ПЛЕВЕН 153

  • 87 043
  • 742
# 330
Извинявам се, че ви нахлувам така в темичката, но гугъл не можа да ми помогне. Дами, можете ли да ми препоръчате хубав, изискан и качествен ресторант в Плевен?  Rolling Eyes
И аз    препоръчвам Корона  Peace
Виж целия пост
# 331
Здравейте, Плевенски мами. Простете, че нахлувам в темичката ви, но имам нужда от мнение. Какви са Ви впечатленията от Д-р  Българанов? Спешно се налага лечение, обаче не знам към кой да се насоча. Една приятелка го похвали, но ми се ще да чуя повече мнения за него. Благодаря Ви и спорен ден! Hug
Виж целия пост
# 332
Извинявам се, че ви нахлувам така в темичката, но гугъл не можа да ми помогне. Дами, можете ли да ми препоръчате хубав, изискан и качествен ресторант в Плевен?  Rolling Eyes
И аз    препоръчвам Корона  Peace
И аз препоръчвам Корона. Има и един Панорама на последния етаж в сградата на Генимекс зад Общината, може да ви хареса и там.
Виж целия пост
# 333
Здравейте, Плевенски мами. Простете, че нахлувам в темичката ви, но имам нужда от мнение. Какви са Ви впечатленията от Д-р  Българанов? Спешно се налага лечение, обаче не знам към кой да се насоча. Една приятелка го похвали, но ми се ще да чуя повече мнения за него. Благодаря Ви и спорен ден! Hug

И аз съм чув само добри отзиви за него. Лично не съм водиля децата, но познати и приятелки са си водили техните и са доволни.
Виж целия пост
# 334
Здравейте, Плевенски мами. Простете, че нахлувам в темичката ви, но имам нужда от мнение. Какви са Ви впечатленията от Д-р  Българанов? Спешно се налага лечение, обаче не знам към кой да се насоча. Една приятелка го похвали, но ми се ще да чуя повече мнения за него. Благодаря Ви и спорен ден! Hug

И аз съм чув само добри отзиви за него. Лично не съм водиля децата, но познати и приятелки са си водили техните и са доволни.

Благодаря, много Hug
Виж целия пост
# 335
Аз да попитам за много добри впечатления от някой стоматолог?
Спешно е  Praynig
Виж целия пост
# 336
Аз да попитам за много добри впечатления от някой стоматолог?
Спешно е  Praynig
D-р Наталия Михайлова, кабинета и е на ул. "Гренадерска"  Peace
Виж целия пост
# 337
Абе тази тема трябва да я прекръстим на здравен справочник....
То напоследък само за доктори се пише....
Виж целия пост
# 338
И аз се намесвам ни в клин, ни в ръкав, но се нуждая от помощ. Знаете ли добър детски ортопед в Плевен - дъщеря ми стъпва навътре с двете крачета и искам да я заведа при добър специалист, а в Ловеч такъв няма:(. Благодаря предварително Hug
Моята лична ми препоръча Д-р Спасов, който работи в клиниката по ОРТОПЕДИЯ и ТРАВМАТОЛОГИЯ (до стоматологията). Останах с много добри впечатления от него!
Редактирам, за да добавя: Впечатленията ми са блестящи, доктора се наложи да го изчакам, защото правеше операция на едно момче. Обърна ни много внимание, за радост не се наложиха процедури. Ако беше някой друг лекар със сигурност щяха да ни вземат пари за физиотерапия Peace  Имам gsm, ако желаеш пиши на лични  Hug 

Мирама, нещо против ли имаш да се пише за доктори? Дано не ти се налага да питаш, че да ти се отговори по този начин  Rolling Eyes

Atrakcia Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 339
Ivonchе, грешно си ме разбрала....
Виж целия пост
# 340
Още една справка  Laughing - от къде мога да си купя  тюл за туту?
Виж целия пост
# 341
 di_p не знам къде има тюл, но ето няколко туту. Сайта е плевенски.
http://korset.bg/category/19/bebeta-i-detsa.html
http://korset.bg/productv/4954/detska-tyulena-pola-pachka-razlichni-tsvetove.html
Виж целия пост
# 342
Силви,благодаря   bouquet   Аз искам да я направя сама,т.е. Мира да ми помага,защото има желание  Simple Smile
Виж целия пост
# 343
И аз по медицинска справка влизам. Embarassed
Каже те ми, къде правят ЯМР, искам да го платя. Веднага ли става в такъв вариянт, ако не е през здравната каса. Къде е по-добър и по-нов? Много ми е спешно и нямам време да чакам, одобрение вече от здравната каса.
Виж целия пост
# 344
Още една справка  Laughing - от къде мога да си купя  тюл за туту?

От всеки магазин за плат.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия