Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 623
  • 729
# 540
Ето пак съжалявам, че не съм мома- Софиянка и на Марчето14 щях да и ходя на гости Crazy и с вас да си пия кайвето,  ама на ooooh! Joy
Виж целия пост
# 541
Мама -коко,забравих да ти се похваля,че имам бронзов медалист на ката. Embarassed
Виж целия пост
# 542
Мама -коко,забравих да ти се похваля,че имам бронзов медалист на ката. Embarassed

Ус  newsm10
Виж целия пост
# 543
Духалките ги забравете.Това са лами на ток.После като ти дойде сметката за ток инфаркт можеш да получиш.Ако ще се топлите на ток следващата зима се спирайте на климатици най-икономични са, АКО СА инверторни разбира се.
Виж целия пост
# 544
Креми, това е абсолютно вярно. Вкъщи с маслен радиатор с вградена духалка, отоплявам хол с една преходна към него стая. Консумацията му е по-малко от духалката.
Виж целия пост
# 545
Мама -коко,забравих да ти се похваля,че имам бронзов медалист на ката. Embarassed

Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 546
Ако имате възможност сложете климатик.Много четох преди да сложим.Има хора по-грамотни от мен лично, които са монтирали нещо като електромер на добър инвертор и са изчеслили, че консумацията му на месец е м/у 30-40 лв, което е нищо.Вярно че първоначалната инвестиция е голяма, но си струва.
Виж целия пост
# 547
Ние засега нямаме нужда от климатик. Не знам как ше е лятото (ние нали сме наскоро в апартамента), обаче зимата ни е топло, тадиаторите са на 2, в едната стая въобще е изключен, дори в най-студ и силен вятър слагали сме на 3 максимум... А за климатика - добре, ако е само в 1-та стая, при нас са 4... и навсякъде е обитаемо... PeaceЩе излезе почти същото...

А парното сигурно в средата на април ще спрат или максимум след 1 месец...
Виж целия пост
# 548
Еми то средата на април newsm78 няма да е студено та се предполага, че няма и да имаме нужда от печки Crazy
Ние имаме 2 духалки, и едни конвекторни печки (дето са и за стена) ма, ний не сме ги провесили там Joy и нямаме, кой знае, какви сметки за тока, климатиците не го пускаме почти зимата, че много ми изсушават въздуха Crossing Arms и ми мирише на мен Crazy (съотв. липсва ми въздуха  Rolling Eyes абеее луда работа), обаче лятото, как ги уважавам  Joy


Мама -коко,забравих да ти се похваля,че имам бронзов медалист на ката.[/b] Embarassed
Оооо Славче честито   bouquet

Виж целия пост
# 549
Пилешки хапки и крокети за вечеря.Нямам време за готвене много.А един ден почивка и за мен.Ще ги метна на фурна и готово.
Бяхме на детски рожден ден на едно бг детенце.Децата поиграха.Имаше вкусна бг торта.Защото тортите им тук са cake.На нас не ни харесват.
Коконче яви ми се на фейс да питам нещо.
Явява ми се само на мен от другите се крие .3 дни го нема дано е опанал пепелите.
О пази боже!Детето си ми е куфар и не го оставям на бабите за много.Не мога без него повече от ден.
О майка ми беше така и ревеше от болки при мъдрец.Стигна се до операция заради некъдърна зъболерка баш в София.
Мари браво герой си.
И мен ми липсва Марчето.Да се яви  за отчет бързо.Къде рипна та ни забрави...
Вио  Wink дано мине ок.Чакаме те с добри новини.

Виж целия пост
# 550
Пилешки хапки и крокети за вечеря.Нямам време за готвене много.А един ден почивка и за мен.Ще ги метна на фурна и готово.
Бяхме на детски рожден ден на едно бг детенце.Децата поиграха.Имаше вкусна бг торта.Защото тортите им тук са cake.На нас не ни харесват.
Коконче яви ми се на фейс да питам нещо.
Явява ми се само на мен от другите се крие .3 дни го нема дано е опанал пепелите.
О пази боже!Детето си ми е куфар и не го оставям на бабите за много.Не мога без него повече от ден.
О майка ми беше така и ревеше от болки при мъдрец.Стигна се до операция заради некъдърна зъболерка баш в София.
Мари браво герой си.
И мен ми липсва Марчето.Да се яви  за отчет бързо.Къде рипна та ни забрави...
Вио  Wink дано мине ок.Чакаме те с добри новини.


Слушам  Joy
Виж целия пост
# 551
Славче съболезнования!
Лус ти май си за актриса готова с този курс. Laughing
Е детенцето не е ли голямо да идва с теб.Едно разнообразие за мами домакини като нас си е нещо хубаво.Няма ли вариант за някакво извънкласно занимание да го запишеш през това време.
Във Варна има частни занимални такива.От кой град беше?
Аз днес много разпуснах наприказвахме се хубаво с бг мами.Децата поиграха.А моето се разигра на финала преди да си тръгнем.Голям срам и все след мен.Да не би случайно да го оставя там и да замина. LaughingТой си мисли,че е като на градината.От вчера накашля пак яко.Писна ми от тея ларингити.Пие уж някви си сиропи.Ама и аз съм замаяна.Оня ден нали забравих да сложа памперс вечерта и май аз го прецаках.Тъкмо беше почнал да оздравява.
Коконче недей рева на лято идвам за няколко месеца.Ще пием кафета и всеки ден ако щеш.  smile3534
Виж целия пост
# 552
Славче съболезнования!
Лус ти май си за актриса готова с този курс. Laughing
Е детенцето не е ли голямо да идва с теб.Едно разнообразие за мами домакини като нас си е нещо хубаво.Няма ли вариант за някакво извънкласно занимание да го запишеш през това време.
Във Варна има частни занимални такива.От кой град беше?
Аз днес много разпуснах наприказвахме се хубаво с бг мами.Децата поиграха.А моето се разигра на финала преди да си тръгнем.Голям срам и все след мен.Да не би случайно да го оставя там и да замина. LaughingТой си мисли,че е като на градината.От вчера накашля пак яко.Писна ми от тея ларингити.Пие уж някви си сиропи.Ама и аз съм замаяна.Оня ден нали забравих да сложа памперс вечерта и май аз го прецаках.Тъкмо беше почнал да оздравява.
Коконче недей рева на лято идвам за няколко месеца.Ще пием кафета и всеки ден ако щешsmile3534


 newsm10
Виж целия пост
# 553
Привееет!
 Уморена съм много, та общо взето само прелитам набързо...

Коконче, с тебе кога ще се видим, моме? Всъщност други от Варна има ли в домакинската ни групичка?  newsm78

Моя мъж е мераклия да слагаме климатик в кухнята, но аз неща. Никак не харесвам как топлят тия климатици, ако ще да са супер-мега-гига-хипер икономични.  Naughty Пък лятото си ни е достатъчно хладно в кухнята и без климатик... Ние се отопляваме с конвекторни печки, много съм доволна от тях. Като за квадратурата на къщата и предвид, че изолацията е под всякаква критика сметките ни са си екстра.
Виж целия пост
# 554
Привееет!
 Уморена съм много, та общо взето само прелитам набързо...

Коконче, с тебе кога ще се видим, моме? Всъщност други от Варна има ли в домакинската ни групичка?  newsm78

Моя мъж е мераклия да слагаме климатик в кухнята, но аз неща. Никак не харесвам как топлят тия климатици, ако ще да са супер-мега-гига-хипер икономични.  Naughty Пък лятото си ни е достатъчно хладно в кухнята и без климатик... Ние се отопляваме с конвекторни печки, много съм доволна от тях. Като за квадратурата на къщата и предвид, че изолацията е под всякаква критика сметките ни са си екстра.
Нощни, когато можеш  Hug
Да бе, точно така се казваха конвекторни печки  rotfImbo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия