Ще имам близнаци. Тема с продължение 27

  • 28 230
  • 747
# 300
колко беше голяма разликата  при вашите в ранните седмици?
Виж целия пост
# 301
При моите седмица и малко. През цялото време така си вървяха до седмица и 5 дни на различни измервания ни е стигала разликата. На първия ми преглед като се видяха двете, мнението на лекарката беше "По-малкото изостава", после се видя че си расте и разликата си стои. Така и не навакса в размерите малкото  Peace
Виж целия пост
# 302
При моите, по спомени, беше 2-3 дена, накрая се родиха с 50 грама разлика.
Виж целия пост
# 303
точно това е, което ме притеснява. ако разликата отначало си една седмица и се поддържа така е ок. все пак няма как да се разбере кога е била втората овулация. ама едното да дръпне със седмица напред за толкова кратко време .... ей изперках. утре отивам при другия читав лекар у наше село, да видим какво ще каже той. сега видях, че и снимка ми е дал, то е меко казано очевадна разликата
Виж целия пост
# 304
Херцогиня фон Дж-то, аз вече не си спомням много кое как беше, но нали и двете имат сърдечна дейност?
А по-малкото отговаря ли по размери на седмица в която си?
Стискам палци всичко да е наред   Praynig
Виж целия пост
# 305
Дж-то, гледам гугълът какво казва по въпроса, изглежда, че когато са двуяйчни, може да има всякакви вариации в темпа на растеж, без риск! Но ти си иди и на другия лекар и го разпитай подробно най-добре. И после ни кажи  Hug.
Виж целия пост
# 306
Как ли е минал прегледът на Дж-то при алтернативния лекар?...
И дали някой има новини от Канари?...
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 307
дж-то беше днес толкова зле, че не сколаса. отидохме само до педиатъра да изследва малките за глисти. последно малката има глисти. та вече съм в час кво е това глисти и имат ли те почва унас  Confused
утре ще нося пробите и да видим. ако ми е по-добре утре ще се замъкна и аз.
то не стига че с това гадене и повръщане оправия няма ами и от вчера съм с мигрена, та не смея да излезна навън  Tired
и глезотийката се затри нещо  newsm78
Виж целия пост
# 308
Аз имам мигрена, по принцип. Обикновено ми е по три дни, та знам какво е  Confused. Дано ти е минала утре!
Виж целия пост
# 309
Джо то да се оправяте с тея глисти, но при децата е лесно прихващането за жалост. Как сте другите. Ние главно си лежим отвреме навреме правиме разходка до ветеринаря с кученцето ми и тва е скука да идва май ме да почнем да пазаруваме за бебовците. За Канари предполагам че ще се включи днес да каже как е.     
 Hug и лек ден
Виж целия пост
# 310
Здравейте, тук съм Simple Smile кисна в болницата и вече искАм неидтово вкъщи-цялото ми дупе е надупчено и едва седя/лежа,всичко боли.
Иначе засега удържаме положението-шийката още си е 1 см, ама няма разкритие и се надявам най-късно утре да ме пуснат поне даси лежа вкъщи.иначе ми е зле хрмоглобина и пия желязо и левкоцитите ми били високи,та можело да ми назначат антибиотик ( което хич не искам) Sad

И аз съм с мигрена по принцип-в общи линии по 1 ден е, но този ден е ад-чак повръщам от нея. Sad
Виж целия пост
# 311
Добро утро момичета.Тук съм лежа си в къщи ;бебетата всеповече ритат.Херцогиньо случват се такива неща при децата ще се оправят и ти да се оправиш по бърдо още малко и да спреш да повръщаш.Канари много ли ти е нисък хемоглобина ;то май при всички с близнаци е така.
Днес времето е хубаво така че ще се излиза на двора малко. Hug
Виж целия пост
# 312
Ами 100 е... Не знам какви са стойностите,ама май 120 беше минимума...хич не ми се пиеше желязо,ама се надявам да няма странични ефекти.
Виж целия пост
# 313
Е твоя е добре .Моят е 90 пих 20 дена желязо и все едно нищо и сега ми дадоха друг вид желязо и се моля от него да го вдигна поне на 100. Praynig
Виж целия пост
# 314
а добро утро. хубаво е, че се отчетохте да не ви мислим.
долната граница мисля е 90 на хемоглобина, но е добре да се реагира по-рано, ако се хване по-рано де. от желязото само запек имах  Tired

от мигрената и аз повръщам  Cry

почивайте си докато е възможно  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия