На НОЕМВРИйското дете... вече всички чухме сърчице! Тема №4

  • 21 073
  • 751
# 480
Вампирче, хайде не с лошата де, чак пък с червено  Laughing.
Виж целия пост
# 481

От нета е снимката, ама набрах да ми дадат снимки от 7-10 седмица. И изкарах тази. Тези 2 топчета да не са близнаци?  newsm78

аааа Вампи недей така ,4е ако са две ти подарявам едното..уж ни6то не каза докторката за две,а и в рода няма близнаци..надявам се с едно да се размина Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Вампирче, хайде не с лошата де, чак пък с червено  Laughing.
Ох, шегувам се. Гърча се тук цял ден да се хиля за щяло и нещяло...
Сутринта рано рано му ударих един рев, че изпратих момиченцето ми на зелено училище и по традиция, всеки път така рева като я пращам някъде, защото вместо да се радвам с нея, че заминава, аз - черногледата почвам да си мисля - Децата от река Лим, Децата от Индиго... Трагедията в Индокитай през 22-ра,... и така му удрям по един юнашки рев за норматив всеки път. И като ми се обади, че вече са на половината път, дойде сърце на място и почнах да пускам дебелашки шеги в нета  Crazy Laughing

аааа Вампи недей така ,4е ако са две ти подарявам едното..
Joy Joy Ако е момче го разменям за момиче, защото вкъщи имаме вече 2 броя момичета и мъжа ми ме е заплашил, че трябва да родя момче, иначе  newsm78 newsm78, не знам какво ще стане...

Сега по-възпитаните да не четат, че ще ги възмутя. Но казват, че мъжете, които имали дъщери били по-големи майстори, защото всеки можел да бодне краставица и да извади краставица (момче), но само майстор може да бодне краставица, а да извади слива (момиче) Crazy bowuu
Виж целия пост
# 483


В 11-та седмица съм и преди няколко дни го усетих Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Олеее, колко мило, аз само как го чакам да го усетя.  Two Hearts, като се има впредвид, че ми е втора бременност и съм по напреднала, отколкото калкулатора ми казва- всеки момент чакам.

Чела съм, че има случай , че ако ти е обърната матката по- рано се усеща бебето. Не мога да си спомня точно какво пишеше в статията, но малкия много рано го усетих и беше приказно - сега искам пак.

За АМ  не ми се спори , но детето ми е в отлично здраве  Hug да чукна на дърво.
Виж целия пост
# 484
Не знам, според мен във всяка следваща бременност организмът е все по-настроен да усеща движенията, сетивността е друга, всичко е познато и преживяно, по-лесно се улавя.
За първата бременност бях сигурна, че ще е момиче, този път нямам идея. Иска ми се пак момиче Grinning
Виж целия пост
# 485

В 11-та седмица съм и преди няколко дни го усетих Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Олеее, колко мило, аз само как го чакам да го усетя.  
Ее... значи е възможно?? Защото и аз усещам и то от миналата седмица още някакви помръдвания в себе си, ама всеки вика - Да бе да... и накрая се отказах, че е бебето.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 486
То е Wink Peace
Виж целия пост
# 487
А какво точно усещате? newsm78
Защото аз на няколко пъти миналата седмица ми се стори, че усещам нещо, предимно като бях легнала. Но по-точно нещо като втвърдяване на част от корема си усещах, не знам и аз какво е.
Виж целия пост
# 488
Здравейте момичета аз на 25 години от София, бременна съм в 12 седмица с очакван термин 09.11.2013, може да ме впишете на първата страница.

Иначе ви чета от доста време но не смеех да се включа.

Пожелавам на всички ни леко бременеене и едни красиви ноемврийчета
Виж целия пост
# 489
хахахаха това с краставиците ме разби направо Simple Smile  
Хей толкова благородно ви завиждам, че го усещате Simple Smile
Нали знаете тия бабините неща дето като е бременна жената и си открадне нещо за ядене, после където се пипне-там остава белег с формата на храната. Та моята майка е крала ябълки и малко под пъпчето и леко в дясно имам белег- ябълка и то отхапана-като парчето е до нея и дори си пасва, има си и дръжка. Онзи ден като бях на АГ и като ме гледаха на видеозона точно под ябълката го откри - та вече вкъщи му викаме Ябълчо  Mr. Green
Виж целия пост
# 490
Дорис, усещам точно преобръщане, помръдване. Вечер, когато съм по гръб.
Виж целия пост
# 491
alexandraar Знаех аз , че ще се запишеш скоро. Гледам те , че четеш, ама не се записваш. Номер сто - добре си ни дошла и леко бременеене.   bouquet

Вампирче, сериозно - пръскам се от смях с твойте коментари... Явно си много забавен човек, как ти ги ражда главата такива бисери - незнам .... Mr. Green

За усещането в коремчето- нали не си мислите, че ще ви събуди с шут в коремчето, както седмия месец примерно. Почва се леко- полеко, отдалеко .Simple Smile

Аз да ви се похваля такова ми е щастие откакто не виждам свекито  Simple Smile Вече 4 месеца само поздрави си пращаме . Дебне пак по скайп хиената, ама- няма ме , не ме търси. ЕЕЕ , то голям кеф било да не ти е на главата.. Първия път като бях бременна стягахме заедно сватбата и замалко да я удуша. Скъси ми живота поне с 3 години....
Замалко да ме разведе това същество и ММ ми вика: Ама ако се разведеш нали пак ще си намериш някой и той  ще има майка? А аз му викам: По това ще го избирам - да няма.....
Виж целия пост
# 492
Здравейте момичета аз на 25 години от София, бременна съм в 12 седмица с очакван термин 09.11.2013, може да ме впишете на първата страница.
Ей, дългоочаквания номер 100  Hug добре дошла! Заради теб написах на първа страница едно 100, можете да изтичате да го видите. Вече сме си доста сериозен отбор, нали?  ooooh!

Вампирче, сериозно - пръскам се от смях с твойте коментари... Явно си много забавен човек, как ти ги ражда главата такива бисери - незнам .... Mr. Green
Благодаря ти за това, Маги, но ако питаш мъжа ми  ooooh! ooooh!, хич не съм му забавна, особено като почна да се заяждам  newsm47. Може и да съм била някога забавна и да е останало нещо у мен, но живота ме направи доста сериозна и черногледа. Та чак не мога да се трая на моменти. Останалото ще го спестя на форума и ще го запазя за психиатъра си... Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 493
О,колко е хубаво че вече усещате малките бебчета,истинско чудо е това.Аз го наричам малкото паразитче,нали се храни от мен- та това си е жив паразитизъм!:)Моите две момчета бяха много мързеливи и много късно ги усетих ,сега се надявам да е по-рано, ама с тая мазнинка по корема ,едва ли.Засега се чувствам по скоро преяла,а не бременна,все ми е тежко,лежи ми се,ям по малко и честичко.
Много ме забавлявате с шегичките си ,отивам да полегна...

За темата-на 33 ,София
Виж целия пост
# 494
Здравейте , сега се връщам от видеозона. В четвъртък имах отлепяне на плодния сак. След 4 дена лекарства и само в леглото днес доктора доволно се усмихна, защото отлепянето сега е много по-малко. Първите кръвни изследвания  и урината са в норми, микробиологията ще е готова края на седмицата, а аз продължавам с режима в леглото. 
Обсъждате усещането на бебето.. С предната бременност към 14г.с. мислех че го усещам, но в крайна сметка са били червата ми, усетих го към 20 г.с.. Сега не бързам, просто искам всичко да е наред. 
Към 10г.с. не ми прилича на 2 топки, а по скоро на ядка  Simple Smile Сега като си гледам снимката  Thinking въображението ми заигра, на много неща започнах да оприличавам ембриончето   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия