На НОЕМВРИйското дете... вече всички чухме сърчице! Тема №4

  • 21 073
  • 751
# 555
Здравейте! Записвам се и аз на 34г първа бременост след повече от две годишно лечение.Много съм щастлива и същевремено уплашена  но се надявам и се моля, всичко да мине добре.Лека и щастлива бременост на всички Simple Smile
Добре дошла, но дай термин да те запиша и някой град, ако искаш  Hug

Аз от гълъб се уплаших първите дни, и се хванах за корема. Дано са бабини деветини.

   
Какво? Като се уплашиш от нещо и какво става? Че аз всеки път мъжа ми като се прибере отнякъде и ми изкарва пипката - все ще се е втренчил в мене я в коридора, я отнякъде другаде... ееййй, като го видя тоя човек и подскачам до небето.
  очакван термин 11.11.2013г гр.Видин
Виж целия пост
# 556
 newsm51 rotfImbo rotfImbo вампирче няма такива коментари като твоите - сълзи ми потекоха даже Simple Smile
Честито на маминката 100 и 101 Simple Smile продължаваме да се увеличаваме това е много хубаво Simple Smile
Абе много сте писали бре моми Simple Smile няма изчитане това вашето  Rolling Eyes
За цигарите и аз да си кажа след + тест ги спрях и сега само когато се съберем с гости и в стаята се пуши си дръпвам 1-2 пъти и това е. Даже не мога да повярвам че не ми се пуши Simple Smile
За мазането - аз още си карам с хидратиращи лосиони, чудя се кога да си вземам специлани за стрии. Вие кога предполагате че е време да се почне мазонтенето Simple Smile
За протокола на 1-ва страница - аз съм на 24 години от Габрово Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Aз се мажа с HIPP MAMASANFT масажен крем и засега съм доволна . Преди ми се появиха стрии след като дръстично отслабнах с 15 кг и след 2 години си ги върнах , но се мазах с олиото на Икаров и сега нямам , дано и занапред не се сдобивам с такива чудеса , че не са от най-прекрасните неща по телата ни  Mr. Green
Виж целия пост
# 558
masakra ами почнах да ги лекувам че и мен взеха да ме дразнят изписаха ми гино-дактарин вагинални капсули и клотримазол крем за мазане доктора каза че не е проблем дано да не е........         аз се мажа с бебешко олио навсякаде по корема краката абе насякаде +4 кг съм  Laughing и аз се чудя ако продължа така до деветия ще се търкалм newsm03 а за пушенето сигорно ще отнеса доста критики ама не съм ги спряла само ги намалих до 5 на ден обаче когато съм в криза като днес направо не искам да казвам цифрата гледам да са наи слабите но едва ли това помага абе незнам кофти е ама не мога да ги спрА опитвам ама не става
Виж целия пост
# 559
Здравейте! Първо да благододаря за подкрепата и думите ви! Hug Heart Eyes
Добре дошли на новите мами!   Hug
-По въпроса с боите , на мен корените са ми израстнали 2-3 см. и определено не стои добре, но мисля ,че сега е момента да си оставя косата да израсте и да си е моята естествена, жизнена , мека и ненацъфтяла коса.Ако ме изпере съчмата ще се боядисам.Не съм против.
-Относно стряскането аз знам,че бременна жена като се стресне и ако се пипне някъде е възможно да стане петно на бебчето.Сестра ми има пиленце на ръката,защото майка ми се е стреснала докато е яла някаква близалка захарно пиле. Peace Аз започбнах зверски да се стряскам откакто забременях.Това ми беше много странно още преди теста, не знам дали има връзка.
-На док съм ходила общо 3 пъти.1-установяване на бременност , чухме сърце, снимка.2-записване за ЖК, микробиология, кръвни изследвания, урина, отново гледахме бебето.3-разчитане на изследванията. За снимките да кажа наистина трябва да се поиска май когато не ти дадат  Crossing Arms Naughty Аз втория път си поисках. Peace bowuu
-Аз още не се мажа нищо.Вчера отксочих до една козметика и се замислих над маслото на Икаров, но не го взех.Май ще го взема обаче.Пък и тук прочетох мнение, че върши работа, но май имаше и недоволна мама от миризмата.. newsm78
За външният вид аз доста се поотпуснах май.Влача се заспала цял ден, грим почти ме мързи да слагам..дори и една спирала ме мързи да си сложа. ooooh! Joy
Ние с ММ се оправихме и то по доста хубав начин.То беше ясно ,че ще утихне бурята де, но нали трябва да има сълзи и сополи при нас иначе май не става. Laughing Grinning Сестра му на ММ вчера пристигнаха и ще са тук цяло лято, та днес от 9 сутринта съм с малкия, който е на 4 месеца та не ми остана време да пиша.
Пепита , каква дупка, няма дупка, не съм в дупка Outta Joint Party hahaha Аз самата съм си една огромна яма.  Blush
Предполагам пропускам много неща, извинявам се,а ви чета постоянно, но докато се наканя да пиша..забравям. newsm78 #Crazy Hug
Утре съм на БХС и ранна ФМ от 10.30ч. Ще пиша след прегледа, а сега ще кача снимки в албумчето. За протокола аз съм на 20г.
Хубава вечер и сори за романа, ама така е два дена като не пиша..  Hug  

 
Виж целия пост
# 560

За мазането - аз още си карам с хидратиращи лосиони, чудя се кога да си вземам специлани за стрии. Вие кога предполагате че е време да се почне мазонтенето Simple Smile
 

От самото начало Peace
Виж целия пост
# 561
Здравейте  preggo
Не съм писала, но ви чета редовно.
За сега съм била два пъти на преглед. Първия път за установяване на бременността на ехограф и втория път (пак на ехограф) чухме сърчицето, записах се на ЖК и ми пуснаха кръв и урина. Чета, че на някои от вас са правили цитонамазка и микробиология. Въпреки, че преди по-малко от година съм правила, се чудя не е ли задължително и сега. Ще питам следващия път като ходя.
След седмица ще правя ранния БХС. Чудих се къде и накрая взех час за Шейново.
Вече казахме и на бъдещия батко. Много е щастлив, щял да помага, да си играе с бебето. Радва се, че няма да е сам и като пораснат големи ще си гостуват със семействата си Simple Smile
Имам едно какаово масло вкъщи и за сега се мажа с него и с един лосион гарниер. Като свършат ще се огледам за специализиран продукт. Миналия път ми се появиха стрии по краката, но и бях качила 25кг. За сега поне вървя добре +3кг в 11седмица
Да допълня за отварата от орехови черупки - внимавайте с пропорциите заради йода в тях, майка ми се е натравяла така.
Виж целия пост
# 562
Звяра аз го ползвах,но не за корема ,а за всичко останало по време на първата ми бременност.На корема и гърдите се мазах с мустела.Повече ми хидратираше кожата. PeaceНямам нито една стрия никъде.
За пътуването не е никакъв проблем.Аз летях от БГ за насам в третия месец ,а в 7-мия си направихме екскурзия с мм като пътувахме на 2 пъти по 5 часа с кола.Ако лекаря ти не е наредил да пазиш леглото ,не виждам причина.Аз карам всеки ден и с първата бременност бях така до последния ден си карах колата и не ми е било проблем,но то и без кола тук си за никъде  Laughing
Виж целия пост
# 563
Кали, мазилото с мас може да е интересно за някой. Аз имам една рецепта с невен и пчелен восък и още няколко съставки. За нея ли става въпрос. Аз бях твърдо решена, че с мас няма да се мажа, но колежката ми, която е съвременна мацка и се е мазала с какво ли не, ме увери, че такова облекчаване на сърбежите, като от маста не е почувствала с друг продукт.

Относно стряскането: казват, че ако се стреснеш и се пипнеш някъде, бебчето може да има петно на същото място. Ако майката не се сети до 40 дни на бебето, от какво е, остава така. Ако се сети, изчезва. Аз съм виждала ясно очертана мишка на коремчето на бебе, която изчезна, след като майката се сети за стряскането от мишка в 6-ти месец. Обаче не твърдя, че е вярно това поверие. Може да е поредната измишльотина. Аз обаче ще си запиша за гълъбите, защото много се стреснах, чак подскочих 2 пъти и се хванах за корема.
Вампирче, може твоето бебе да е татуирало татко си  Mr. Green
Виж целия пост
# 564
Добър вечер

За протокола - 30 г. от гр.Перник
Виж целия пост
# 565
Здравейте мами,днес нещо ми е много притеснено цял ден усещам  някаква тъпа болка сега вече ми придърпва и кръста,док. казва че е от бъбреците но него усещам така.Мислех че като ми е трета бременност ще  съм по-подготвена,но напротив много съм притеснена.Иначе съм на 34 години от София
Виж целия пост
# 566
Здравейте мами, искам да ви питам страда ли някоя от вас от безсъние. Аз преживявам някакъв ужас. В момента съм в 11 седмица. Лягам си в 23 часа и се будя в 3-4 часа сутринта. След това не мога да заспя повече. През деня съм адски уморена и нищо не ми се прави. В това положение съм от вече месец и се чудя какво да правя. Някоя от вас знае ли нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 567
Здравейте и добре дошли на новите мамчета   bouquet лека и безпроблемна бременност.За цигарите и аз си припалвам отвреме навреме  Embarassed около 4-5 на ден.Luz de  luna много се радвам,че нещата при теб са се наредили  Hug. За протокола аз съм на 30г. от Варна но живеем в Лондон.
Виж целия пост
# 568
Аз бях така с безсъние прес  втората бременост,сега ако мога само да спя ще ми е много хубаво,нооо става ми зле и докато си почивам
Виж целия пост
# 569
Момичета много благодаря за отговорите ви  Hug
Значи горе долу до тук добре се справя док.
Я сега да питам и друго : аз живея в София и искам да си сменя лекарката дайте предложения и още по конкретно ако някой може да помогне с районите около Дружба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия