
Ти направи решителната крачка,която много жени все отлагат и накрая вече е късно.
Ремонтът е досаден,но е ново начало.Ще имаш соббствен дом,един ден и страхотен партньор,но най-важното е,че имаш това прекрасно дете!
Ние излизаме!
До после,че реве.

Уж бяхме най - хубавата тема във форума, а какво стана?!? Марче, Креми, Мари...... ако пропусна някого, да не вземе да се обиди сега
Елате си при нас, момичета, да забравим всичко и да продължим напред 


Имаш моята положителна енергия.




за теб мила!Силно вярвам,че ще ти се сбъдне мечтата.



много хубави думи, ако знаеш, как ми влязоха право в сърцето



, но се взимам в ръце. Не мога да си позволя лукса да си пропилявам дните си в мрачно настроение.


, ще чакам с нетърпение новината




Препоръчани теми