нема да рИвеш

Луси
но на теб, не ти ли мина вече от операцията неразположението? Кашкавалеско
много ми хареса 
От сърце ти желая днес нова къща, а утре нова любов!

мнение по въпроса
)










Ама, колко много и полезна информация е синтезирала жената 
Вале не е лесно

, аз бих го кръстила в Бачковския манастир без много много да го разгласявам , но бих направила и това което тя иска за да я зарадвам . В крайна сметка е майка на съпругът ти и не знаеш кога може да ви потрябва за помощ ,от много глава не боли. Между другото не знам дали знаеш , но ако детето ти изповядва католицизма тук не е проблем да го запишеш в добро училище. Повечето добри обществени училища са католически и това е първото нещо което питат при кандидатсване ,така, че може би това ще се окаже много полезно за детето. 


Препоръчани теми