Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
-
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
-
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от основните притеснения, изразени във форума?

, като се има впредвид, че ми е втора бременност и съм по напреднала, отколкото калкулатора ми казва- всеки момент чакам.
да чукна на дърво.

. Може и да съм била някога забавна и да е останало нещо у мен, но живота ме направи доста сериозна и черногледа. Та чак не мога да се трая на моменти. Останалото ще го спестя на форума и ще го запазя за психиатъра си...
въображението ми заигра, на много неща започнах да оприличавам ембриончето