Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 620
  • 729
# 660
Ееее Славе Hug Hug Hug Hug нема да рИвеш  Crazy
Виж целия пост
# 661

Не са сериозни обиди, тръгвания... Ако не ви се пише - не пишете, ако ви се споделя - споделяйте, ако ви се тръгва - тръгвайте, ако ви се остава - оставайте... Няма нужда да декларирате - Аз ТРЪГВАМ, АЗ СЪМ ОБИДЕНА...  Просто тихо и спокойно правете каквото ви се прави... Бъдете себе си или измислена личност! Бъдете щастливи тук!

много вярно luss , но хората са различни и имат различно разбиране за хумор.Когато не познаваш някого добре и не знаеш колко чувствителен може  да бъде на някоя тема се шегуваш много внимателно или не го правиш,поне тук е така . Хората в повечето случаи се шегуват сами със себе си  ,но това е друго нещо . В крайна сметка е обществен форум и доколко хората се ,,разкриват'' си е техен проблем ,но когато разбереш ,че  някой има слабо място не е възпитано да го натискаш по мазола. Аз я харесвах ( marcheto14 ), не са много хората които могат да са добри и  състрадателни към проблемите на хора които не познават ,особено когато самите те си имат собствени болежки . Както и да е , хубаво е ,че при вас времето е добро.Тук все още е студено .
 Titiмерси много за пожеланието ,на теб и семейството весели почивни дни . Ние понеже сме смесени(той е протестант, аз ортодокс    ) , но само аз уважавам църковните празници празнуваме по нашенски две седмици след католическият Великден
slavka70 много е трудно когато децата не са край теб колкото и да са големи , но такивa деца стават  самостоятелни и организирани.Могат да се справят почти с всичко,когато пораснат и са много отговорни . Желая му много късмет и успех
Виж целия пост
# 662
Славче, нали е добре младежа, гадно е, но живот.. Поплачи си, тайно. Няма да мине, но.., и аз съвети съм тръгнала да давам.
Виж целия пост
# 663
 redsea
аз съм съгласна с думите на Луси, с тези на Мари, с твоите също с всички ви... но хора всякакви! Ако трябваше всяка една дума да я претегляме на кантар и да мислим, дали е уместна или не, мисля че нямаше също да се получи Rolling Eyes
Това е форум и всеки е СВОБОДЕН да изрази нещата, така както ги мисли! За едни правилни, за други грешни, ама мисли, постинги! Всички сме различни , хайде да го приемем и да продължим напред?
Ако ще се сърдим, обвиняваме, натякваме ... няма да се получи ...
А Марчето, Креми, Мари или който и да е друг знае, че темата и сърцата ни са винаги отворени за тях, моето също  Hug


Аз, всички ви чувствам много близки и странно не ви познавам реално, но това не ми пречи да ви харесвам, а с времето и заобичам  Crazy Blush

Славче ще мине, там пък момчето ти се чувства добре, а и ти можеш да го навестяваш  Hug Луси  Hug но на теб, не ти ли мина вече от операцията неразположението? Кашкавалеско hahaha много ми хареса Mr. Green взех, че и аз се припознах в тази дума  Joy
Хана много е хубаво да си правиш свой собствен дом Simple Smile От сърце ти желая днес нова къща, а утре нова любов! Hug
Виж целия пост
# 664
kokona20   нали и аз това казах,но с други думи добре е да се уважават  другите и съобразяват с тях защото е свободен обществен форум. Дали някой ще спре да пише тук или не , е негово решение,просто е хубаво да има взаимно уважение 
Виж целия пост
# 665
kokona20   нали и аз това казах,но с други думи добре е да се уважават  другите и съобразяват с тях защото е свободен обществен форум. Дали някой ще спре да пише тук или не , е негово решение,просто е хубаво да има взаимно уважение 

 redsea
Ние тук се уважаваме взаимно, не  е и нужно, да ни го казваш ooooh!
А със съобразяването зависи, какво влагаш в този смисъл ... Аз се съобразявам дотолкова доколкото да запазя добрия тон и да уважа мненията на околните, нищо че понякога, не съм съгласна с тях (а  и това не ми пречи да изразя, опакото си hahaha мнение по въпроса Joy)
А всеки е различен както вече казах и си го схваща според собствената си камбанария!
Спирам по темата Crossing Arms
Виж целия пост
# 666
Коконче,днес няма да рИвЪ. Hug Grinning
Утре е денят за реване. Joy
На теб силно стискам палци! Praynig
Продължаваме да пишем и страшно се наддявам всички да се върнат.
В края на краищата нищо сериозно не се е случило.
Отивам да къпя малката.До после! Hug
Виж целия пост
# 667
Коконче,днес няма да рИвЪ. Hug Grinning
Утре е денят за реване. Joy
На теб силно стискам палци! Praynig
Продължаваме да пишем и страшно се наддявам всички да се върнат.
В края на краищата нищо сериозно не се е случило.
Отивам да къпя малката.До после! Hug
Hug
Виж целия пост
# 668
kokona20  Stop  Laughing
Виж целия пост
# 669
Преживях свеки Laughing, утре си отива и никогаж повече нема да се оплача, че идва рядко. Crazy
Една гнойна торбичка ми се появи на венеца от зор. ама поне разбрах кой се е развел, кой колко кокошки има , кой колко му е пенсията, кой колко отслабнал.... Mr. Green
Виж целия пост
# 670
Наистина най-ценното в тази тема, е че всеки си казва гледната точка без да го убеждава никой в противното.
Ето и с Фортуна заформихме спор преди няколко дни, но мисля че не сме излизали от добрия тон. Накрая си стиснахме ръцете.
Друг пример, Ангелчето не иска да слага ваксини, ние си казахме при нас как е, никой не я е упреквал или определял за нейното решение.
Креми е чувствителна на тема свекърва и го е споделяла много пъти. И не само тя. Не мисля, че казаното от нея беше с лоша умисъл.
Просто да оставим и да видим как ще се развият нещата.
Лус чудесен пост   bouquet
Нали сме тук и да се смеем заедно и да се притесняваме една за друга и палци да си стискаме
П.ПСлаве, нашия нали е момче та се къпят с баща му, а аз надничам тук там Laughing
не мо`а публикувам бре
Вале все важна информация  Hug
Виж целия пост
# 671
Преживях свеки Laughing, утре си отива и никогаж повече нема да се оплача, че идва рядко. Crazy
Една гнойна торбичка ми се появи на венеца от зор. ама поне разбрах кой се е развел, кой колко кокошки има , кой колко му е пенсията, кой колко отслабнал.... Mr. Green
rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ама, колко много и полезна информация е синтезирала жената  Mr. Green
Виж целия пост
# 672
Славче да не ревнеш пред момчето.Майка и малките като ревнат така и ми става много криво. Hug
Редсеа и вкъщи сме така.Майката на мъжа ми е католичка и ги е кръстила и тях.Но свекъра е християнин.Опитват се да ми обясняват за кръщене на Емо.Ама да забравят искам да го кръстя в бачковския манастир.
 Joy Joy JoyВале не е лесно Joy Joy
Според мен да спрем с това,че много се удължи.
И аз къпя Емо и отивам да хапнем.
Виж целия пост
# 673
titi888 от много глава не боли  Simple Smile, аз бих го кръстила в Бачковския манастир без много много да го разгласявам , но бих направила и това което тя иска за да я зарадвам . В крайна сметка е майка на съпругът ти и не знаеш кога може  да  ви потрябва за помощ ,от много глава не боли. Между  другото не знам дали знаеш , но ако детето ти изповядва католицизма тук не е проблем да го запишеш в добро училище. Повечето добри обществени училища са католически  и това е първото нещо което питат при кандидатсване ,така, че може би това ще се окаже много полезно за детето.
Виж целия пост
# 674
Малкият решихме да не го кръщаваме, поне засега. Като поотрасне малко, може би. А най - вероятно ще го оставим сам да реши, когато порасне достатъчно, за да може да взима такива решения Peace
Да ви се оплача - качила съм 3 кила  Twisted Evil Тъкмо бях почнала да влизам във форма, и.....айде кантарът пак скочи. Спирам хляба и сладкото, няма начин  ooooh!
Племенницата днес замина на лагер. За пръв път, и то сама, без брат си. Едно ми е такова - чоглаво. Чухме се сто пъти, ама все не ми излиза от главата Tired

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия