90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 480
Здравейте Hug
След ВХ съм -200
Днес плодов
з банан
о ябълка и банан
ДО 20.00 съм на ябълки и фрешове
Така ми се иска утре да видя 61 пък дори и 900 Heart Eyes

Виж целия пост
# 481
мама на Викито , влязох си в дрехите от преди 4 г.  Hug
Доволна съм.  Peace
Ей, здрасти Жабче ,ти е появи ! Снощи се сещах за тебе , като взеха да си предават ключовете от кухните доброволно   Hug Щото нали каза , че се удави и си викам - ай завалийката - каза и го направи  Joy      Поздравления за хубавия резултат   bouquet                              

 Joy Това ми най-хубавия ден - водния. С плодовете не сме на ТИ и предпочитам вода.  Laughing
Тъдява съм аз , не съм избЕгала , но тез дни бях по улиците , по плажа... Grinning

Днес менюто ми се обърка , наденицата беше  Sick , нищо че е домашна.  ooooh!
О. пържени тиквички с кис. мляко и кашкавал на МВ
В. салата и кашкавал на МВ
Виж целия пост
# 482
момичета днес ми е първият воден чувствам се без сили пия вода но съм си гладна Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 483
Някъде напред в темите прочетох за сиренето че ако е с над 16 мг масленост да не се яде в белтъчният ден. Това значи ли че изобщо в никой ден не може да се яде такова сирене? А толкова го обичам...
Виж целия пост
# 484
Задължително ли след като съм яла наобяд яйца,вечерта пак трябва да е същото?Що не ядох мръвка да се.... Laughing
Виж целия пост
# 485
Днес: З: ябълка, О: бадеми, В: пиле и салата Реших малко да разтоваря, че тези дни прекалих ....

П.С. Събота и неделя прекалих с яденето, не като количества, но смесено хранене и резултатът е +1,5кг. Не правете като мен   Embarassed
Виж целия пост
# 486
момичета днес ми е първият воден чувствам се без сили пия вода но съм си гладна Cry Cry Cry
  Не плачи ,не се давай , направи си топъл чай ,ама повечко и пийвай ,ще ти мине глада . Ей го , деня почти измина ,не се давай  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 487
Валето, аз съвет за варицелата не мога да ти дам, но мога да съм ти полезна с идея за соев продукт, защото от 18.03. заради постите съм изключила от менюто си животинските белтъчини. Тази година открих соевите хапки. Трябва предварително да ги накиснеш за около час в гореща вода, а след това с тях можеш да си приготвиш каквото искаш. Аз съм ги правила в гювече - нещо като кавърма, на тиган с гъби, и с доматен сос. И по трите начина ми харесаха. Подправките са на вкус. Този път планирам да ги овкуся със сусамов тахан и лимонов сок и да ги прибавя към зелената салата. Но това последното още не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 488
Притеснява ме само това,че съм с гастрит и започна често да напомня за себе си от както започнах диетката... Осбено плодовия ден много ми е тежък.
Привет и от мен!
Изчела съм доста от темите и се чудех как никъде не срещнах някой да има оплаквания, мислех си, че само при мен го има този ужас. При мен кошмарът е на любимият ми протеинов. Обяснявам си го, че е заради плодовия ден, след който явно имам нужда от постепенно захранване. Още след протеиновия обяд ме хващат адските гастритни болки или бурно разстройство, понякога и двете.
Правих известно време режима по време на бременността. Целта ми беше да не кача килограми, т.к. забременях с критичен ИТМ. Почти удържах положението. Сега опитвам да го започна пак.
Нана, прочетох, че си достигнала желаните кг на четвърта врътка, а при пета и шеста по колко сваляш? Волята ти те ме оставя без думи. респект
Виж целия пост
# 489
мерси за подкрепата дано да минава побърза и всички около мен ядат Shocked Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 490
Нана, прочетох, че си достигнала желаните кг на четвърта врътка, а при пета и шеста по колко сваляш? Волята ти те ме оставя без думи. респект

Петото и шестото завъртане ги правих, защото през почивките и свободното от режим и почивка време кантарът се опитва да тръгва нагоре с по 3-4 кг. Реално затова ги правя тези завъртания, за да го върна където искам да бъде. Затова и пиша, че когато си бил много дебел борбата за теглото е доживот. И твърде вероятно аз лично ще си въртя режим и почивки още доста време, като се надявам организмът ми най-после да капитулира и да се примири, че няма да види фандък от мен и няма да си върне старите запасчета Mr. Green
Виж целия пост
# 491
Някъде напред в темите прочетох за сиренето че ако е с над 16 мг масленост да не се яде в белтъчният ден. Това значи ли че изобщо в никой ден не може да се яде такова сирене? А толкова го обичам...
Това къде в темите го чете?!?Аз не съм пропускала пост от близо 4 месеца(с изключение на няколко поста на Отслабваща мама напоследък-много ме натоварват и не мисля,че всичко е достоверно)и няма такова нещо.Най-вероятно е било в някой от постовете,които съм пропуснала,но ако е така,не се бой.

GodaiVa ,може да ядеш м
Задължително ли след като съм яла наобяд яйца,вечерта пак трябва да е същото?Що не ядох мръвка да се.... Laughing
есо довечера.Просто
Задължително ли след като съм яла наобяд яйца,вечерта пак трябва да е същото?Що не ядох мръвка да се.... Laughing
резултатите са по-добри,ако се яде еднакво на обяд и вечеря.
Виж целия пост
# 492
момичета днес ми е първият воден чувствам се без сили пия вода но съм си гладна Cry Cry Cry


Мола не се предавай , и аз съм с теб . Недей да мислиш за хапване и изпий някой чай да убие глада. Simple Smile Успех остана малко   sport027
Виж целия пост
# 493
Днес ми е много натоварено та на бързо.
Да ходи по дяволите смесеното хранене  Twisted Evil
Влязох си в едни дънки. От миналата седмица насам панталон, клинове, джинси, сега и дънки  Party
В същност за 37 дена от 75.2 съм вече 64.8, т.е. -10.4 кг. Гардеробът ми е за 60 килограма  Laughing, остават има няма 5. Ноооо искам да го сменяяяяям, ще се пробвам на 55 да видим до къде ще стигна тази врътка, а защо и да не направя още една след почивката  Hug
Виж целия пост
# 494


Ето на след първият месец от диетата свалих 8 кг. , а след вторият месец само 2 кг. Сега няма да правя втори воден който се пада в други ден .


Klem4e Ние сме заедно ако не се лъжа на 17-ти ни е втори воден нали така.
А защо няма да го правиш.?
Така е заедно сме.
Няма да го правя , защото имам чувството че след воден не се сваля толкова....И други фиданки са го писали.

Ама така и не си купих домакинска везна ......голяма съм бяла птица значи.....Филийката хляб се добавя към обяда във белтъчен ден само - така ли .....че немога да намеря постовете , където се пишеше това .......Нали темата се пише със скоростта на светлината  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия