90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 525
Аз малко се позагубих напоследък, но уикенда почти не съм стояла вкъщи, камо ли пред компа. Режимните менюта от предните дни бяха: ВГХ: пица с доматен сос и гъби за обяд и палачинка с "Нутела" за вечеря; плодовия изкарах на общо 3 банана, шепа лешници, фреш портокал, малко диня и салата домати, краставици, тиквичка, авокадо и семки; днес белтъчини:
З: банан
О (в 15:30! Sad ): свинска пържола на фурна+салата домат и краставица
В (пак късно съответно): пилешко на фурна+ салата домат, краставица, тиквичка, репичка
dejie, сподели как ти се получи "фалшивия" хайвер? Вкусно ли става и какъв грис използва?
диетичната, сигурна ли си за "Парацетамол"-а, че задържа вода, понеже това би обяснило моят застой в кг отпреди няколко седмици? Много се чудих дали оказва влияние...  Thinking
Честито на всички фиданки, които са приключили с режима тези дни! Поздравления, момичета, за хубавите резултати!   bouquet Дайте снимки, изфукайте се!  Wink Сериозно, много ще е яко да ви видим "преди-след"!  Flutter

Виж целия пост
# 526
Здравейте фиданки продължавам на водица ама ми е отпаднало Simple Smile нзм дали ще издържа
хич не се чувствам добре. Някакъв съвет може ли  Cry

Топъл чай ,и в леглото възможно по- рано , и утре ще си като перце ! Peace                                                                                       radoskka Не видях грешка в менюто ти, само , ако ти е възможо - издърпай вечерята поне с час по- рано , има значение ранната вечеря ,тук всички го усещаме   bouquet
Виж целия пост
# 527
Гигито, преди 10 дни пак пих два дни парацетамол и пак бях на плюс. Голяма гадост е този парацетамол. Вече само на амъртно ложе ще го пия! Още вчера след като го изпих ме хвана яд, а сутринта ми идеше да изхвърля кантара. Просто друго което съм яла не ми е оказвало влияние до сега.
Виж целия пост
# 528
Gigito,aз от няколко дни се каня да кача снимка,ама не умея Embarassed срам не срам признавам си.Някой,ако може да ми обясни как става,ще съм му много благодарна
Виж целия пост
# 529
dejie, сподели как ти се получи "фалшивия" хайвер? Вкусно ли става и какъв грис използва?
Ами...  Rolling Eyes Не беше лош  Mr. Green Използвах обикновен грис, останал ми от някакви опити за десерти на дребния. Сложих оцет вместо лимон, това не ми хареса особено. Като цяло имаше вкус на хайвер, чак се замислих кога за последно съм яла истински домашно разбит хайвер и какъв беше вкусът му, защото "фалшивият", без грам хайвер вътре, поразително прилича на купешкия рибен хайвер.  Simple Smile Не можах да се сдобия с маслини навреме, чак за вечерята добавих готова купена маслинова паста, уж да го доовкуся, но явно му дойде много, защото вкусът се замаза, усещаха се само маслини, отделно, че беше много солена. Като цяло не стана това, което очаквах, то като не можеш да му сложиш орехи, като не можеш да му сложиш  лимон... Нали денят мина, хапнах си го.
Инка, ти как направи твоя, получи ли се добре? 

Честито на всички момичета в почивка, браво за резултатите, успешна почивка, няма да се отпускате, ей! Аз имам още 3 четворки. И все пак да се похваля под сурдинка
Скрит текст:
Днес видях отново двете черти на теста за бременност, още не смея да се радвам, че предишната завърши рано-рано, освен това и преди нея съм проблемна, при мен работата е сложна. Чудех се защо все ми се спи и все съм гладна. Ще си изкарам четворките, ще увелича само порцийките, ще вечерям по-късно, за да не смъквам повече и да не огладнявам, ще се опитам да се придържам към правилата на почивката после. Ако бях в началото бих се отказала, но след 13 свалени килограма, сега изпитвам голям страх да не ги трупна обратно за отрицателно време, ако прекратя диетата по средата. То и без това нищо не се знае следващите няколко седмици как ще се развият нещата. Стискайте ми палци и не казвайте на никого.
Виж целия пост
# 530
 thumbsup smile3505  bouquet
Виж целия пост
# 531
Късмет Delije  bouquet
Виж целия пост
# 532

Hug
Виж целия пост
# 533
Dejie Hug
Виж целия пост
# 534
Кака Дака, стресна ме с тоя аватар. Помислих си "ауу аз кога съм писала"?  Joy Дежи:
Скрит текст:
Стискам ти палци всичко да е наред този път. И да ти кажа, майната им на килограмите, щом сега свали, пак ще свалиш. Няма по-хубаво нещо от това да си майка. Желая ти от сърце и второ детенце!
В първия ми почивен ден обяда беше белтъчини, а вечерята въглехидрати. Чета, че всички сте по-доволни от обратната комбинация, ама следващия път.  Grinning
Виж целия пост
# 535
  bouquet Dejie
Виж целия пост
# 536
Иииии dejie  fingerscrossed smile3520
Виж целия пост
# 537
Дежи, успешен, пухкав и здрав финал ти желая!   bouquet
Виж целия пост
# 538
Стига сте спамилииииии, всичките!  Crazy   bouquet
Виж целия пост
# 539
dejie Айде и аз да не остана по-назад  smile3541 feeding newsm30 искренно ти го пожелавам.
И за да не е спам да се отчета за днес въглехидрати:
З:портокалче
О и В:макарони с лютеница и кетчуп много вкусни

Лека вечер и сладки сънища  1countingsheep
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия