90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 720
 Да се включа и аз по въпроса-на всяка манджа мерудия Laughing Днес ми беше 15 ден от почивката и съм -1,8 кг.,а като се има предвид,че днес ми беше плодов,се очаква утре резултата да е още по-добър.Моята стратегия е горе-долу същата като на  Alekstraza.Само където моите минуси са след дладки вечери,така че наблягам на тях.И аз хапвам храните,от които качвам предимно за обяд(белтъци и варива).Плодов си правя задължително всяка седмица(днес ми беше 2-ри).Миналата седмица имах 1 смесено и късно хранене(направо си беше оливане и няма да се повтори скоро).Утре пак ми се очертава смесване,че ще дегустираме примерни менюта за кръщенето на мишленцето.
 Закуската-плодова,спазване на часовете и вечеря към 17.30ч.
 Peace
Виж целия пост
# 721
Здравейте,късен отчет от мен
Днес Варива:З-1/3 банан(толкова имаше);О-ориз с гъби,грах,царевица,моркови,маслини и зелен лук+филийка Вита;В-от ориза+салата домат,краставица и зелен лук.
Тази вечер съм се метнала да правя козунак,да видим утре на обед как,ще устискам на изкушението.
Виж целия пост
# 722
Добро утро и от мен.
След вчерашните абсолютно режимни варива,+1.200. ooooh! Sick Това вече на нищо не прилича. Tired

Днес ВХ:
з: 2бр.киви
о: макарони с лютеница
в: май ще е Наполеонка +лентичка черен шоколад

Май взех да се отказвам да правя воден ден в събота. Едно, че ще сме на гости на майка ми в Пловдив и смятам, че ще ми е трудно, второ че постоянно чета как някой след воден има ужасно дълго задържане. В дилема съм... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 723
Алия, идеята на водния не е сваляне на кг, а пречистване на организма от токсините, полезно е, има си специално място в режима, аз не бих го пропуснала заради няколко дни задържане. Вече за гостито - гадно е, да Simple Smile Можеш да си напълниш в кутии каквото мама е сготвила да си имаш за следващите дни  Laughing

Момичета, може вече да се прехвърлите в новата тема.
Виж целия пост
# 724
Добро утро ! От вчера съм на минус 600 гр.
Днес съм на белтъчини. Много го обичам този ден . Явно съм месоядна.
За закуска плодовете са ми два портокала,черно кафе
Обяд - ще си хапна вкусно ,вкусно пилешка пържола със зелена салата,бульоче
Вечеря -1/2

Виж целия пост
# 725
А нова тема има ли?
Виж целия пост
# 726
Гали, ето тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=715567.0
Виж целия пост
# 727
Някъде напред в темите прочетох за сиренето че ако е с над 16 мг масленост да не се яде в белтъчният ден. Това значи ли че изобщо в никой ден не може да се яде такова сирене? А толкова го обичам...

Не над 16 % Ирена, а над 60 % мазнини, когато съдържа сиренето/кашкавала ,вече се смята за мазнина ,а не за белтък - просто в него няма вече достатъчно белтък, повечето съдържимо е мазнина - стопи едно такова сирене на тигана и ще се убедиш сама, като видиш какво плува там!

Такова сирене е например пармезана.
Виж целия пост
# 728
dejie, мерси за поощрението Simple Smile
За кафето....вчера беше с маааалко мляко  Embarassed без да се усетя, но от днес вече е чисто. Тази сутрин кантара показа минус, та чак ми беше съвестно днес да ям въглехидрати  Grinning
Съвестно, до преди малко......прегреших с една овесена бисквитка с шоколад - нали овесени бисквити са позволени във въглехидратния ден ?
Отивам да почета малко в темата с рецептите, че съм голяма питанка Simple Smile)
Виж целия пост
# 729
Някъде напред в темите прочетох за сиренето че ако е с над 16 мг масленост да не се яде в белтъчният ден. Това значи ли че изобщо в никой ден не може да се яде такова сирене? А толкова го обичам...

Не над 16 % Ирена , а над 60 % мазнини когато съдържа  сиренето , в него няма вече достатъчно белтък , повечето съдържимо е мазнина - стопи едно такова сирене  на тигана и ще се убедиш сама, като видиш тигана пълен с мазнина  !

Подозирах, че тази простотия е излязла от тебе, отслабваща мамо  Grinning
Тигана ти няма да е пълен с мазнина /освен ако не си го измила добре/ а ще е ВОДА
В мазните сирета, процентното съдържание на вода е високо....
А това, че разглеждането на съдържание на мазнини и калории няма място в този режим, няма да го коментирам
Виж целия пост
# 730
dejie, мерси за поощрението Simple Smile
Съвестно, до преди малко......прегреших с една овесена бисквитка с шоколад - нали овесени бисквити са позволени във въглехидратния ден ?
Разрешени, но ако са с шоколад - само за вечеря  Peace Сладкото е само тогава, не е през целия ден.
Виж целия пост
# 731
Фунален отчет след първите 90 дни:
1 месец: -7.1 кг
2 месец: -5.7 кг
3месец: -5.0 кг
Налени обиколки за 45 дни /започнах да ги свалям на 45- ти ден/:
Ханш -10см, талия -11см, бедра -6см и ръце -2.5см!

Излизам в заслужена почивка  newsm44


Поздравления и от мен на Алекстраца, Жабка и Диетичната за отличните резултати  Sunglasses
 bouquet
  bouquet  
  bouquet
Виж целия пост
# 732
Разрешени, но ако са с шоколад - само за вечеря  Peace Сладкото е само тогава, не е през целия ден.
Ужас, значи съм объркала,знаех си......... Охххх
Виж целия пост
# 733
Някъде напред в темите прочетох за сиренето че ако е с над 16 мг масленост да не се яде в белтъчният ден. Това значи ли че изобщо в никой ден не може да се яде такова сирене? А толкова го обичам...

Не над 16 % Ирена , а над 60 % мазнини когато съдържа сиренето , в него няма вече достатъчно белтък , повечето съдържимо е мазнина - стопи едно такова сирене  на тигана и ще се убедиш сама, като видиш тигана пълен с мазнина  !

Подозирах, че тази простотия е излязла от тебе, отслабваща мамо  Grinning
Тигана ти няма да е пълен с мазнина /освен ако не си го измила добре/ а ще е ВОДА
В мазните сирета, процентното съдържание на вода е високо....
А това, че разглеждането на съдържание на мазнини и калории няма място в този режим, няма да го коментирам

Дадено е в книгата, това за сирената, ама ти явно, никога не си я чела  Naughty

Не се броят калории  Stop , но мазнината е строго ограничена от авторите на 3 чаени лъжички на ден - 1 ч.л. зехтин за основното ( и за обед и за вечеря общо 1 ч.л.) и по 1 ч.л. за двете салати - обедната и вечерната - това прави общо 1 супена лъжица за целият ден!

В Плодов ден, пък, въопще са я изключили мазнината, тъй като си я набавяме тази супена лъжица от ядките !

А това, че в сирената над 60%  имало вода  Thinking - ще се опитам, след малко,  да изстискам вода от пармазана в хладилника ми  Laughing
Виж целия пост
# 734
Дадено е в книгата, това за сирената, ама ти явно, никога не си я чела  Naughty

направи скрийн шот да го видя с очите си и ще те призная за капацитет  Sunglasses

а от пармазана в хладилника ми  Laughing

сравни пармАзана си с моцарела например и пак ми пиши
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия