Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 35

  • 46 624
  • 734
# 60
a.l.e.n.a , коментирала съм я на няколко пъти в форума , но не е нашумял продукт, може да се използва и за хайлайт . От миналата зимна колекция е, тук в Пловдив я виждах и в Леро и в БЗ , обаче цената не помня, но около или над 100лв. , моята я поръчах онлайн преди НГ , ползвам я почти всеки ден  Heart Eyes

Виж целия пост
# 61
Онемях от зеления глос на Денси Crazy
Аз трудно бих се пречупила за цветна спирала, а за зелен глос или синьо червило не бих и помислила.
Липсва ми артистизъм, и въображение в това отношение. Но пък много се радвам на хора, които ги имат.
Трябва да имаш голяма доза смелост, дори и да помислиш за такъв продукт.
Виж целия пост
# 62
Таmar, яйцето е като базата на Clarins. Чудех се на какво ми прилича и ти ме подсети! Не е точно същото, но много подобно.
Виж целия пост
# 63


Този грим е като вдъхновение от L'Agent Provocateur
Виж целия пост
# 64
Денси, честито! Страхотен глос. Пристигна ли вече при теб?
О не днес е поръчано, заедно с новата им четка за руж. Heart Eyes

Цветни спирали, за разлика от червила обаче ненавиждам и никога не бих си купила. Не харесвам нито на мен, нито на други хора. За първи път не ми харесва въобще лятната колекция на Шанел и ще отклоня парите към други колекции. Тя всъщност се говори, че няма да бъде заредена в България. А тази на Диор със сигурност.

Много се радвам, че Аленка се завърна и пожелавам успех в новата работа! Heart Eyes Hug  bouquet

Показаните гримове на последните страници са както винаги чудесни.

Ооо обожавам Л'агента и ще направя този грим в негова чест, за да ги нося заедно! Може би още утре.
Виж целия пост
# 65
Гримът, който показа Ледената кралица смятам да го направя след малко. Имам такива сенки и ми е много интересно дали ще успея да го докарам така  Heart Eyes
Виж целия пост
# 66
Ивче, щях да питам кой е този мега готин молив и после се сетих кой е Mr. Green

Зелено червило....хмм Sick само ако съм малко зелено човече Mr. Green Mr. Green

Точно пък ти да ме питаш. Mr. Green

Сега умувам дали да поръчам черния. Преди време Весето каза, че не бил толкова хубав. Аз точно за очна линия искам да го ползвам и да очертавам долния клепач вероятно, във водната линия не мисля да слагам - дали ще държи колкото Блекбърито (той стои докато не го сваля)?
Виж целия пост
# 67
Колкото повече гледам цветни спирали на Шанел , толкова повече ми харесват.Жалко, че не съм на 20 -, 20+,. Иначе щях да си ги купя всичките.Разбира се, не от Прити шоп, там не влизам, докато не си обучат и култивират персонала.
Снимките, които публикува Ивчето на спиралите са истински шедьовър на креативното мислене.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707875.750

-----------------------------

Да се правя на жаба обаче не е никак моята представа за красотата.
 Joy Joy Joy
Скрит текст:
Ква-ква, къде е щъркела?

Ще помоля Бубанка, Копче и Адри да не приемат вика ми към щъркела твърде лично  bouquet
 Grinning
Виж целия пост
# 68
Като видя такова розово-златно, като показания грим от Ледената кралица...виждам само онова недостижимо Farmasi 19 Joy
Виж целия пост
# 69
Ara_bella, внимавай само щъркелът да не се окаже Румбурак  Laughing
Виж целия пост
# 70
Ara_bella, внимавай само щъркелът да не се окаже Румбурак  Laughing

Живея живот, пълен с опасности:))
Виж целия пост
# 71
Виж целия пост
# 72
Ооооуууууууу, Жаки, страхотия  Heart Eyes
Виж целия пост
# 73
Жаки,благодаря,със сигурност тогава ще я" опитам"
Виж целия пост
# 74
Да се запиша в темата  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия