Априлски страсти + креватно спортуване = 9 месечно шкембо-подуване - тема 131

  • 24 101
  • 742
# 330
 newsm79 newsm79 newsm79

Ау, обраха ме  Shocked
Ама аз и отгоре се чувствам наръсена  Mr. Green
Виж целия пост
# 331
Пънче, има за всички да се опрашим. Mr. Green
Уфф, само спамя. А Зузка защо я няма? newsm78 Посме може да ме смъмри! Joy
Виж целия пост
# 332
Браавооо ,Весе!Честит ти 90 % мъж.


 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 333
Веси, браво за хубавите новини. И според мен е несериозно изказването за тромб,хич не се връзвай. Няма да влизаш сега в нов филм, моля те Hug

Прахи, в спорта хич ме няма, знам, че трябва, но.... Sad Вие на какъв етап сте, как се развиват при вас нещата?

Ох, вече отивам да се оправям, че май скоро ще завали и ще изпуснем разходката

И да взема малко прашец от Весето, че за пръв път пуска, а и под Лилка съм се намърдала, айде дано ми е на късмет:-)
Виж целия пост
# 334
Веси, ами с чисто задоволство- КАЗВАХ ЛИ ТИ АЗ... че всичко ще бъде на ред, и че най-верояно е мъжле. Искам от тук на там да се отпуснеш и да не си мислиш негативни неща и да изживееш една прекрасна бременност. Обещавам и аз в 12г.с. и 1 ден да спра да се тревожа  Grinning

Момичета, знам че всяка бременност е различна, но наистина се чудя защо пък не усещам нищо. Трябва да престана да се тревожа, но ако някой има формула нека да я сподели.
Виж целия пост
# 335
Минавам да събера малко прах от Веси, с поздравления за хубавите новини след прегледа.  Simple Smile

Тони, в ранната бременност нямах никакви по-специфични усещания, освен наедрели гърди, леко подут корем и ужасен запек.
Виж целия пост
# 336
Вес честит ти 90%-тов мъж hahaha и ти в отбора на свекитата.
Време беше малко момчета да се появят в темата .
Тончи ами мила аз не усетих бременността с Алекс абсолютно никакви гадения , е имаше плод на моите въображения някакви симптоми ама като цяло прекарах една лека и безпроблемна .
И аз се нареждам за прашец каквото сме сътворили такова , вече няма значение пол и кога ще се роди ами да го износя докрая .
Виж целия пост
# 337
вече няма значение пол и кога ще се роди ами да го износя докрая .

подкрепям с две ръце  Peace, и аз на това се моля следващия път  Praynig
Виж целия пост
# 338
Хубава Събота на всички Hug

Веси,браво,мила,чудесни новини HugЧестити ти 90% сини гащи и все така всичко да е наред с бебо.Успокои ли се душицата,поне малко?А за тромба,моля те,ако те притеснява и ти е на мисъл,звънни на твоя си док и го разпитай.Нали той ти беше правил и лапарото?Всичко е наред,сигурна съм,но ще ти е най-спокойно когато доки ти го каже Hug Heart Eyes
Тони,радвай се,че се чувстваш добре и се наслаждавай HugНали знаеш,че и аз до преди няколко дни нямах никакви признаци,но ела сега и ме виж Sick
Лилка,радвам се,че и ти се чувстваш добре Hug
Маги,щом не обичаш спорта,ползвай стълби,вместо асансьор,когато е възможно вместо с кола,се разхождай и нещата ще се получат Hug
Пончи,дали се върна вече от село? Hug
A Зузка,сигурно цял ден се разхождат и забавляват с племенника Heart Eyes
Еве,дано причината за неидващ цикльо е най-хубавата Hug
Имаме ли някакви новини от Сигмето?

Виж целия пост
# 339
Благодаря момичета.  Hug

Чоко, честно казано изобщо не ми се занимава. Писна ми вече! А и нямам никакви симптоми, никакво подуване. Не мога да се хващам за всеки свой страх, ще полудея иначе!
А и Врагалева е добър лекар. Силно вярвам, че при някакво съмнение, щеше да ми обърне внимание. И аз не знам защо го изръси това...
Виж целия пост
# 340
Oще по-хубаво,Веси Hug Идеята ми беше,единствено,за да не се стресираш излишно Hug Никакво полудяване,рано ти е още Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 341
Ето я Зуза, цял ден се скитам навън, като подивяла..от 11 до 18.30 Shocked Голям кеф, направо съм като изтървана Joy Сега изчезвам пак да правя пици и ви прегръщам всички, а после ще ви изчета  Hug
Виж целия пост
# 342
... Сега изчезвам пак да правя пици и ви прегръщам всички, а после ще ви изчета  Hug

Зуз, зарази ме с тея пици и аз сега пека 2. Тези 2 дни само кофти храни ям. От утре ще се поправя и ще гледам да си давам на точицата повече витаминки и лека храна.
 Много мрън бях днес, но ходих с майка до Св. Мина, помолих се, запалих свещичка и за всички нас, и като че ли ми олекна малко.  И думите ви ми подействаха. Благодаря ви  Hug
Виж целия пост
# 343
  animal037 Минавам набързо и четох по диагонал , честито на празнуващите
Веси Опраших ли те а ? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Така се радвам  Hug
Чоко "инсталирай" си една бременна лентичка за да те следя
Пони и Сладката Да родите по Фейтски  Hug Hug Събота срещу Неделя се раждат най-красивите деца smile3534
Виж целия пост
# 344
... Сега изчезвам пак да правя пици и ви прегръщам всички, а после ще ви изчета  Hug

Зуз, зарази ме с тея пици и аз сега пека 2. Тези 2 дни само кофти храни ям. От утре ще се поправя и

 hahaha да видиш хубаво ли е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия