Любители на кучета - 36

  • 34 444
  • 734
# 450
Рапунцел, Арчибалд фон...куч е много сладък Simple Smile За другите сладури се досетих Simple Smile

Феичка, Определено искам да нагушкам Беро, толкова е голям и пухкав Simple Smile))
Ти си много права за кастрацията, но за сега искаме да решим проблема на Сара. Роки е все още малък и не се е разгонвал. Ние живеем в къща и е добре оградено. Надявам се да няма проблем, ще видим как ще е.

По принцип не ядат кокали, а свински гръкляни, дроб, месо и т.н Понякога им готвим свинско рагу в тенджера под налягане, докато кокалите омекнат до степен да могат да се чупят с пръст. От както Сара доволно се наяде с кокали, изключително много внимаваме Simple Smile))

asha, Благодаря Simple Smile

Джемма, страхотни сте Simple Smile

Джак, мъника изглежда уплашен, но много скоро ще свикне Simple Smile
клод* Спокойното и балансирано куче е хубаво нещо. Аз четох доста за кастрацията, след като Феичка ми каза и на всякъде пише, че малко или много се успокояват кучетата. Нашите не са кастрирани
Виж целия пост
# 451
Скрит текст:
Naughty
Виж целия пост
# 452
 Joy hahaha
Виж целия пост
# 453
Чарли вече си има и играчки и сега всички са доволни - моите чорапи ги остави на мира  Mr. Green
Момата преди малко го разглеждаше обстойно и в един момент заяви ,че пишката му приличала на червило  Mr. Green
Виж целия пост
# 454
Момата преди малко го разглеждаше обстойно и в един момент заяви ,че пишката му приличала на червило
Joy
Виж целия пост
# 455
Джаки, какви сте бебета  Heart Eyes ама и фотографа е за целувки, слакишчета на мама...  Mr. Green  Hug

Много са сладурски всички кучовци, целувки по мокрите нослета..  Hug

Скрит текст:
Naughty

 hahaha   

Скрит текст:
Марти, днес ми казаха едни познати, че са прибрали загубен черен лабрадор, скитал се е до градинката на Куйбишевска. На около 6-10 месеца, загладен косъм, едър и охранен, с каишка, с изградени навици, явно е домашен, може и да е натирен.
Намерен е в петък и днес смятат да го водят в приюта.. къса ми се сърцето направо, ще си измре там. Търсим му дом сега по всички възможни начини, не смея да го взема заради малкият, не знаем какви ваксини има ли няма ли.. как ще се държи с други кученца..
Дали не си чула нещо по в/са, накой да си го е търсил. То може от друг район да е дошло..
Виж целия пост
# 456
Клод, аз ще ти дам само един пример за мъжки доста доминантен куч, без да давам личното си мнение, само факти. Един приятел от парка, с който се запознахме по-миналото лято има ротвайлер - Хектор на 5г. Това куче от как го познавам е голям доминатор, понякога и силно агресивен. Винаги нащрек дори в игрите си, а ако някой голям го излае, без да издаде и звук скачаше и нападаше брутално. След няколко предупреждения от собственици с наранени от него кучета и след малко разговори с нас, ветеринари и приюта в Богров, Хектор беше прилежно обезтопчен Simple Smile Имаше един малък период в който беше доста смешен горканчо, тези хормони го побъркаха - не знаеше лош ли е, кротък ли е Mr. Green Тръгне да се перчи и се шашне, седне и започне да се оглежда... абе смешко. Този период мина доста бързо и сега тича и играе с всички кучета, без да се дръвчи, доминира и напада Simple Smile Вече е абсолютно послушен и уравновесен рот - да ти е кеф да му омачкаш голямата кратунка  Mr. Green

Киа, няма ли възможност за приемен дом? В Богров са пълни до гуша с кучета и не приемат нови попълнения Sad
Виж целия пост
# 457
_Jack_, честит малък дзвер! Здрав и жив да ти е шушмура и само готини неща да ви се случват!  Peace

Здрави пухльовци и на всички вас, в тази толкова задружна темичка!  Hug
Виж целия пост
# 458
Добро утро  Hug

ей на това се смея вече половин час  Joy


Времето вече се оправи, а срещичка ?

Виж целия пост
# 459
 Hug Здравейте момичета и момчета!Привет на малките и големи живУтинчета!
Доста съм изпуснала и сега четох,четох...и се кефих на постове и снимки  Grinning
Бертичка,честито !  bouquet
Стоплихте ми сърцето и сега ми е едно веселко за цял ден,ще се постарая да съм по-редовна  Embarassed ,пък и някоя снимка да кача на вагабонта Лъки,да видите как помага в "разсаждането" на китки  Laughing
Лек и хубав ден, и много нагушвания на гадинките !
Виж целия пост
# 460
Е така сме си по цял ден.....няма сила която да ни накара да се изсулим от там, освен храната LaughingВчера нашите идваха да я видят, баща ми пита мецанка с дивана ли върви, щото иначе ще трябвало или да купува нов или той да ляга на пода Laughing


Виж целия пост
# 461
Тони, момичето кога е виждало диван, кеф и е сега да си лежи на мекичко  Hug
Виж целия пост
# 462
Киа, ще се ослушвам за черното лабче. Дано да му се намери дом. Praynig
Тони, Хера знае къде е хубавото. Виж каква усмивка е отпрала. Hug
Джак, моят дакел се страхуваше от асансьор през цялята си първа година, но сега влиза преди мен. Стълбите започна да ги изкачва и слиза чак на година и 1-2 месеца(на ръце си го носех), но това е специфична особеност заради гърба на дакелите. Споко, Чарли ще свикне с всичко. Снимката в тревата е направо за картичка! Heart Eyes
----
За мамите със срещата - двоен данък! Whistling
Виж целия пост
# 463
Тони, ами то момичето си е у дома  Simple Smile

Такъв усмихнат поглед вади, сякаш нищо повече не иска от света   bouquet

Burmichka не се притеснявайте от упойката. Оправете очето, само с капки най-вероятно няма да мине.
Момчето няма да се разгонва, то е постоянно готово, стига да надуши женска. Момичето ви е хубаво, но има толкова много питове и толкова трудно попадат на свестни стопани, че най-големия риск за мен било подходящото задомяване на мъниците, дори да ги подарявате. А има и доста питове, натирени на улицата, за които всички бебоци отнемат от възможността да намерят своя спокоен дом.

Направете си експеримент и пуснете обява продавам/подарявам питове. Вижте що за хора ще ви потърсят.

Ая, страхотен поглед вадите  Hug

Момичета, като изчезна за няколко дни и после чета чета, прегръдки за всички пропуснати   Hug
Виж целия пост
# 464
Абе вашите гадинки кога горе долу се научиха да не правят бели където сварят (за пишкането иде реч ) ? Знам че още е много и Чарли още се адаптира към ситуацията, ама малко ме притеснява факта ,че е по-големичък, отколкото беше Рая , като я взех . При Рая пишкането никога не беше 2 пъти на едно и също място, а този младеж упорито си е харесал да пикае до сушилника и. въпреки че пръскам уж с дезодорант, сякаш не му пречи . Та ако имате друга идея някаква , че вече на мен взе да ми пречи миризмата на дезодоранта  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия