

малкия спи от 10-12.30 обядва и ходим при баба му на гости че там е малко по хладно а и има неизследвана територия и малко повече се занимава. После трябва да го сложа следобеда пак да спи към 15-16 защото не издържа и до 19 часа и е много кисел. Седим на един сенчест пясъчник до като стане време за нощен сън.
,



Да ви е жив и здрав, много да ви радва и усмихва!

Иначе кърменето ми липсва...малко ми е тъжно сега...
Страхотна връзка е и на мен никога не ми е тежало, напротив - за мен беше най-лесното нещо. Сега от промяната на хормоните ли...ми е едно депресирано. Дано бързо да отмине. И цикъл нямам още.
Иначе за пръв път реагира така след ваксина. До сега всички ваксини ги минавахме гладко. Педи твърди, че било вирус, а не от ваксината, което е....
Да ви е жив и здрав малкия бебок! 
, чувам я да кашля от около час 
Честито Elena_anelE !
Да ви е живо и здраво малкото човече. 

За пишкането няма смисъл, защото памперса се пълни с вода.


Да ви е живо и здраво малкото съкровище и много да ви радва, а кака много да си го обичка!

Препоръчани теми