Вие сега ще сте като на меден месец

заслужили сме си го

И се отказахме. Имаше сигурно 500 коли наспрели в един доста голям диаметър около парка. После отскочихме до близкия Мол да вземем подарък...там беше мааалко по-добре, но аз напоследък не ги издържам тези места, та взехме подаръка и се прибрахме. Следобед пак излязохме, но в квартала. 

Сега съм на вълна-МОРЕ! Мин. год. бяхме на море в Китен и сега мислим пак там, но се чудим къде-някой да сподели ако е ходил там
Това е за сега лека вечер от нас
:* 
И нямам резервни...Имах едно празно бурканче на Хип, но резбата му е по-различна и не пасва на капачките с винт. Знаете ли дали тези на Ганчев ще станат, да купя три пюрета заради бурканчетата?


Намерих на Ганчев някаква каша с бисквита и банан и ми върши работа.
И моят беб има от време на време мераци да яде сам, но за сега не му се получава много. Много скоро тръгваме на ясла (живот и здраве) и ще ви позарежа сигурно, че и аз почвам работа. Та, там се надявам да се понаучи да хапва с лъжица сам... 

) и изглеждат и миришат ужасно(като развалена храна)
..
..
Чак на мен мъчно ми стана, не си представям какво ти е пък на теб.... 
Горкичкото, да не се дехидратира, дано поне течности да пиете без проблем.

.. благодаря ви за милите думи и подкрепа
... мога много да ви разказвам, ама рискувам да прехвърлят поста ми към здравния форум..
... но е много тъжен и през деня - постоянно върви след мен и ме дърпа, от зор каза "мама" за първи път горкото
Препоръчани теми