Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
-
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Мненията за палитрите на Neiko 1 и 2 са положителни. Участниците във форума споделят, че и двете палитри имат високо качество, предлагат ниска покривност и предоставят разнообразие от нюанси. Те препоръчват използването им за тестване на цветовете и определяне на най-подходящите нюанси за различни типове кожа и предпочитания.
-
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
-
Какви са впечатленията от червилата на Sisley и Clarins?
-
Какви са мненията за гримовете, показани във форума?

Много свежо гримче,стана ми топличко и пролетно
А веждитеееее пу-пу-пу
красота Много ми се иска да те видя с някое тюркоазено-зелено гримче,но в по-светлата и ярка гама на тези цветове
обаче да си покажа и днешният грим - ФДТ EL Double Wear,дуо за контур на Елф Antigua,прозрачна пудра Kiko,за която благодаря на Cesari
.
И сигурно се отнася и за всичките снимки на гримове от последните колекции на .....еди кой си, които поустваш. Те изобщо не са ретуширани, но пък са Шанел и Диор.
Много ме радваш:))