Радост ни донесе пролетта - затуптяха НОЕМВРИйски сърчица! - Тема №2

  • 20 155
  • 753
# 660
Здравейте , ноемврийски мами, присъединявам се към вас. Аз съм от Бургас на 27г. имам момченце на 2г. и 10мес. и съм бременна за 2 път ,термина ми е на 30 Ноември. Вече видях няколко положителни теста и понеже имах болки (слаби) ниско доло ходих на лекар( макар че ми е рано) и ми изписаха но-шпа.Все още не се виждаше нищо на ехографа но ми казаха ,че било рано. Сега на 10 април съм на преглед, стискайте ми палци и аз да видя сакчето с точката Simple Smile.
Виж целия пост
# 661
аз днес ходих да чуя сърчицето. веднага щом видях ембриончето и реших че е момче без да се замисля, но това ще разбера след 2 месеца ако всичко е наред. Вече започнах с крема. Johnsons олиото е много добро, освен него ползвам и масажен крем съдържащ зехтин
Виж целия пост
# 662
ver4eto_7 хайде отивай бързо..и да се похвалиш после,стискам ти палци да чуеш сърчице  Praynig
KARI-bs  добре дошла..лека и безпроблемна бременност   bouquet добре дошли и на другите мамчета  Hug
за протокола..другия месец правя 22 а ММ лятото ще навърши 36   Mr. Green голяма разлика..но и голяма любов  Crazy

Виж целия пост
# 663
Здравейте момичета
и аз да се отчета,днес бях на преглед и вече видях сърчицето и наистина изживяването е невероятно.
И аз да споделя май месец ще стана на 30г,втора бременност.С ММ сме заедно от почти 8 години и от 7 живеем заедно,а сключихме брак преди 6 г.
Още не съм започнала да се мажа с нищо но ви следя какво споделяте и мисля в скоро време да започна.Да се оплача от няколко дни вече ми е много зле такова гадене нямам спомен да съм имала предишната бременност а и започнах да повръщам,нищо не ми помага да се чувствам по-добре и се надявам по-скоро да ми отмине.А и да ви питам става ли ви зле от различните миризми?На мен в момента всеки парфюм ми е ужасен и от всичко ми се повдига.
Виж целия пост
# 664
ver4eto_7 хайде отивай бързо..и да се похвалиш после,стискам ти палци да чуеш сърчице  Praynig
KARI-bs  добре дошла..лека и безпроблемна бременност   bouquet добре дошли и на другите мамчета  Hug
за протокола..другия месец правя 22 а ММ лятото ще навърши 36   Mr. Green голяма разлика..но и голяма любов  Crazy



хаха почти като нас аз съм на 21 а той на 36 !!! няма нищо по хубаво от голямата разлика хората винаги се допълват Simple Smile
Виж целия пост
# 665
Kkaatteerriinnaa хах какво съвпадение  Mr. Green супер..мислех,че аз съм най- малка  Blush
Виж целия пост
# 666
Ние пък сме набори- аз на 27 ще стана през юни, а той ще ги навърши месец преди да се роди бебчо, живи и здрави. В сряда следобед съм на първия си преглед. Стискайте ми палци Simple Smile
Виж целия пост
# 667
И аз ставам все по-зле с повръщането и гаденето.Преди беше само сутрин,а сега и вечер Tired Още като стана и си вкарам четката за зъби в устава и се почва връщане на нищо щото не съм яла:sick:
Такова нещо не съм имала с предната ми бременност,а мм духовит го раздава и ми вика,че така били естествените бебета,другите били дезинфектирани  Mr. Green
Виж целия пост
# 668
 Джъст Hug Добре заварила  Simple Smile Аз чета от време на време трепетите на всички тук, но все още ме е страх да се отпусна в писането. Утре ми е първия преглед и съм много притеснена, но и вярвам, че всичко ще бъде на ред.

Едно предложение за мазане. Какаово масло, по възможност био. Когато дойде времето да се мажа ще си взема такова. Но разположена ли е една кожа към стрий, макар и малко, винаги ще се покажат. Поне мазилата облекчават сърбежите от разтягането  Wink
Виж целия пост
# 669
Tonichka успех на прегледа. Аз съм ден след теб Simple Smile
Виж целия пост
# 670

Любопитно ми е за възрастта ви, мами. Има ли над 35 години освен Светулка7? Аз ще стана на 35 след няколко месеца. Обмисля ли някоя амниоцентеза по желание?

Аз съм на 38. Днес се запознах с една майка в поликлиниката, която беше с дъщеря си - на 10 г. и ми каза, че я родила на 44 г. и сега била на 54. Така че и тук се оказва, че всичко е до късмет.
Амнио няма да правя, освен ако не ми е супер лош резултата от БХС.

Днес не можах да си взема направление от личната, защото не бил минал 1 месец от последното ми  Crossing Arms. Записа ми час за 8 април, когато ще ми даде това направление и най-после ще ида и аз да чуя сърцето на това мое бебе  Mr. Green

Хора, пак ли аз ще правя темата? Ако е така, казвайте за да се подготвям с украшенията Simple Smile.
Виж целия пост
# 671
vampiriana , с тази тема се справи прекрасно и съм сигурна, че със следващата ще надминеш себе си   bouquet
Виж целия пост
# 672
Kalalily не е само с естествените така,и при дезинфектираните е същото. Днес повръщах поне 3-4 мин само стомашни сокове защото коремчето ми беше празно. ooooh! Цял ден съм на едно кисело мляко и само като се сетя за ядене и  Sick .
Блаженни са тези дето ни им се гади. Naughty
За годините , аз сам на 25 (още два месеца) а ММ на 26.
vampiriana Е аз мислех , че се знае и не иска питане  Hug  Joy
Виж целия пост
# 673
Ехооо ето ме и меееен ,
Вампирче и аз си мислех с подобна лъжа да влезна , ама едва ли някой щеше да се хване. Успех утре чакам те с хубави новини и много ясно че пак ти , виж тая колко е готина  Peace
Бисквитка и от теб чакам също да ме зарадваш .
Зое пак горе долу добре е приел новината , аз се плаша аз как да кажа , ама няма да го мисля сега , като дойде др. седмица тогава...
ГЕри аман от такива колежки - и около мен има такива големи бели птици - разбирай патки  Mr. Green
Стейси бързо се съвземайте и почвайте процедурата по инвитро , с цялото си сърце ти пожелавам да се получи от първия път и да минеш да се похвалиш , определено няма да те забравим  Hug
Габа , сиси чико , кари добре дошли , лека и безпроблемна бременност.
Тоничка утре и ти ще се похвалиш с хубави новини знам аз  Heart Eyes
Беборанка по добре сега да пазиш леглото и после да се кефиш на бременността , но щом тупка сърчицето значи всичко е наред.
Кисс-тинка в сложа ситуация си , ама ще намериш начин и за изследванията , няма как. Моя док . миказа че когато ще правим ФМ си ги записва за Събота , защото са по - дълги и обстойни и предпочита да е на спокойствие и никой да не го притеснява , попитай и ти дали можете така да процедирате.
Пуфи добре се завърнала , аз и без да ми е залят лаптопа пак си пиша километрично постове и едва ли някой ми ги чете  Crazy
Кали и мен ме предупредиха че ще ме запишат на ЖК след 7-8 седм., явно действат като едно време , като проличи корема тогава значи ще го бъде  #Crazy Бъди спокойна и всичко ще е наред.
Така и два реда и за мен , днес всичко мина ОК надявам се и следващите три дни да са така. След работа бяхме 1 час на парка с племенниците ми , супер се заредих , сега чакам ММ и отиваме при мама че ми е сготвила рибка.Хубава вечер на всички и не обещама да пиша по къси постове  Mr. Green за което ме извинете

Виж целия пост
# 674
Здравейте Simple Smile позабавих се с писането, но като се прибрах само успях да се добра до възглавницата  Embarassed Embarassed Прегледа мина добре Simple Smile Пораснали сме на 137мм и пак ми пусна сърчицето да го чуя ... мелодия за ушите ми  dance
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия