Борислава - галено име?

  • 8 372
  • 36
# 30
Въобще не мога да се съглася, че Боби е име, предназначено само за кучета.
Виж целия пост
# 31
Сетих се за Биси - познавам една Борислава и всички близки я наричат така.
Виж целия пост
# 32
Сетих се за Биси - познавам една Борислава и всички близки я наричат така.
И аз познавам Биси, но цялото й име е Бисерка.
Виж целия пост
# 33
Бау - бау  Joy
Виж целия пост
# 34
Имам позната Борислава, викат й Биби.
Виж целия пост
# 35
Само Бо като че ли най харесва.
Виж целия пост
# 36
Борислава е много хубаво име и много българско. Поздравления за избора!
Имам две познати с това име и към двете на галено всички се обръщат с Боби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия