Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
-
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
-
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от основните притеснения, изразени във форума?
Много се радвам за теб, стискам палци и леко бременеене 



Пък дали е вярно , един Бог знае. Аз от гълъб се уплаших първите дни, и се хванах за корема. Дано са бабини деветини. 


, излезе ми огромно шкембе и.. нямам 1 стрия. Мои приятелки се напукаха като не знам какво. Просто зависи от вида кожа.