90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 510
А свърши тя за днес. За домочадието и то за утре за закуска и аз ударих кепенците.  Joy
Виж целия пост
# 511
А свърши тя за днес. За домочадието и то за утре за закуска и аз ударих кепенците.  Joy
Има сделка ,оттърва  bambam : #Cussing out  bouquet
Виж целия пост
# 512
https://docs.google.com/document/d/1T4MFaup5ga6ALMoMTfNhLlFBKcze … /edit?usp=sharing
тук ще качвам новите рецепти споделени от вас и изпратени до мен. От следващата тема ще изтрия старите линкове и ще добавя само този Peace
Виж целия пост
# 513
https://docs.google.com/document/d/1T4MFaup5ga6ALMoMTfNhLlFBKcze … /edit?usp=sharing
тук ще качвам новите рецепти споделени от вас и изпратени до мен. От следващата тема ще изтрия старите линкове и ще добавя само този Peace


 Hug
утре ще си позволя да ти пратя някои мои.
предавам ключа, ще помоля да ми отключите към 5, да си направя кафето  Crazy
Виж целия пост
# 514
ключа събран и до припадане не го давам Joy
Инка честит нов ник. Чакам вашите рецепти Heart Eyes
Виж целия пост
# 515
Аз преди 20 го издавам. Ама много хубава ми стана супата. Сложих бульона от едно бутче + бутчето, лук, картоф, морков беше не картоф, домати, гъби. На края в чинията черен пипер и къри. И си я изядох на два пъти с леко овкусена зелена салата.
За утре си купих спанак. За мен спанак с ориз във фурна, ама още не знам как да го направя. А за домашните спаначник от останалия спанак.
Ооо, Инка  newsm81 ама и режимна си си  newsm74
А защо не ми се получава с този линк пак тинки? Иска ми мейл и парола
Виж целия пост
# 516
Опа Шанел, какъв картоф в белтъчен Whistling
И аз днес белтъчен. Закуската беше круша, обяда домати със сирене и купа таратор а вечерята свинско със зеле и салата домати и краставици
Виж целия пост
# 517
А, и заместничка си имам , така че , правете си му сметката вечерния час ще се спазва до дупка   Laughing                                                          Тинки, милост нямаш , бе кака .Щом е за кафенце , отпусни малко хватката . В диетата никъде не пише да лишаваме диетуващия от животоспасяващата тъмна и ароматна течност .  Joy  bouquetени тайм ,нъл тъй  Wink Laughing
Виж целия пост
# 518
Аааа не така с кафето! Не богохулствай  Joy
Виж целия пост
# 519
Аз преди 20 го издавам. Ама много хубава ми стана супата. Сложих бульона от едно бутче + бутчето, лук, картоф, домати, гъби. На края в чинията черен пипер и къри. И си я изядох на два пъти с леко овкусена зелена салата.
За утре си купих спанак. За мен спанак с ориз във фурна, ама още не знам как да го направя. А за домашните спаначник от останалия спанак.
Добър вечер! За кой ден е тази супа?
Виж целия пост
# 520
Добър вечер! За кой ден е тази супа?
[/quote]Сгрешило е момето,за другия път ще си знае  Hug
Виж целия пост
# 521
Ами 3 деца около мен бушуват в момента. Грешка на клавиатурата, морков беше, не картоф. Даже бутчето не го обезкостих, че съвсем водниста щеше да бъде.
Виж целия пост
# 522
Ами 3 деца около мен бушуват в момента. Грешка на клавиатурата, морков беше, не картоф. Даже бутчето не го обезкостих, че съвсем водниста щеше да бъде.
Peace  Laughing
Виж целия пост
# 523
  Добър Вечер , скъпи ми фиданки  Simple Smile
  И ето че и аз се нареждам да се отчета за днес и да предам ключа от кухнята - до мен само бутилчица с минерална водичка , нищо друго  Peace
 Днес белтъчен и сефте пробвах на обед да съчетая с филийка пълнозърнест клисав хляб.
   
 чаша топла вода с няколко капки лимонов сок 10:30
З:  към 11:30 два портокала
О:  към 13:30 - 14:00 голяма марулена салата+ купичка катък (кисело мляко и сирене натрошено)+           филийка пълнозърнест хляб
В 20:30 нейде почти салата марули + катък и 3 печени чушки

 Водата малко не ми се получи днес- към 2 литра има няма общо с чайовете, но тази вечер съм решила да не се наливам , че се съмнявам че като съм сега преди МЦ и пия вечер по-голямо количество вода и задържам .

Незная как е редно , момичета - дали е грешка като повечето вода се пие вечерта , или трябва да е както с вечерята , примерно през деня повече вода, вечер по-малко.
 Малко се изразих подробно в този си пост , но напоследък съм зациклила на 66 и некви грамове и няма мърдане ,  а съм трета седмица вече на режима( при стартови 68,800кг)
Виж целия пост
# 524
Здравейте фиданки продължавам на водица ама ми е отпаднало Simple Smile нзм дали ще издържа
хич не се чувствам добре. Някакъв съвет може ли  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия