На НОЕМВРИйското дете... вече всички чухме сърчице! Тема №4

  • 21 073
  • 751
# 540
Добре дошла на мама 101 Simple Smile Много се радвам за теб, стискам палци и леко бременеене Simple Smile
Виж целия пост
# 541
Вампи, мерси, определено ще ми трябва здраво стискане на палци  Hug
Аз да ви кажа, онзи ден си купих да се мажа с това http://www.palmers.com/product/detail.php?ID=80&SID=2&B=Y, някой да го е ползвал, отзиви ? На мен за сега ми е ок, като изключим, че е много ароматно и на моменти малко ме дразни миризмата...
Виж целия пост
# 542
Мортиша, в темата за триватиминола се отрича ползването му по време на бременност, заради вит. А  Wink

Аз смятам съвсем скоро да ида да си мазна кичурите. Те са 10-ина, но са израснали и няма как. Русите мацки аууууу ако не се боядисваха  Grinning
Пепи, две от съседките са ми близки, на едната сме кумове. На тях съм казала и 2 други клюкарки ги питали дали съм бременна, че ми личело по изражението Shocked И казали "ще видите, че е".
Папи, ти лекуваш ли ги гъбичките или не, че не разбрах. Моите вече много ме дразнят и не знам как ще се разберем с тях до края на 3-ти месец  Crossing Arms
Габба, аз си имам черешка над коляното. Баща ми отишъл да бере череши от съседите по нощите и без да иска цял клон откъснал. Майка вика, че още си спомня как се е шашнала, че ще се разсърдят съседите като видят  Joy Пък дали е вярно , един Бог знае. Аз от гълъб се уплаших първите дни, и се хванах за корема. Дано са бабини деветини.
Маги, аз съм много чувствителна на килограми. От години все внимавам как се храня, че качвам много лесно. Задължително се меря сутрин гола и след тоалетна  Peace
Звяра, и аз какаово ще поръчам. Това е най- доброто за стрии от маслата  Peace

ПС: на 27г. ,1-ва бременност
Виж целия пост
# 543
Звяра, първия път се мазах с Мустела против стрии, сега със Sothys. Нямам нито една. Но според мен независимо дали човек се маже с обикновен зехтин или със супер скъп продукт, е въпрос до еластичност на кожата. Този специално не съм го ползвала, но комбинацията арган+какао+бадем е добра за хидратация и подхранване Peace
Виж целия пост
# 544
Здравейте! Записвам се и аз на 34г първа бременост след повече от две годишно лечение.Много съм щастлива и същевремено уплашена  но се надявам и се моля, всичко да мине добре.Лека и щастлива бременост на всички Simple Smile
Добре дошла, но дай термин да те запиша и някой град, ако искаш  Hug

Аз от гълъб се уплаших първите дни, и се хванах за корема. Дано са бабини деветини.

Какво? Като се уплашиш от нещо и какво става? Че аз всеки път мъжа ми като се прибере отнякъде и ми изкарва пипката - все ще се е втренчил в мене я в коридора, я отнякъде другаде... ееййй, като го видя тоя човек и подскачам до небето.
Виж целия пост
# 545
Тоничка и аз съм така - плюс 4 кг. И на мен ми се струва много за началото на тре ти месец и се надявам да не качвам всеки месец по толкова, че ще стана 300 кила  #2gunfire

За цигарите Пуших в началото по 1-2 цигари дневно, но вече 1 седмица не съм докосвала, дано така да си остане до края!

Вампирче развесели ми деня!  moresmile

Деничка аз досега съм била само веднъж на преглед - теглиха ме, мериха ми кръвното, взеха ми урина и кръв за пълна кръвна картина, хемоглобин , кръвна група, резус фактор, рубеола, сифилис, хепатит Б и HIV. Следващият ми преглед е чак след 2 месеца. Казаха ми, че ако имам оплаквания мога да им звъня по всяко време!

За протокола - на 27 години съм (май месец на 28) от Севлиево, живея в Дъблин.

Аууу, щях да забравя - Добре дошли на новите коремчета и леко бременеене Simple Smile
Виж целия пост
# 546
Но според мен независимо дали човек се маже с обикновен зехтин или със супер скъп продукт, е въпрос до еластичност на кожата.
Тук съм съгласна с теб. Аз първата ми бременност си купих маслото на Икаров, но то така смърди гадно, че го зарязах след второто мазане. И така си откарах до края - без да се мажа с нищо. Качих 25 кг  bouquet, излезе ми огромно шкембе и.. нямам 1 стрия. Мои приятелки се напукаха като не знам какво. Просто зависи от вида кожа.
Виж целия пост
# 547
Сина ми има петънце като бенка отстрани на кръста.Когато бях бременна ме стресна много една котка и се хванах точно там.Предполагам е съвпадение,но знае ли човек Simple Smile
От собствен опит знам ,че за стрийте не е до предрасположеност.Аз съм предразположена имам си още от пубертета.Точно затова наблегнах много на мазането.До шестия месец се мазах с кремове от аптеката.След това със свинска мас.Приготвях я по специална рецепта(ако някой я иска ще я кажа) и не миришеше.Нямам нито една стрия на корема,а ми беше огромен.Накрая ме мързеше да си мажа и бедрата и там си имам стрий.
Виж целия пост
# 548
Здравейте,
казвам се Роси и чакам второто си дете през ноември, по - точно 21 ноември...... малко се притеснявам, аз съм отрицателе резус фактор, а моя прекрасен син Жорко е положителен резус фактор, след раждането ми бихо инжекция, а сега следим антитела...... след хубавите празници май съм на преглед..... желая на всички ноемврииски мами - лека бременност и хубаво и здраво бебче на финала  Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Вампирче какво ти изкарва???Тоя лаф не съм го чувала, хахаха Simple Smile

Абе момичета да ви питам, според вас има ли проблем да пътувам? Просто да споделите мнение, че сряда ще ходя към София и малко ме човърка. Иначе проблеми за сега да чукна на дърво нямам, ама все пак?  Thinking
Виж целия пост
# 550
Ами аз си мисля, че ми е суха кожата, след баня все се мажа с лосиони иначе е ужас, опъва ми се кожата и сърби, пък сапуни от дете не ползвам, че от тях направо скърцам цялата, затова ви разпитвам, а и нали нямам предишен опит  Hug
Мерси на всички за коментарите Simple Smile
Виж целия пост
# 551
Ванмпирче какво ти изкарва???
Пипката =акъла=ума  newsm78
Виж целия пост
# 552
Звяра, освен мазилата, много вода за пиене. Вътрешната хидратация е по-важна.

Аз се мажа от глезените до шията, за всеки случай Laughing
И задължително слънцезащитни - лице и открити части на тялото, дори и в града.
Виж целия пост
# 553
Хахаха, за първи път я чувам тая дума Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Звяра, освен мазилата, много вода за пиене. Вътрешната хидратация е по-важна.

Аз се мажа от глезените до шията, за всеки случай Laughing
И задължително слънцезащитни - лице и открити части на тялото, дори и в града.
Аз това какаовото само на корема, гърдите и "паласките" го мажа сега, останалата част от тялото с обикновен лосион. За слънцето бях забравила  Peace Леле, голямо мазане ще пада Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия