Ще имам близнаци. Тема с продължение 27

  • 28 230
  • 747
# 315
Kanari при прием на желязо изпражненията ти стават черни и получаваш запек;другото ако пиеш магнезии трябва да има разлика в часовете между магнезия и желязото въпреки че моят доктор и каза или да пия желязо или магнезии защото двете заедно все едно нищо непия .
Виж целия пост
# 316
За желязото моето преди месец бе 92 сега не сме го изследвали директно ми смениха препарата дано го дигна но при всички бременни го има този проблем, разликата между магнезия и желязото е минимум 2 часа то го пише и в указанията. Аз сега съм на тотхема и като стана до тоалетна към 3 през ноща си я сръбвам. Отделно вечер ям един бъркоч с тахан мед и орехи и се надявам да съм го дигнала тоя хемоглобин
Виж целия пост
# 317
нямам как, рано или късно май всички опираме до желязото  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 318
И аз пих тази тотема но от нея повръщах.Сега пия сорбифер дурулес  половин час преди ядене и началото на другия месец ще правя изследвания.
Виж целия пост
# 319
Да,аз за запека визирах,ама какво да се прави...аз също знам че не се пие с магнезий,но на мен ми вливат такъв и явно няма как .и ще ме държат тук поне още 2-3 дни,та се надявам да спрат да ме дупчат поне Sad
Виж целия пост
# 320
Още малко мила трябва да издържиш и ще се прибереш в къщи и ще си почиваш.
Виж целия пост
# 321
Той запека е много гаден но аз съм решила проблема с него магнезия го взимам на гладно и чак час след него хапвам за закуска кисело мялко с овесени ядки и всичко е на шест. Аз да чукам на дърво проблеми като повръщане и тн не съм имала до сега надявам се и до края да удържиме фронта
Канари ще поседиш още малко стискай зъби нали бебите трябва да са поне до средата на май на топло при мама после ше тичаш след тях и ще се чудиш как да си откраднеш малко време за себе си
Виж целия пост
# 322
Момичета влизам да ви се похваля на бързо, че на 05. 04 родих моите момичета близнаци  Hug
Полина 2,7кг 49см и Даниела 2,5кг  46см. Всичко след секциото мина добре и вчера следобяд ни изписаха всички Hug
Сега имаме малки проблеми с пъпчетата и ги почистваме със спирт и пудра, но се надявам да не се получат някакви усложнения. Кърмата ми тепърва тръгва, а от първия ден ги слагам постоянно на гърдите да сучат. Много ме е яд, че толкова бавно стават нещата, още сме на капки, а си мислех, че е по-лесно  Crossing Arms
Виж целия пост
# 323
Нана, честити ти дъщерички! Да са живи и здрави и много, много да ви радват Grinning
Виж целия пост
# 324
Нана, честито!!!  Hug
За кърмата вероятно Айла ще се включи, но в първите няколко дни няма кърма, само коластра. Така си е по природа  Grinning.
Виж целия пост
# 325
Нана Честито да са Ви живи и здрави малките принцеси   Grinning
Виж целия пост
# 326
Наниии:) страхотна новина!да са много спокойни здрави и послушнчки и кърмата да тръгва по-бързо  Hug
Виж целия пост
# 327
Нана, честити дъщерички! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!   bouquet
Дано и с кърмата потръгнат нещата.

От днес и аз съм на желязо, като вече от седмица и нещо пия и магнезий. При мен обаче проблемът е, че пия и Л-тироксин за щитовидната жлеза и заради него сметките вече ми станаха много сложни. Магнезият и желязото трябва да ги съобразя първо с него, пък те отделно помежду си се бият... Трудна работа. Настроила съм си алармата на телефона и през няколко часа гълтам хапове.
Виж целия пост
# 328
Аз също пия желязо, макар че хемоглобинът ми е добре. Знам, че за бременни долната граница е 100.

kanari, какво ти правят за шийката? Аз изкарах 5 незабравими дни в МД по същия повод, но само ме промиваха с магнезий и ми блъскаха но-шпа. Сега почнах и кортикостероидната терапия. Утре ще ходя на поредния преглед и ще ми правят и палпация, от което ужасно ме е страх, защото съм чувала, че шийката не трябва да се пипа за нищо на света. Какви са твоите усещания? Нещо боли ли те?
Виж целия пост
# 329
Нана, честито:) Да са живи и здрави сладурките:) За кърмата Айла ще ти обясни не се тревожи, ще си имаш и ще си ги кърмиш, щом имаш желание  Hug Всичко хубаво и няма да се тревожиш, радвай се на принцеските си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия