Ще имам близнаци. Тема с продължение 27

  • 28 230
  • 747
# 450
за ехографа, да има неточности, ако различни хора ги мерят и на различен апарат. моите ги познаха като тегло с разлика 50 грама, но винаги същия лекар и на същия апарат ги гледа.
Виж целия пост
# 451
Явно различни лекари- различни теории и технологии. На мен лекарят ми каза, че е нормалната тежест, която може да издържи женският организъм е 5 килограма и това е основната причина , за запланувани раждания, когато децата минат 2 килограма, това се предполага към 36 седмица. Е, разбира се има и изключения.

2 кг. си е нискор рождено тегло дори за близнаци, водят се един вид недоносени  Naughty  Аз не бих послушала лекаря си точно за това твърдение.  Peace Оптимален вариант е да се родят поне по 2500 гр., пък майката качените килограми ще ги смъкне и тежестта накрая ще я изтърпи. Най-добре е бебенцата да се родят доносени и с добро тегло когато има възможност за това, а не да се бърза.  Naughty
А пък ехографските мерки също често не са точни, особено при близнаци. Никой не гарантира, че бебетата ще се родят с посоченото на прегледа тегло.
Виж целия пост
# 452
Алекс, а ти в коя седмица си? Аз съм в самото начало на 6-ти месец, но изглвеждам като в 8-ми. И при мен реакциите са като при Канари точно - първо си мислят, че вече съм към края, после като разберат, че са две, коментират колко е малък коремът  Laughing
Виж целия пост
# 453
Аз съм огромна. Много трудно дишам наред с другите екстри от бремеността, а имам още 2 месеца.  #Crazy
Виж целия пост
# 454
Явно всички мами на близнаци са огромни , поне в началото де , после май се нормализират нещата. Мене от средата на 4-я месец ме питат кога е щастливото събитие и като им кажа в кой месец съм и зяпват  Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Здравейте майчета,и мен като ме срещне някой си мисли че съм в края,но като кажа колко имам още... Grinning им е смешно.А колко трудно става спането вечер не е истина,но всичко се изтърпява.Аз на 30 съм на преглед и ще видим колко са пораснали мойте кокони Wink
Виж целия пост
# 456
 Аз съм в 13-та седмица,но определено който не знае за близнаците си мисли,че събитието е наближило - качила съм 5 кг от началото,основно на корем и лице. Ходя по цял ден на работа и до обяд се чувствам супер,но след обяд корема се вятърдява и ме понаболява. В момента търсим човек,който да ме замести и когато свикне с работата и видя,че се справя,мисля да намаля темпото и да почивам повечко.
Виж целия пост
# 457
Аз все още ходя на работа, колкото и да ми е трудно, но си мисля, че ако си остана в къщи, ще се издухам нацяло. И без това ме е обзела някаква депресия и от сутринта само на рев ме избива, особено като се погледна в огледалото- даже и носът ми е станал двоен smile3518
Виж целия пост
# 458
и аз съм качила 6 кила и като кажа, че термина ми е чак октомври ме гледат тъпо  Tired огромен корем. аз утре съм на ФМ, стискайте палци да не се е увеличила разликата при бебоците  Praynig
Виж целия пост
# 459
 Спокойно поне половината кг ще оставиш още в родилното,а после покрай пумпалите съвсем ще влезеш във форма. Аз се радвам на корема и глезенето в къщи и мисля позитивно-това на този етап помага да видим къде ще ме отведат хормоните после Laughing
Виж целия пост
# 460
 Херцогиньо имаш моите стиснати палци и чакам да чуя хубави новини.Моите сладурчета имат 2 дни разлика в термина от самото начало откакто ги наблюдаваме.
Виж целия пост
# 461
 Момичета как да си направя бременелската лентичката, успях само да я въведа  като подпис  към профила си.Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 462
и аз съм качила 6 кила и като кажа, че термина ми е чак октомври ме гледат тъпо  Tired огромен корем. аз утре съм на ФМ, стискайте палци да не се е увеличила разликата при бебоците  Praynig
Късмет и не се притеснявай, моите до 25 седмица имаха разлика и чак след това се изравниха.
Виж целия пост
# 463
tatyana1975, а колко им беше разликата?

aleks12, като си направиш лентичката си копираш phpBB кода в подписа
Виж целия пост
# 464
 Благодаря, Херцогиньо - оказа се ,че не съм копирала правилния код
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия