Априлската дружинa наближава втората година!

  • 74 172
  • 755
# 405
Ние снощи горе долу спахме, бях вече супер изтощена, и си легнахме рано, към 0 часа се събуди и почна да реве, предложих вода, дадох биба, и му казах че трябва да спим, порева на решетката 1-2 минути и легна и заспа събуди се пак към 4 и вече го взех при нас, но мисля с тази система постепенно да му покажа че и аз съм човек, и трябва да се спи. Изобщо не възнамерявам да го нося, и люлея нито да будувам с него, на последък ни се беше качил на главите, но като се заинати човек малко, вижда че вече само се глезят и те изпитват до къде може да стигнеш за да му угодиш. Почнах да му отказвам от време на време различни неща, реве точно 1-2 минути след като го игнорираме...
Виж целия пост
# 406
Момичетаааа, здравейте Simple Smile
Времето се стопли и май всички са на разходки Mr. Green
Ние няма с какво ново да се похвалим...
Слънчев ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 407
Всички се изпокриха Simple Smile
Аз пък точно щях да се оплача от горещините и да ви питам как и къде ги прекарвате с малчовците. Поне в София е ужасна жега която започва от 8.30-9 часа и приключва към 19-20 часа Sad малкия спи от 10-12.30 обядва и ходим при баба му на гости че там е малко по хладно а и има неизследвана територия и малко повече се занимава. После трябва да го сложа следобеда пак да спи към 15-16 защото не издържа и до 19 часа и е много кисел. Седим на един сенчест пясъчник до като стане време за нощен сън.
Има само апетит за плодове и кисело мляко защото му е горещо.
И вчера на всичкото отгоре го ужили някаква пчела, не я видях но извадих голямо жило от пръстчето му , доста го боля плака и му се поду леко. Много се оплаших и аз в началото звъннахме на педи и ни каза фенистил гел, плюс лед, плюс едни противоалергични капки и ако продължи да се надува да ходим на инжекция. За щастие не се наложи да ползваме почти никое от горните само намазах с фенистил колкото ми разреши и го оставих на мира. Поду се колкото ухапано от комар за това не му дадох нищо повече.
Виж целия пост
# 408
Здравейте Simple Smile,
Октавия, добре, че не сте алергични.
Ние в тази жега си седим главно вкъщи и Ева се къпе в басейнчето си Crazy
Гледам да я извеждаме преди 11 и след 18, че направо бал дясна горката.
Запазихме си места за почивката ни, в началото на септември ще пътуваме към Гърция.
Днес съм оставила Ева без памперс и мисля да го махаме вече през деня. При тези градуси не ми харесва никак да и се спарва дупето...дано и тя да мисли като мен Laughing
Хайде, това е от нас Simple Smile
Виж целия пост
# 409
Здравейте!
Имам си син! Роди се на 12-ти. Вече сме живи и здрави в къщи Simple Smile
Лудницата е пълна и не ми остана време да пиша по- рано.
Виж целия пост
# 410
Ехееее, браво! Честит син Elena_anelE , да е здрав и много, много щастлив, и само радости да носи на цялото семейство!
А кака много да помага  Grinning
Виж целия пост
# 411
Първо честито момченце на Elena_anelE  да ви е жив здрав и много щастливи да сте всички заедно     bouquet

oktavia_be   имаш  много право че те вече много се глезят,да ви разкажа как стана при мен с отбиването,че Джорджи беше започнал да иска и двете гърди отвън всеки 15 мин бях се подлудила по цял ден и по цяла нощ,та така на 17 сутринта към 7ч не наспала се той ме буди крещейки да му дам цице хвана ме някакъв инат и мен събудих се и твърдо без колебание с жест на глава пръст и думата НЕ му забраних и нему дадох,така продължих през целия ден но вечерта усетих гърдите си пълни затова му дадох преди да заспи,няколко дни като ме докоснеше или погледнеше повтаряше моите движения с глава пръзче и НЕ НЕ много беше смешен и в същото време сърцето ме болеше но удържах,от тогава насам вечер спи от 9 до сутринта до 9 без проблем само дето обаче иска непрекъснато да го гушкам и милвам,мислех че никога няма да успея да го откажа от гърдата беше тежък случаи  Laughing
 
Сега прави так за всяко нещо което знае че му е забрънено много е забавен  Laughing

Блазе ви за топлите ние имахме сам по няколко дни без дъжд иначе все сие вятър или дъжд    Hug
Виж целия пост
# 412
Здравейте! Simple Smile
Отдавна не съм писала, но прочетох хубава новина и
Честито, Елена за момченцето! Hug Да ви е жив и здрав, много да ви радва и усмихва! Grinning Grinning Grinning

За отбиването - Филип от 10 дни е отбит. Спряхме и нощното кърмене и вече не се кърмим. Стана по-лесно отколкото си представях. Предлагам му водичка, вземам го при нас, гушкаме се и той заспива. После обратно в неговото легло. И като че ли по-спокойно е почнал да спи от тогава. Peace Иначе кърменето ми липсва...малко ми е тъжно сега... SadСтрахотна връзка е и на мен никога не ми е тежало, напротив - за мен беше най-лесното нещо. Сега от промяната на хормоните ли...ми е едно депресирано. Дано бързо да отмине. И цикъл нямам още.

Ние сме болнички иначе. От една седмица. Два дни след поставяне на МПР ваксината вдигна 39 Т. Два дни успявах да я смъквам до 37,6-38. Накрая педи предписа антибиотик и сега вече 1 седмица го пием. МНого ми е криво, защото ни е за пръв път да пием АБ. Вече сме на оправяне и дано по-скоро го спрем. Praynig Иначе за пръв път реагира така след ваксина. До сега всички ваксини ги минавахме гладко. Педи твърди, че било вирус, а не от ваксината, което е.... Rolling Eyes Той се обрина по коремчето и гръбчето, слава Богу мина за 1-2 дни обрива. И ми е много притеснено тези дни, за това не пиша...

Хубава вечер на всички!
Виж целия пост
# 413
Елена, честито Hug Да ви е жив и здрав малкия бебок! Simple Smile
Fous, важното е , че се оправяте вече!
Ева май пак е с ларингит Sad, чувам я да кашля от около час  Confused
Дано ни се размине.... Praynig
Виж целия пост
# 414
Тъкмо щях да питам какво става че никой не пише вече, и хоп СТРАХОТНА НОВИНА Simple Smile Честито Elena_anelE !
Иначе аз продължавам с отбиването но постепенно, като напоследък му давам само сутрин защото не мога да стана толкова рано....за да си доспим малко, но май трябва да престана и ще сме съвсем отбити. Иначе не ме търси през деня вече за мляко...Намаляло е при мен значително вече не усещам дали има или не, значи е съвсем незначително количество.
Този уикенд, даже още в петък сутринта заминаваме на малка почивка, в Долна баня, някакъв хотел с минерални басейни и т.н. Надявам се пооправи малко или поне да не вали там, ако не става за плаж ще сме по разходки, иначе басейна е топъл и ще го пусна в детския да видя дали ще му хареса.Помъкнали сме цял куп играчки за вода, пояси, топки бански костюми от тези които те държат над водата...ще падне веселба, взех и памперс-бански макар че не ми е ясно с какво са толкова различни и как ще помогнат ако вземе да свърши нещо до като е във водата...Най много се притеснявам как ще сме със спането там че той на чуждо място не спи по принцип...
Виж целия пост
# 415
Elena_anele честито ви момченце  Hug Да ви е живо и здраво малкото човече.   bouquet

Ние днес бяхме на консултация. На 1 год и 3 месеца, Яна тежи 8500 и е висока 77 см. Качила е 500 гр. за три месеца.
Иначе с отбиването имаме малък напредък, но още не съм я отбила. Вече нямаме кърмене вечер и през деня, но остават 2-те кърмения през нощта. В момента и никне още един кътник и е ужасно нервна, постоянно мрънка, а венеца и е синьо-лилав и подут. Ще изчакам да пробие кътника и ще се заема сериозно с отбиването.

fisholina, Fous бързо оздравяване ви пожелавам  Hug
oktavia_be приятна почивка и дано да имате поне малко слънце. На Яна много и хареса да плува в басейна с пояс, докато бяхме на море, въпреки че нашия беше със студена вода. На памперса идеята е ако свърши голямата работа, да не изпадне в басейна  Joy За пишкането няма смисъл, защото памперса се пълни с вода.
Виж целия пост
# 416
Elena_anelE- Честит син. Страхотна новина. Да ти е жив и здрав и всичко да е наред.
Лято, море, разходки по цял ден и така темичката  все по бавно се развива. Но няма как малките сладури искат вън , а и нас по-бързо ни се минава времето.
Ние също се отбихме преди около месец. Поплака 3-4 дни и през нощта и давах само вода. Сега и нея отказа и си спи по цяла нощ, което не ми се бе случвало повече от година. Много се радвам че мина сравнително леко и сега и стомахчето и може да почива. И за двете мисля че е по добре. Вече не се сеща за това Simple Smile
Слънчев и усмихнат ден   Nature Sunny
Виж целия пост
# 417
 Здравейте!  Hug
 Елена, честит син, да ви е жив и здрав, да папка и да му се разминат коликите, а каката да ревнува възможно най-малко и бързо да свикне с новото положение!   bouquet

 Ние пък няма да се отбиваме, нито аз съм готова, още по-малко пък Мая, но при нас и Стоян още си суче от време на време. За мен е много важно децата сами да са готови за това.
Виж целия пост
# 418
Elena_anelE, честито  Hug Да ви е живо и здраво малкото съкровище и много да ви радва, а кака много да си го обичка!
Ние другата седмица ще правим шарковата ваксина, че покрай боледуванията миналия месец я отложихме.  Praynig
И още нещо - изпратихме вчера каката на лагер и Емма вече втори ден обикаля къщата и я търси - липсва й явно  Wink
Виж целия пост
# 419
Страхотна новина Elena_anelE! Да ти е живо и здраво моменцето и много щастливо да расте! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия