Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 31

  • 59 459
  • 733
# 495
Ами пак го изчислих 346,24лв ,може пък те да са сгрешили,може би се случват и  такива неща,днес ще отида,предполагам на място се обжалва.Мерси
Грешки се случват. Моят съвет е да идеш на място и да започнеш с добро, да изискаш да ти покажат изчисленията и каква сума са получили. Предполагам, че няма такова нещо като обжалване, но никой не може да те спре да подадеш нова молба, най-много да изпуснеш срока за следващия месец да не получиш пари.
Виж целия пост
# 496
В Пловдив има детски!  newsm44
Виж целия пост
# 497
И в Разград има детски.
Виж целия пост
# 498
Пощенска банка, София - Искър има детски!
Виж целия пост
# 499
Момичета,днес получих писмо,че са ми отказани детски Cry поради висок доход. Обаче когато подадох документи,средномесечния доход ми беше под 350 лв и и мисля,че няма значение дали е лев,два или стотинки под,щом е под. Ако някой има опиит как става обжалването,ще съм благодарна да ме посъветва. Миналата година със същия доход получавах. А на всички очакващи пари майчета днес,пожелавам по-скоро да се зарадват Hug


Можеш да обжалваш заповедта си в 14 дневен срок от получаването й в съответната дирекция.
Успех!
Виж целия пост
# 500
Момичета,ходих до социалните днес и съм разочарована. Оказа се ,че доходът ми се е увеличил от една еднократно изплатена помощ от 260лв при смъртта на майка ми тази година Sad Егати доходът е това....Ще пробвам пак някога,благодаря ви за съветите
Виж целия пост
# 501
А ти този доход не го ли смяташе?
Те откъде го разбраха?
Нали за всичко има бележки?
Виж целия пост
# 502
А ти този доход не го ли смяташе?
Те откъде го разбраха?
Нали за всичко има бележки?


Този доход са го разбрали от служебната информация която се получава от НОИ или РУСО- в зависимост от това дали починалата е получавала болнични или пенсия.
Виж целия пост
# 503
Смятат се всички доходи и обезщетения доколкото ми е известно. Не че получавам детски за здравото си дете, но пробвах веднъж, питах- съпругът ми беше съкратен и без доходи няколко месеца, но с изплатено обезщетение при съкращението. Ясно ми беше, че се смята и то, но отидох и попитах за по-сигурно.
Виж целия пост
# 504
А ти този доход не го ли смяташе?
Те откъде го разбраха?
Нали за всичко има бележки?


Този доход са го разбрали от служебната информация която се получава от НОИ или РУСО- в зависимост от това дали починалата е получавала болнични или пенсия.
Да, но при подаване, се издава бележка, в която такива доходи фигурират.
Затова питам, как стана така, че го е пропуснала.
Виж целия пост
# 505
Всички ли си взеха детските , аз съм от Младост - ДСК и още не съм  Thinking
Виж целия пост
# 506
По колко са сега детските,по 60 лв  ли са, и дали въобще го решиха това...от юли   майчинските са 310 през втората година, а детските......?
Виж целия пост
# 507
Лилянa моя грешка,въобще не съм се сетила за това като доход Sad
Виж целия пост
# 508
По колко са сега детските,по 60 лв  ли са, и дали въобще го решиха това...от юли   майчинските са 310 през втората година, а детските......?


Месечните помощи за дете са по 35 лв все още................................
Виж целия пост
# 509
Момичета,ходих до социалните днес и съм разочарована. Оказа се ,че доходът ми се е увеличил от една еднократно изплатена помощ от 260лв при смъртта на майка ми тази година Sad Егати доходът е това....Ще пробвам пак някога,благодаря ви за съветите
Е как така от 260 лв ще се увеличи. Колко човека сте?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия