.
Предполагам си правила БХС и от там са те насочили към амниоцентеза? Кой ти е разчитал резултатите тук?
Виж целия пост
# 179
Не не ми е правен бхс  директно аг ми каза за амниоцинтезата защото в рода ни имаме дете със синдрома на даун  ето тук видях инфо че се прави в плевен http://www.mldtrading-bg.com/index.php?objid=142  но незнам колко е достоверна информацията най добре ще е да отида да питам на място
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия