ПЛЕВЕН 153

  • 87 054
  • 742
# 315
В Стоян Заимов ще го последно.

Поне ти е наблизо и няма да губиш време в пътувания.
Мирама, нямаше ли да пробваш Калина в музикалното или съм се объркала?
Виж целия пост
# 316
В Стоян Заимов ще го последно.

Поне ти е наблизо и няма да губиш време в пътувания.
Мирама, нямаше ли да пробваш Калина в музикалното или съм се объркала?


Нямат предучилищна.
Виж целия пост
# 317
В Стоян Заимов ще го последно.

Поне ти е наблизо и няма да губиш време в пътувания.
Мирама, нямаше ли да пробваш Калина в музикалното или съм се объркала?


Нямат предучилищна.
Тази година имаха.
Виж целия пост
# 318
В Стоян Заимов ще го последно.

Поне ти е наблизо и няма да губиш време в пътувания.
Мирама, нямаше ли да пробваш Калина в музикалното или съм се объркала?


Нямат предучилищна.
Тази година имаха.

Нещо информацията май всеки път е различна. )
Един път нямат, после имат....) както и да е, вече съм я записала на друго място...
Виж целия пост
# 319
Мира, не знам дали тази година ще  има, но на приятелка детето и тази година беше там предучилищна.
Виж целия пост
# 320
Мира, не знам дали тази година ще  има, но на приятелка детето и тази година беше там предучилищна.

Ами може, не знам вече.
Масово тази година училищата нямаха предучилищни, защото много 1ви класове имало.
Виж целия пост
# 321
И аз знам, че в НУИ няма да има тази година предучилищна, защото ще са 2 паралелки първи клас. Peace Реално от предучилищната идва цял един 1 клас и като приемат и други деца явно така се получава.
Виж целия пост
# 322
Тази учебна година в музикалното няма да има предучилищна. А ще има два първи класа.
Виж целия пост
# 323
За мен абсурдното е, че когато нещо е задължително, то трябва да има опции къде човек да си запише детето.
Не да ме задължават на 6г. да е предучилищна, а да няма къде и в кое училище да го запиша. Или въпросните училища да са ми на другия край на града.
Виж целия пост
# 324
Извинявам се, че ви нахлувам така в темичката, но гугъл не можа да ми помогне. Дами, можете ли да ми препоръчате хубав, изискан и качествен ресторант в Плевен?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 325
Аз препоръчвам Корона, това им е страничката във Фейсбук. http://www.facebook.com/restorantcorona?fref=ts

Въпреки че и с тях съм имала един инцидент  Mr. Green за мен са един от най-добрите ресторанти в града. Peace
Виж целия пост
# 326
И аз се намесвам ни в клин, ни в ръкав, но се нуждая от помощ. Знаете ли добър детски ортопед в Плевен - дъщеря ми стъпва навътре с двете крачета и искам да я заведа при добър специалист, а в Ловеч такъв няма:(. Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 327
Малко по-напред в темата сме писали за д-р Кабалан той е детски отропед в Св. Панталеймон работи и със здравната каса.
Виж целия пост
# 328
Благодаря, връщам се да прочета!
Виж целия пост
# 329
Извинявам се, че ви нахлувам така в темичката, но гугъл не можа да ми помогне. Дами, можете ли да ми препоръчате хубав, изискан и качествен ресторант в Плевен?  Rolling Eyes

Също и Двете сърнета в Кайлъка, имат много добра кухня, един от готвачите им ми е приятел. Но лятото се мести в Люляците.
Зависи точно каква обстановка искате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия