и с вас да си пия кайвето, ама на
и с вас да си пия кайвето, ама на
Ще излезе почти същото...
няма да е студено та се предполага, че няма и да имаме нужда от печки
и нямаме, кой знае, какви сметки за тока, климатиците не го пускаме почти зимата, че много ми изсушават въздуха
и ми мирише на мен
(съотв. липсва ми въздуха 

дано мине ок.Чакаме те с добри новини.
дано мине ок.Чакаме те с добри новини.



Пък лятото си ни е достатъчно хладно в кухнята и без климатик... Ние се отопляваме с конвекторни печки, много съм доволна от тях. Като за квадратурата на къщата и предвид, че изолацията е под всякаква критика сметките ни са си екстра. 
Пък лятото си ни е достатъчно хладно в кухнята и без климатик... Ние се отопляваме с конвекторни печки, много съм доволна от тях. Като за квадратурата на къщата и предвид, че изолацията е под всякаква критика сметките ни са си екстра.
Препоръчани теми