


Вече не му прави особено впечатление което ме радва, това ми беше и целта да не си мисли че е нещо тайно и много вкусно и забранено. Даже специално за него правих кекс с череши, за да яде нещо друго по-край тях, но си ги обича сурови и това е. Принципно си е хубаво и се радвам че обича плодове, за това и не го ограничавам. Дано му няма нищо, сутринта разгледах какво е свършил в пампите, и като че ли се поуспокоих, не е течно а си е кашаво, като имаше едри парчета череши, няколко костилки, и царевица на цели зърна от супата, която яде снощи, правихме си пилешка и той хапна от нея като му е голям мерак да има царевичка в лъжичката.Май всичко си му е наред, просто е голяма лакомия, а горкия нали няма зъбки... 


... защо някой от близките не се сети да ми каже толкова мили думи.. БЛАГОДАРЯ ТИ... всички си мислят, че съм от желязо и че винаги мога да понеса и още..
.. както четох в доста от случаите детето се справя по-лесно от майката с промяната (или поне така изглежда)..




Ние се завърнахме от море. Голям зор беше докато тръгнем, защото Яна лепна някакъв вирус с висока температура, няколко дни преди да тръгнем. Оказа се херп-ангина и ни изписаха антибиотик. Тръгнахме с антибиотика. За капак получи разстройство от него, но добре че бях взела смекта та закрепихме положението. Иначе има нещо хубаво от цялата работа - научи се да се качва и слиза по стълби, понеже се оказа, че имахме няколко стъпала в стаята 


Вода не иска...бута шишето...Та, за сега сме все още така...
Сигурно всичко й е много интересно, как я опазвате да не пипа в баката с латекса, незнам. 
А като че ли кътниците са понадути, а и мн неспокойно спи. И аз се чудя възможно ли е първо те да излязат...малко странно ми се вижда, но... 
В началото докато четях бебешки книги (отдавна не ги чета) и пишеше да наблюдаваме с коя ръчичка по-често си служи детето, коя предпочита. Е, от месеци го наблюдавам и основно лявата ползва. Дори лъжицата, пастелите държи с лявата. Не че не си ползва дясната, но лявата по-често. 

Хубав ден!
Знам че има наследственост също, и ако имате някой левичар в семейството е много възможно





Толкова съм свикнала да излизам и да ходя пеша по два часа на ден, че като почна работа и се срастна със стола...не знам.
Има логика да са без всякакви "джвъчки", че да им лесно на дребните да се обслужват, като първо се научат, разбира се.
Само се чудя ... Ние си ходим още с бодита, а не слипче+потник. А в градините май не ги харесват бодитата..Ще се обадя да питам директорката.
Както писах и носенето не помага...Надявам се с времето съня му да стане по-спокоен. Все пак нервната им система все още е несъвършена.
А и страхотно развивате фината моторика с отвертката и болтчетата! 

.. ама пак си излизахме де.. то само вътре не мога да ги удържа - нали и баткото ни е ваканция вече, пощуряват направо
.. Мариян вече е отбито бебе. Беше трудно, точно така както и вие описвате - с много силен рев през нощта, сърдене, отказване на шише с други напитки...
... само го носех и гушках, говорех му всички мили и нежни думи, които знам... казвах му, че много го обичам и че никога не бих му отказала, ако не се налагаше
... на третата нощ прие да пие водата и вече спахме долу-гореПрепоръчани теми